Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Fikirleri

Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Fikirleri

0
Paylaş

Hep sürpriz doğum günü partisi denir ama ortada sürprize dair bir şey görülmez. Sevdiklerimizin doğum gününü hatırlayıp kutlamak güzel elbette ama bir de bu işin sürpriz boyutu var. Peki ya doğum günü sürprizini nasıl yapacağız? Siz de sevdikleriniz için sürpriz doğum günü fikirleri arıyorsanız bu yazımız tam da size göre…

sürpriz-dogum-gunu-1

 

 

 

 

 

 

 

 

Erkek Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Fikirleri

dogum-gunu-surprizleri

Bu uyarımız kadın okurlarımıza; sakın erkeklerin sürprizlerden hoşlanmayacağını düşünmeyin. Tüm kadınlar gibi erkekler de sürprizlerden hoşlanırlar. Artık herkesin sürprizlerden hoşlandığını bildiğinize göre geriye kalan; erkek sevgiliye sürpriz doğum günü fikirlerini öğrenmekte!

Hobisi Olan Erkek Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi

dogum-gunu-surprizleri-3

Sevgilinizin hobisi üzerinden yola çıkarak ona güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Mesela siz de onun hobisi ile ilgili ufak çalışmalar yaparak onu şaşırtabilirsiniz. Bu el yapımı, basit maket yapımı videosuna mutlaka bir göz atın!

Basit Maket Yapımı


Futbol Aşığı Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi

sürpriz-dogum-gunu-surprizleri-4-futbol

Hepimizin bildiği gibi taraftar ürünleri futbol aşığı her erkeğin vazgeçemeyeceği şeylerdir. Bu fikri cebimizde tutalım, bunu sürpriz bir hale getirmek için ise uygun zamanı kollamalısınız. Taraftar ürünlerini sevgilinizin sevdiği sporculara imzalatarak bu hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Bu her zaman mümkün olmayacağı için uygun zamanı kollayarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yılın belirli dönemlerinde sporculardan imza vs. almak oldukça kolaylaşıyor.

Romantik Erkek Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi

surpriz-dogum-gunu-5

Sevgilinizin romantik oluşu sürpriz konusunda sizi tereddüte düşürmesin. Romantik erkekleri  etkilemek ilk başta zor gibi görünse de bir pastayla karşısına bile çıkmak onu mutlu edecektir.

Mutlaka Bir Şeyler Yazın

dogum-gunu-surprizleri-mektup
Hediyenizin yanında kısa bir nottan ziyade ona uzun uzun hislerinizi yazabilirsiniz. Romantik olmayabilirsiniz ama kendi tarzınızdan bir şeyler katarak yazdığınızda sevgiliniz daha da etkilenecektir.

Bayan Sevgiliye Sürpriz Doğum Günü Fikirleri

surpriz-dogum-gunu-fikirleri

Beyler unutmamalı ki bu tür özel günler, kadınlar için oldukça önemlidir. Kuru bir doğum günü kutlaması uzun süre başınıza iş açabilir 🙂 Siz, siz olun sevgilinizin doğum gününü kutlarken sürprizi eksik etmeyin. Bayan sevgiliye sürpriz doğum günü fikirleri yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Sevgiliyle Bisiklet Gezisi

sürpriz-dogum-gunu-fikirleri-bisiklet

Kız arkadaşınız ile bir bisiklet rotası belirleyerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Hem spor hem eğlence hem de romantiklik!

Sevgiliye Şehir Gezisi Sürprizi

sürpriz-dogum-gunu-fikirleri-tur

Tek bir yerde tıkılı kalmaktansa güzel bir şehir turu ile sevgilinize unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ile yakın olan yerleri tercih ederek zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here