Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğretmenler Günü için Hediye Rehberi

Öğretmenler Günü için Hediye Rehberi

0
Paylaş

Öğretmenler gününde öğretmeninize hiç beklemediği ve gördüğünde şaşıracağı bir sürpriz yapmak isterseniz işte size fırsat! Öğretmenler günü için hazırladığımız en orijinal hediye fikirlerimizle klasik önerileri bir kenara bırakın ve öğretmeninizi şaşırtacak olmanın keyfini şimdiden çıkarmaya başlayın! Siz de sürprizlerle dolu bir insan olduğunuzu belgelemek istiyorsanız, marjinalliğinizi gözler önüne serecek ürünlerle tanışmanız en doğal hakkınız! Sadece öğretmenler günü hediyesi olarak değil, tüm sevdiklerinize özel günlerinde anmak ve onlara ne kadar değer verdiğinizi göstermek için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. O zaman daha fazla zaman kaybetmeyelim ve bu ürünlerle tanışacak olmanın keyfini çıkaralım 😉

En Sevilen Öğretmenler Günü Hediyeleri

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-1

Şık bir öğretmenler günü hediyesi istiyorsanız, öğretmeninizin isminin ve soy isminin baş harflerini yazdırabileceğiniz bu cüzdanları kaçırmayın deriz! Cüzdanın 4 farklı renk seçeneği bulunmaktadır, dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-2

Kişiye özel çakmak ve kalemlerden oluşan bu set de en çok tercih edilen öğretmenler günü hediyelerinden biri… Ürünlerin kırmızı ve mavi olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır.

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-3

Tam bir çaykolik olan öğretmeninize, üzerine ismini yazdırabileceğiniz bu çay bardaklarından hediye edebilirsiniz.

 

 

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-4

Öğretmeninizin başarısını, ona hediye edeceğiniz üstün başarı sertifikası ile taçlandırmaya ne dersiniz? Sıradan hediyeler vermektense, öğretmeninize şimdiye kadar hiç sahip olmadığı böyle ilginç bir sürpriz yapabilirsiniz.

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-5

Orjinalliğiyle dillere pelesenk olacak bir öğretmenler gününe kim hayır diyebilir ki! Üzerine öğretmeninizin fotoğrafını bastırabileceğiniz bu oval taşlar sizce de çok şık değil mi?

 

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-6

Lame ve taba olmak üzere iki renk seçeneği bulunan bu fotoğraf çerçevelerine öğretmeninize dair mesajınızı ve öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-7

Makyaj yapmayı seven öğretmeninize verebileceğiniz en güzel hediyelerden birisi de ismine özel olarak hazırlanacak bu makyaj aynalarıdır. Ayna ahşap ve kişiye özeldir.

 

ogretmenler-gunu-icin-hediye-rehberi-8

Marjinal bir öğretmenler günü hediyesi arayanlardan müjdemizi isteriz! Plaka kısmına dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz bu ödül kupaları hediye edilmeye değer…

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here