Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Sevgi Dolu Anneler Günü Hediyeleri

Sevgi Dolu Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneler günü şüphesiz, hem anne hem de evlat olmanın en özel günüdür. Bizi dünyaya getiren biricik annemize bir gün değil her günü özel gün olarak yaşatmalıyız ama iş koşuşturmaları, monoton hayat aktiviteleri derken, sevdiklerimizi çoğu zaman ihmal edebiliyoruz. Yalnız önümüzde anneler günü gibi bazı fırsatlar var ki bunları her türlü değerlendirmekte fayda var. Özel günlerde sevdiklerimize alacağımız küçük bir hediyeyle onları mutlu edebilir ve unutmadığımızı gösterebiliriz. Söz konusu canımızın canı bizi bu günlere getiren annelerimiz olunca duruma biraz daha özenli yaklaşıyor ve hediye seçiminde daha titiz davranıyoruz. Peki siz pazar gününe denk gelen anneler gününde en güzel hediyeler ile annenizi mutlu etmek istemez misiniz? Eminiz bunu her evlat ister. Çünkü yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, anneler günü sadece annelerin değil, evlatların da en özel günüdür. İşte anneciğinize sevginizi gösterebileceğiniz en güzel anneler günü hediyeleri seçeneklerini sizler için hazırladık…

 

Annenize Duyduğunuz Sevginin Temsili Olacak Anneler Günü Hediyeleri

 

1- Canım Annem Kavanozu

Annenize bir tek dilde değil, tam 100 dilde sevginizi göstermek istemez misiniz? Bu hediye annenizi çok etkilerken, sizi de gururlandıracak. Üstelik annenize farklı ve çok anlamlı bir anneler günü hediyesi sunmuş olacaksınız.

2-  Annemi Neden Bu Kada Çok Seviyorum Dergi

Doğduğunuz andan itibaren sizi hiç yalnız bırakmayan annenizi, sevmeniz için binlerce sebep var. Peki, bu sebepleri hiç ona söylediniz mi? Cevabınız hayırsa, sizi annenizi sevme sebeplerinizi yazabileceğiniz bu şirin dergiyle tanıştıralım.

3- Annelik Cüzdanı

Kadınların annelik iç güdüsüyle yola çıkarak her şeyin üstesinden gelmesini ve her konuda ustalaşmasını hayranlıkla izliyoruz. Tüm yaptıkları için onları ödüllendirmek isterseniz onlara içini sevgi mesajlarıyla doldurabileceğiniz Annelik Belgesini verebilirsiniz.

4- Anneler Gününe Özel Mesajlı Tişört

Anneler için en çok tercih edilen hediyeler arasında kıyafetler yer alıyor. Siz de tercihinizi kıyafetten yana kullanacaksınız sıradan bir bluz ya da tişört yerine üzerinde sevgi sözcüklerle süslenmiş bu tişörte ne dersiniz?

5- Dünyanın En İyi Annesi Kare Yastık

Dünyanın en iyi annesi için şık bir ev aksesuarı almak isterseniz üzerinde mesajınız yer alan bir yastık çok hoş olacaktır.

6- Benim Canım Annem Sihirli Kupa

Siyah kupa gibi görünen sihirli kupa içerisine sıcak içecek konduğunda üzerine anneniz için yazdığınız mesajı ortaya çıkaracak ve onu şaşırtacak.

7- En İyisini Benim Annem Bilir Kanvas Çanta

Annelerin her şeyin en iyisini bildiğinin farkında olsak da pek dile getirmeyiz ama bu yılki anneler günü hediyenizle bu sırrı annenize açıklamalısınız.

8- Melek Anneme Hediye Kulesi

melek_sevgilime_hediye_kulesi_500

Çikolatalar, şık bir ayna, güller ve melek şeklinde bir kolye… Bir anne daha başka neye ihtiyaç duyar ki mutlu olmak için? 🙂

9- Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye

pirlanta_melek_kanatli_kalp_kolye_500

Melek annenize verebileceğiniz bu pırlanta kolye sayesinde anneniz ömür boyu saklayabileceği bir kolyeye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacak.

10- Benim Yıldızım Sensin Kristal Ödül

Işığıyla yolunuzu aydınlatan annenize “benim yıldızım sensin” demenin en şık yolu bu ödülden geçiyor.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.