Ana Sayfa İlginç Ürünler Şaşkınlık İfadesini Hak Eden En İlginç Hediyeler

Şaşkınlık İfadesini Hak Eden En İlginç Hediyeler

0
Paylaş

Alacağı hediyelerle hatırlanmak isteyenler burada mı? Siz de sevdiklerinizi şaşırtmanın en etkili yolunun onlara alacağınız ilginç hediyeler olduğunu düşünüyorsanız, sizin için seçtiğimiz bu ürünleri gözden geçirmenizi öneriyoruz. Doğum günü, sevgililer günü, yıldönümü gibi özel günlerde de hediye edebileceğiniz bu ürünler hafızalara kazınmanıza vesile olacak.

Her özel günü temsil eden belli başlı hediyeler vardır. Mesela anneler günü ve sevgililer gününde çiçek almak artık kalıplaşmıştır. Siz farkınızı alacağınız hediyelerle göstermek ve alışılmışın dışına çıkmak istiyorsanız, şaşkınlık ifadesini sonuna kadar hak eden ürünlerimizle tanışmanızın zamanı çoktan gelmiş…

 “Yok Artık” Dedirtecek İlginç Hediyeler

Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-3

Kahvekoliklerin masa lambası en fazla bu kadar ilginç olabilirdi. Dökülen kahve görünümlü masa lambasının bardağını dilediğiniz gibi değiştirebilir, dilerseniz kendi tasarladığınız kağıt bardağı bile kullanabilirsiniz.

 

 

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-1

İstiridye içerisinden çıkan gerçek inci kolye, zarif görünmeye önem veren kadınların favorisi olmaya geliyor. İstiridyenin içerisinden çıkan inciyi, kolyenin haznesine yerleştirerek ilelebet kullanabilirsiniz.

 

 

TextPoster Kanvas Tablolar

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-4

En anlamlı cümlelerinizin, sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafı oluşturmasını istemez misiniz? 1000 karaktere kadar istediğiniz yazıyı yazabileceğiniz ve sonucunda sevgilinizle çekildiğiniz fotoğrafın ortaya çıkacağı bu kanvas tablo ne kadar romantik ve ince düşünceli olduğunuzu kanıtlayacak nitelikte!

Ölü Gibi Yorgun 2 ’li Yastık Seti

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-5

Gerilim filmi izlemeyi sevenlerin hayran kalacağı bir yastık modeliyle karşınızdayız! Her gün yatağına ölü gibi yorgun uzananların yastık seti karşınızda!

 

Kişiye Özel Bedelli Askerlik Künyesi

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-2

Bedelli askerlik yapanların da artık askerlik künyesi var! 🙂 Askerliğini bedelli olarak yapan sevdiklerinize, onları şaşırtacak bir hediye vermek istiyorsanız, üzerine isim yazılabilen bu künyeye ne dersiniz?

 

Sihirli Yumurta

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-6

Düzenli olarak suladığınız zaman, fasulyesi aracılığıyla ilginç mesajlar veren sihirli yumurta herkesin ilgi odağı olmaya geliyor. Sihirli yumurtalar karışık ve tekli olarak tarafınıza gönderilmektedir.

 

Dolar Bayan Cüzdanı

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-7

Zengin olmanın hayalleriyle yaşayanlar için tasarlanmış dolar görünümlü cüzdan da ilginç hediyeler arasında yer alıyor. Şimdiye kadar etrafa saçacağınız dolarlarınız olmadıysa da artık dolar cüzdana sahip olabilirsiniz.

 

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

saskinlik-ifadesini-hak-eden-en-ilginc-hediyeler-8

Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi en ilginç şekilde haykırmak istemez misiniz? İçerisinde renkli bonbon çikolataların bulunduğu aşk drajeleri kişiye özel olup içerisindeki reçeteyi düzenleyebilir, kutu üzerine sevgilinizin ismini ve kendi isminizi yazdırabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.