Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğretmenler Günü Hediyesi İndirimleri

Öğretmenler Günü Hediyesi İndirimleri

0
Paylaş

24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlamaya az bir süre kaldı. Dolasıyla öğretmenler günü hediyesi için indirimler de belirlenmeye başladı. Öğretmeninize henüz hediye almadıysanız bu durumu fırsata çevirebilirsiniz.

Öğretmenlerimizi andımız bu özel güne birçok şirket indirim uyguluyor. Uçak biletlerinden, hediyelik eşyalara hatta market alışverişlerinde bile öğretmenler günü indirimi görebilirsiniz. Biz bu indirimleri öğretmenler günü hediyeleri için inceleyeceğiz. İşte henüz hediye almayanlara indirimli öğretmenler günü hediyeleri.

İndirimli Öğretmenler Günü Hediyeleri

Resim öğretmeninize sürreal bu saati hediye etmek ister misiniz? Salvador Dali’nin ünlü eseri “Belleğin Azmi” tablosundan esinlenerek tasarlanmış olan bu saat sadece resim öğretmeninizi değil sanata ilgisi olan tüm öğretmenlerinizi etkileyecektir.

Öğretmenlere Özel Dünya Haritalı Duvar Saati

Öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi bu özel tasarım saat ile gösterebilirsiniz. Dünya haritası üzerinde hazırladığınız özel mesajların yer aldığı duvar saati birçok öğretmen için tasarlanabilir. İstediğiniz mesajı ve ismi kolayca ürün üzerinde yaratabilirsiniz.

Kişiye Özel En İyi Matematik Öğretmeni Kupa Bardak

ogretmenler-gunu-hediyesi-indirimleri-02

Öğretmenler gününün ve diğer özel günlerin değişmeyen hediyesi kupa bardaklar, bu yılda en gözde hediyeler arasında yer alıyor. Öğretmeninizin adını yazdırabileceğiniz kupa bardaklar büyük indirimle satışa sunuluyor.

Öğrencili Öğretmenler Günü Çikolataları 25li

ogretmenler-gunu-hediyesi-indirimleri-03

Lezzetli hediyelere de yer açmak gerek! Öğrencili öğretmenler günü çikolataları, lezzetli olduğu kadar fiyatıyla da cezbedici. Öğretmenler gününde indirimle daha da avantajlı hale gelen çikolataları mutlaka sepetinizde bulundurun.

Öğretmenler Günü Akrilik Ödül Model 2

ogretmenler-gunu-hediyesi-indirimleri-04

Öğretmenlerimiz ödüllerin en güzelini hak ediyor. Biz de hem unutulmayacak hem de anlamlı bir ödül verebiliriz. Akrilik ödül, öğretmenler günü mesajınızı içeriyor. Tamamen size özel olarak üretilen akrilik ödülü, öğretmeninize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Melek ve Güllü Kalpler Kokulu Taş Aranjmanı

ogretmenler-gunu-hediyesi-indirimleri-05

Dekoratif özelliğiyle dikkat çeken kokulu taşlar, öğretmenler gününe özel olarak indirime giriyor. Öğretmeninize hemen solacak, etkisini yitirecek çiçekler yerine bu tarz bir kokulu taşı hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Öğretmen Seti

ogretmenler-gunu-hediyesi-indirimleri-06

Özellikle erkek öğretmenler için ideal olan bu öğretmenler günü hediye seti içinde; kalem, USB bellek ve kartvizitlik yer alıyor. Şık ve kaliteli ürünlerin yer aldığı bu set sadece öğretmenler gününde değil diğer özel günlerde de çokça tercih ediliyor.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.