Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğretmenler Günü Hediyesi Nasıl Yapılır?

Öğretmenler Günü Hediyesi Nasıl Yapılır?

0
Paylaş

Öğretmenler günü yaklaştıkça hediye konusunda kararsızlıklar da baş gösteriyor. Özellikle ilkokul çağındaki çocuklar öğretmenlerine hediye konusunda aceleci davranırlar. Bilgi ve birikimleriyle bizleri aydınlatan öğretmenlerimizi elbette hediyesiz bırakmak olmaz.

Peki “öğretmenler günü hediyesi nasıl yapılır” diye düşünüyorsanız sizin için bir videomuz var. El yapımı basit bir hediyeyle büyük bir etki yaratabilirsiniz. Özellikle küçük yaştaki öğrenciler bu sevimli ve anlamlı kartlarla öğretmenlerini mutlu edebilirler. Hem renkli hem de basit hazırlanan bu öğretmenler günü hediyesi için gerekli malzemeler: renkli kartonlar, makas, yapıştırıcı ve kalem. Öğretmeninizin branşına göre kartınızı süslemeyi unutmayın!

El yapımı teşekkür sertifikası hazırlamaya ne dersiniz? Karton ve renkli el işi kağıtlarıyla hazırlanabilen sertifikanın yapımı videoda yer alıyor. Eğer sertifika yapmak için yeterli vaktiniz yok ise sizler için bir ürün önerimiz de olacak…

Öğretmenlerin Kraliçesine Özel Sertifika

Öğretmenlerin kraliçesine özel sertifikayı mutlaka incelemelisiniz! Tamamen kişiye özel olarak tasarlanıp adresinize gönderilen sertifika, istediğiniz tarihe göre de güncellenebiliyor.

 

El Yapımı Miktanıslı Öğretmenler Günü Hediyesi

Bu videoda da yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bir öğretmenler günü hediyesi yer alıyor. Videodaki adımları takip ederek çok az bir bütçeyle öğretmeninizi mutlu edecek hediyeyi yapabilirsiniz.

Baykuşlu Kupa Bardak ve Taş Bardak Altlığı Seti

Öğretmenler günü hediyesi için hem komik hem de faydalı bir önerimiz var! Hepimiz zaman zaman taşkınlıklar yaparak öğretmenimizi kızdırdık. Ve o klasik cümleyi duyduk:” evladım getirtmeyin beni oraya!” Şimdi bu sözleri kupa ve bardak altlığında tasarladık. Bu özel hediyeyi güzel bir paket ile öğretmeninize sunabilirsiniz. Hediye paketinin yapılışı ise aşağıdaki videoada yer alıyor.

Öğretmenler Günü Hediyesi İçin Hediye Paketi

Bahsettiğimiz kupa bardak ya da bardak altlığını güzel bir paket ile öğretmeninize sunabilirsiniz. Bunu yapmak ise çok kolay! Videodan da anlaşılacağı üzere sadece 5 dakikanızı ayırarak el yapımı hediye paketi tasarlayabilirsiniz!

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.