Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Sanatsever Annelere En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

Sanatsever Annelere En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Annelere, anneler gününde alınabilecek o kadar çok hediyelik eşya, birbirinden farklı ve özellikli hediye alternatifi vardır ki, insanın bu denli hediye bolluğu arasında, karar vermesi bazen güç bile olabilmektedir. Elbette anneye hediye seçeneklerinin fazla olması, bir yerde çok iyi ve memnun edici ama, bir yerde de doğru ve anlamlı hediyeyi ıskalamamız gibi bir sakınca da beraberinde getirmektedir. Ona güzelliğine güzellik katacak bir hediye mi, dekoratif bir anneler günü sürprizi mi hazırlamalıyız diye uzun uzun düşünme evrelerinden geçebiliriz. 🙂 Bir düşünün dünyaya gözlerinizi ilk açtığınızda yanınızda o vardı! Bebekliğinizde kimsenin kokusunu onunki kadar sevmediniz. Hayata dair ilk ne keşfettiyseniz hep “O” vardı yanınızda. Size hayatı tanıtan en büyük rehber, ilk öğretmeniniz, yüzünüzü güldürmeye çalışan ilk komedyeniniz, ilk arkadaşınız, ilk dostunuz, hayata dair tecrübe ettiğiniz her şeyde ilk anneniz! Belki çok problemli bir bebektiniz! Gazınız vardı ve en ufak bir “tık” sesine uyanacak kadar cılız bir uykunuz! Sürekli ağlayan bir bebektiniz! Ama siz ağladığında, canından size can veren anneniz vardı yanınızda! Bu yüzden onu sizden daha iyi tanıyacak, en çok neyle mutlu olacağını sizden daha iyi bilecek biri yoktur hayatında.

madde madde pelinsularin anne halleri 11

Sonuçta sizi o yetiştirdi ve hayatın büyük bir bölümünde birlikteydiniz.:) Bu nedenle annenizin neyle mutlu olacağını iyice bir analiz edip, sonrasında hediye seçeneğine karar vermenizde fayda var. Hiç bir şeyi beğenmeyen, başkasının işine burun kıvıran annelerimiz eğer yeteneğini sergileyen, hobi sahibi bir sanatsever ise öncelikle böyle bir anneniz olduğu için şanslı kişi sizsiniz.:) Sonrasında ise böyle düşünceli bir evlat olup onun sanatsal yönüne vurgu yaptığınız için o da şanslı. İşte sanatsever annelerin bayılacağı anneler günü hediyeleri.

1- Hat Sanatı Seven Annelere Özel Hat Malzemeleri

3c274dab43b669d9db1016a1a0f01f7b_1275423017

Hat sanatında kalem olarak daha çok kamış kullanılır. Kamışın ucu yazılacak yazının kalınlığına göre makta denilen sert maddelerden yapılmış altlığın üstünde eğik olarak tutulur. Siz de anneniz için hat sanatına layık kalemlerden birini anneler günü hediyesi olarak seçebilirsiniz.

2- Yağlı Boya Tablolar

Herkes ünlü sanat eserlerini annesine hediye etmek ister ancak bu her zaman mümkün olmuyor. Bunun yerine özenle hazırlanmış yağlı boya tabloları biricik annenize armağan edebilirsiniz.

3- Müzisyen Anneler İçin Retro Mikrofon

retro-mikrofon-35-jack-dugobal

Retro görünümlü ürünler dendiğinde bu nostaljik masa mikrofonlarından bahsetmeden olmaz. Bu çok özel nostaljik mikrofon ile retro ürünleri ve aynı zamanda müziği ve müzisyenliği seven anneniz için eşsiz bir hediye seçeneği olacaktır.

4- Minyatür Sanatı Seven Annelere Özel Minyatürler

Resim10 003

Minyatür sanatı genel olarak herkesin ilgilendiği bir dal olmazken, ciddi anlamda fanları da yok değil. Eğer anneniz de bu özel sanata düşkün olan biriyse ona nostaljik ve aynı zamanda huzur veren minyatürlerden anlamlı bir hediye yaratabilirsiniz.

5- Ebru Sanatına Düşkün Annelere Gerekli Malzemeler

ebrujf7

Kağıt, kitre ve tekne denen temel malzemeler sayesinde sergilenen ebru sanatı, annelerinizin ilgilendiği bir sanat dalıysa, ona ilham verecek bu malzemelerden bir hediye yaratabilir, onu çok mutlu edebilirsiniz.

6- Cam Boyama Sanatı Malzemeleri

174

Sade bir cam kaseyi kolayca dekoratif bir ev eşyasına dönüştürebilen sanatçı ruhu gelişmiş bir anneniz varsa, onun bu yeteneğine vurgu yapacak bir anneler günü hediyesi hiç de fena olmaz.

7- Her Türlü Sanatsal Aktivite İçin Geniş Bir Masa

42

Anneniz hangi sanat dalıyla ilgili olursa olsun muhakkak bir masaya ihtiyacı olacaktır. Siz de bu ihtiyaçtan bir hediye yaratabilirsiniz.

8- Her Anne Mutfağının Sanatçısıdır Diyerek Bir Şef Şapkası

mutfagin_sanatcisi_annelere_en_guzel_mutfak_hediyeleri-7

Mutfağınızın sanatçısı annenize ilham verecek bu şef şapkası da güzel bir anneler günü hediyesi olacaktır.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here