Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğretmenlere Alınabilecek Sıradışı Hediyeler

Öğretmenlere Alınabilecek Sıradışı Hediyeler

0
Paylaş

Kim demiş öğretmenlere sıradışı hediyeler alınmaz diye? Ailemizden bir parça olan öğretmenlerimizle aramızda her ne kadar ciddi bir mesafe olsa da eğlenceli hediyeler almak unutulmaz anlar yaşatabilir. Klasikleşmiş hediyelerden sıkıldıysanız bu içerikteki ürünleri mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Gören, duyan herkesin ilgisini çekecek bu hediyeler; öğretmeninizin aldığı en ilginç öğretmenler günü hediyesi olabilir. Her kime olursa olsun sıradışı bir hediye bulmak gerçekten de zor. Bu yüzden sizler için şaşırtıcı hediyeleri listeledik. Siz de yaratıcılığınızı kullanarak farklı bir öğretmenler günü hediyesi oluşturabilirsiniz. Haydi gelin en ilginç öğretmenler günü hediyelerini birlikte inceleyelim.

En İlginç Öğretmenler Günü Hediyeleri

Esprili U Yaka Bayan Tişört

Okul hayatında herkesin yaşadığı olayların başında elbette not istemek kalıyor. Öğretmenden hangimiz 5 puan dilemedik ki? Genelde aldığımız sonuç bizi pek hoşnut etmese de bu olayı tiye alan bir öğretmenler günü hediyesi bulabilirsiniz. Önce gülüp ardından da hayır diyen bu tişört tasarımını öğretmeninizin kesinlikle beğenecektir. Not istediğiniz halde istediğiniz puanı vermeyen öğretmeninize hediye etmeyi unutmayın. 🙂

Daktilo Hareketli Müzik Kutusu

Sadece Edebiyat, Türkçe öğretmenleri değil birçok branştan öğretmen daktiloları seviyor. Nostalji kokan bu özel hediye aslında bir müzik kutusu. Öğretmenler gününü farklı kılmak için daktilo hareketli müzik kutusunu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Mini Canvas with Easel – Mini Kanvas Boyama Seti

Resim öğretmenine öğretmenler günü hediyesi için müthiş bir önerimiz var. Mini boyama seti öğretmeninizi hem güldürecek hem de sevindirecek. Minyatür mini kanvas boyama seti, resim hobisi olan herkesi mutlu edebilir…

Piano Mug – Piyano Kupa Bardak

Müzik öğretmenine ya da müzik hobisi olan tüm öğretmenlere hediye edebileceğiniz kupa bardak ile tanışın. Oldukça özel bir tasarıma sahip olan piyano kupa bardak, müzikle yatıp kalkanlar için ideal bir tasarım.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için tıklayınız.

Kişiye Özel Hakim Tokmağı

Kişiye özel hakim tokmağı biraz sinirli olan ya da sınıfı susturmakta zorlanan öğretmenler için tasarlandı! İşin şakası bir yana sıradışı hediyeler arasında kendisine yer bulan bu ürün öğretmeninizin adına özel olarak üretiliyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here