Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Özel Günlerinizde Benzersiz Bir Hediye; Fidan Bağışı

Özel Günlerinizde Benzersiz Bir Hediye; Fidan Bağışı

0
Paylaş

Topraklarımız bizim için çok değerlidir. Ormanları, ağaçları keserek en büyük zararı kendimize vermiş oluruz. Ancak gerekli önlemleri alırsak ve bir fidan da bizim katkımız olursa en büyük faydayı yine kendimize sağlamış oluruz.

Yeşil görmeyen gözler,renk zevkinden yoksundur. Burasını öyle bir ağaçlandırın ki, kör bir insan dahi yeşillikler arasında olduğunu anlasın. (K.Atatürk)

Sevdiğiniz kişiler için özel günlerinde alabileceğiniz bir çok hediyeden bahsettik. Kimi eğlenceli, kimi romantik, kimi el yapımı.. Ancak bu yazımızda farklı bir yol izleyeceğiz. İlgi çekici ve doğa dostu bir projeyi sizler için detaylı bir şekilde inceleyeceğiz ve sunacağız. Anlamlı ve kalıcı bir hediye düşünenler için biçilmez kaftan.

Bir çok hediye arasından en değerlisini, doğayı korumak adına sevdiğiniz kişiye almaya ne dersiniz? Değer verdiğiniz kişiye, ülkemizdeki en değerli hazine olan toprağın bilincindeki TEMA Vakfı’ndan fidan bağışı yapabilirsiniz.. Değer verdiğiniz kişiyi çok mutlu edeceğiniz bu hediye için dilerseniz detaylara geçelim.

‘Sevginizi fidanla büyütün.” etkinlikleriyle orman yangınları ve erozyon gibi bir çok konuya değinen TEMA, kişileri ortak fidan sahibi olmaları için teşvik ediyor. TEMA Vakfı hediye alma niyetinde olan kişilere özel bir sertifika sunmakta. Sertifika da adınıza dikilen fidan sayısını belirten doğumgünü mesajından, yılbaşı mesajına kadar bir çok alternatif sunuluyor.

DogumGunu

Sevdiğiniz kişi için doğumgününde bir çok hediye alabilirsiniz. Bir kıyafet, bir güneş gözlüğü,bir .. Ama değer verdiğiniz kişi doğa dostuysa ona verebileceğiniz en güzel hediye fidan bağışı olacaktır. Sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak ve anlamlı bir hediye vermek isterseniz tavsiyemizi dikkate almanızı öneririz. Dikkatinizi çekecek bir nokta daha belirtecek olursak, sertifikalar %100 geri dönüşümlü kağıtlardan kullanılmıştır.

SevgililerGunu Yilbasi

Sevgililer gününde dilediğiniz sayıda fidan bağışı yaparak sevgilinizi manevi anlamda kendisini çok huzurlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sevginizin ağaç gibi kök salacağı, kuşların sevginizi hatıra ormanında anacağını belirten sertifikada bir de dikilen fidan sayısı bulunuyor.

Aynı şekilde yılbaşı için hazırlanan sertifikasında ise sevdiğiniz kişiye, umutların yeşerip büyüdüğü bir yıl dileğiyle yeni yıl kutlayabilirsiniz.

AnnelerGunubabalar günü

Sizi her koşulda koruyup kollayan , her daim yanınızda olan , sizin en büyük destekçileriniz olan kişilerdir anne ve babanız. Bu güne özel bir hediye arayışındaysanız alabileceğiniz en güzel hediyeyi TEMA Vakfı sertifikaları ile sağlayabilirsiniz. Anneler gününde ve babalar gününde alabileceğiniz fidanlar anne ve babanızı hem duygulandıracak hem de çok mutlu edecektir.