Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğretmenler Günü Hediyesi Hazırlama Rehberi

Öğretmenler Günü Hediyesi Hazırlama Rehberi

1
Paylaş

Öğretmenler gününde öğretmeninize kendi ellerinizle hazırlayacağınız hediyeleri sunmak istiyorsanız, sizi fazla zahmete sokmayacak fakat şıklığıyla da öğretmeninizi büyüleyecek fikirler biliyoruz, sakin olun ve bizi takip edin 🙂

Yeteneklerinizin kararsızlıklarınıza ilaç gibi geleceğini söylesek ne dersiniz? Siz de hediye seçerken dünyanın en meşakkatli işini yapıyormuşsunuz gibi hissediyorsanız ve kararsızlıklarınız sebebiyle bir sonuç elde edemiyorsanız, yaparken fazlasıyla eğleneceğinizi düşündüğümüz bu hediye fikirlerimizle mutlaka tanışmalısınız! Öğretmeninize ona ne kadar değer verdiğinizi yeteneklerinizi konuşturarak göstermekten daha eğlenceli ne olabilir ki! O zaman şimdi kolları sıvama ve bu el yapımı hediye fikirleri sayesinde öğretmeninize ona ne kadar değer verdiğinizi gösterme vakti!

 

El Yapımı Öğretmenler Günü Hediyesi Alternatifleri

1.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-1

Sıradan bir şişe en fazla ne kadar değerli hale gelebilir ki!“diye hayıflanmayı bırakın! Kendi ellerinizle hazırlayacağınız bu taşlı şişe -emin olun ki- öğretmeninizin gözünde, deste deste para saçıp alacağınız dekoratif bir üründen çok daha kıymetli olacak.

 

2.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-2

Öğretmeninizle çekildiğiniz bir sürü fotoğraflarınız varsa neden bunları değerlendirmeyesiniz ki! Birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafların arşivini yapabileceğiniz bu fotoğraf askılığı öğretmeniniz için de daima bir film şeridi niteliğinde olacak.

 

3.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-3

Emoji çılgınlığı durdurak bilmiyor. Whatsapp ile gündeme gelen ve hız kesmeyen bir popülerliğe sahip olan emojiler artık yastık olarak da karşımıza çıkıyor. Siz de öğretmeniniz için kendi ellerinizle en sevdiğiniz emojinin yastığını hazırlayabilirsiniz.

 

4.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-4

Soğuyan havalar size de kışlıklarınızı ortaya çıkarmanız gerektiğini hatırlatıyorsa, öğretmeniniz için en şık eldivenleri hazırlamaya ne dersiniz? Çoraptan yapabileceğiniz kalp desenli bu eldivenlerin dilediğiniz rengini yapmanız mümkündür.

 

 

5.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-5

Hem değerli hem şık hem de yapılışı kolay bir fotoğraf çerçevesine ne dersiniz? Üzerini dilediğiniz gibi süsleyebileceğiniz bu fotoğraf çerçevesine öğretmeninizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafı yerleştirmeyi unutmayın 😉

 

6.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-6

Çiçekleri çok seven öğretmeninize, her gördüğünde sizi hatırlatacak şık bir hediye vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Dilediğiniz renge boyayabileceğiniz bu şık kavanoza öğretmeninizle çekildiğiniz fotoğrafınızı yerleştirebilirsiniz. Tabii ki geriye öğretmeniniz için en güzel çiçekleri seçip, hazırladığınız kavanoza yerleştirmek kalıyor.

 

7.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-7

Madem öğretmeninize tatlı bir öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsunuz, o zaman dondurma şeklindeki bu telefon kılıflarını kaçırmayın! Bu çalışmanızı cüzdana ya da anahtarlığa da çevirmeniz mümkün ve çok kolaydır.

 

8.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-8

Dekoratif ürünleri seven öğretmeninize eski cdlerinizle hazırlayabileceğiniz bu süs eşyalarından yapmaya ne dersiniz? Boyama ve çizim konusunda kendinize güveniyorsanız bu fikir tam sizlik!

 

 

9.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-9

Şirin mi şirin bu yastıkları görmeyen kalmasın! Dilediğiniz renklerde hazırlayabileceğiniz papyon yastık modellerimiz, öğretmeninizin de alabileceği en şirin ve şık hediyelerden…

 

 

10.

ogretmenler-gunu-hediyesi-hazirlama-rehberi-10

Öğretmeninize onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatacak küçük bir çalışma yapmayı planlıyorsanız, minik kavanozlardan hazırlayabileceğiniz el yapımı bu şirin mumlukları çok seveceğinizden eminiz 😉

 

11.

Öğretmeninizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınızın öğretmeninizin evini aydınlatmasını ister misiniz? İhtiyacınız olan tek şey fotoğraflarınızı içine sabitleyeceğiniz minik kavanozlar ve kavanozun içine yerleştireceğiniz mini mumlar ve bir de tabii ki fotoğraflarınız… Tutkalla ya da vernikle fotoğraflarınızı kavanoza sabitleyin ve mumları da içine yerleştirin ( Kokulu minik mumları tercih etmenizi öneririz ) dilerseniz kavanozunuzu kurdela ya da simli kalemlerle süsleyebilirsiniz. Bu çalışmayı büyük çay kupalarına dahi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

12.

Hem eğlenceli hem de duygu dolu bir öğretmenler günü hediyesi hangi öğretmenin hoşuna gitmez ki! Açılabilir sürpriz kutunun her bir duvarına öğretmeninize onu ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebileceğiniz cümlelerinizi ya da şiirlerinizi yazın. Dilerseniz her bir kanada öğretmeninizle çekildiğiniz fotoğraflarınızı da yapıştırabilirsiniz. Kutunun ortasına da öğretmeniniz doğru harfleri yan yana getirdiğinde anlamlı bir cümleyi ortaya çıkaracak harf kağıtlarını yerleştirin. Bu sürpriziniz öğretmeninizi hem çok şaşırtacak hem de çok eğlendirecek 🙂

 

13.

Malzemelerine her yerde kolaylıkla ulaşabileceğiniz harika bir hediye fikriyle daha karşınızdayız! İhtiyacınız olan malzemeler “harf çıkartmaları, kupa bardak ya da saksı renkli kalemler ve yanlış çizimlerinizi bulaştırmadan silebileceğiniz pamuklu çubuk”… Öğretmeniniz tam bir çay tiryakisiyse bu çalışmayı bir kupa bardak üzerine kolaylıkla hazırlayabikirsiniz. Bardağın üzerine öğretmeninizin ismini ya da öğretmenler gününü kutladığınız mesajınızı yazabilirsiniz, bu tamamen sizin insiyatifinizde…

 

14.

Buram buram emek kokan hediyeler bir öğretmenin sahip olabileceği en anlamlı hediyelerdendir. Öğretmeninizin isminin baş harfini en güzel fotoğraflarıyla donatmaya ne dersiniz? Ahşap harfler hazır olarak satılmaktadır, siz sadece vernik yardımıyla harf üzerine öğretmeninizin fotoğraflarını yapıştıracaksınız.

 

15.

Öğretmeninizin çalışma odasında sizin eseriniz olacak bir çalışmayı yaşatmasını ister misiniz? Hazır kanvas tabloları kendi ellerinizle elde etmeniz de tahmin ettiğinizden çok daha kolay. Bu çalışmayı kumaşla ya da branda beziyle de elde edebilirsiniz. Kendi zevkinize göre tasarımlar ortaya çıkarabilir, tasarımınızı tercih edeceğiniz renklerle daha da güzelleştirebilirsiniz.

1 Yorum var

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.