Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

0
Paylaş

Her şeyin en güzelini hak eden sevgilinizin yılbaşında da sizden beklentisi büyük tabii ki 🙂 Şimdiye kadar en aşk dolu cümleleri ona fısıldayan sizdiniz. Ve tabii ki tercih edeceğiniz yılbaşı hediyeleri de sarf ettiğiniz romantik cümlelerinize karşılık gelebilecek nitelikte olmalıdır. Alacağınız hiçbir hediye duygularınızın tercümanı olmayacaktır, çünkü aşk öyle bir olgudur ki, kalbinize nakşettiğiniz o hassas hisler hiçbir hediyeye sirayet etmez. Bunu ancak hediyenizi sevgilinize sunarken siz dile getirebilir, sevgilinizin kalbindeki yerinizi daha da derinleştirebilirsiniz.  Yılbaşı akşamınızı aşk dolu anılarla hatırlayabilmeniz için sizin için en ideal hediye alternatiflerini sıraladık, bir an önce ne hediye alacağınıza karar vermenizde fayda var 😉

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır? 

Kişiye Özel Mini Aşk Şişeleri Seti

Sevgilinizle isimlerinizin  baş harflerinin yer alacağı aşk dolu mini şişeler unutulmaz bir yılbaşı hediyesi almanız için destekçiniz olacak. Bu romantik set sadece şişelerden ibaret değil tabii ki, ürüne romantik mesajların yazılı olduğu kalpli kağıtlar ve kalpli çikolatalar da dahildir. Tüm bu ürünler şık kadife kutunun içerisine özenle yerleştirilip tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 

 Aşkımızın Alfabesi Mini Kitap

Bazen sevgimizi dile getirirken sözcüklerin ne kadar aciz kaldığını fark ederiz. Sözcükler duygularımızın sadece bir kısmını sevdiklerimize ifade edebilmemize yararlar. Bu durum tıpkı ağacın görünen kısmı gibidir, siz bir de toprağın derinliklerine uzanan köklerini görün. Her sayfasında bir harf olan ve o harfle sevgilinize olan duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenize yardımcı olacak Aşkımızın Alfabesi Mini Kitap aşkınıza farklı bir boyut katmaya geliyor.

 

Aşk Şemsiyesi Ahşap Müzik Kutusu

Orijinalliğiyle dikkatleri üzerine çekecek hem şirin hem de romantik bir hediyeye ne dersiniz? Üzerinde sevimli aşık çiftlerin bulunduğu bu müzik kutusu, nostaljiye önem veren sevgiliniz için de vazgeçilmez olacak. Aşk Şemsiyesi Ahşap Müzik Kutusu sevgilinizle aranızdaki muhabbetin temsilcisi olmaya geliyor 🙂

 

 

Çiftlere Özel 2li Kulplu Kavanoz Bardak

Yediği içtiği ayrı gitmeyenler, onlar için seçtiğimiz bu şık Çiftlere Özel 2li Kulplu Kavanoz Bardak ürünümüze hayran kalacaklar. Ürünün mavi, kırmızı ve sarı olmak üzere üç renk alternatifi bulunmaktadır. Kavanoz bardaklar kişiye özel olup üzerine sevgilinizle isimlerinizi yazdırabilirsiniz.

 

Aşkkolik Şekerleme Buketi

Tatlıyla arası oldukça iyi olan sevgilinize, yeni yıla tatlı bir başlangıç yapması için Aşkkolik Şekerleme Buketi hediye edebilirsiniz. Bu özel buketin içerisinde buketin içinde Böğürtlen Jelly, Kırmızı Şeker Kalp Jelly, Revolver Rope, Pembe Beyaz Marşmelov, Kırmızı Belt Şeker bulunmaktadır. Sevgiliniz, damak zevkine hitap eden bu hediyenize hayır diyemeyecek 🙂

 

Yılbaşına Özel Star Master Projeksiyonlu Gece Lambası

Hediyenizin hem yılbaşı temalı hem de romantik olmasını istiyorsanız, sevgilinizle en sevdiğiniz fotoğrafınızın ve isimlerinizin yazılı olduğu film ambalajını duvara yansıtabilen Star Master Projeksiyonlu Gece Lambası ürünümüze ne dersiniz? İsme özel olarak hazırlanan bu gece lambası sevgilinize kendisini çok özel hissettirecek.

 

 

 Kişiye Özel Seni Sevmemin Nedenleri Hediye Kutusu

Sevgilinizi en çok mutlu edecek durumlardan birisi de sizin tarafınızdan ne kadar çok sevildiğini hissetmesi olacaktır. Kişiye Özel Seni Sevmemin Nedenleri Hediye Kutusu sevgilinize aşk dolu anlar yaşatacak. İçerisinde sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatan mesajlı kalpli kağıtların bulunduğu bu kutunun üzerinde sevgilinizle isimleriniz yazılı olacak.

 

 

Kişiye Özel Mutlu Yıllar Film Değirmeni

Hediyesinin marjinal ve eğlenceli olmasını isteyenlerin dikkatine! Çevirme kolunu döndürdüğünüzde yeni yıl mesajınızı ve dans eden Noel babayı ortaya çıkaracak olan bu film değirmeni sevgilinizin fazlasıyla eğlenmesine vesile olacak. Siz de hediyenizin sevgilinizi mutlu etmesini ve kullandıkça ona sizi hatırlatmasını istiyorsanız bu ürünümüz tam sizlik 😉

 

 

Kişiye Özel Kalpli 3 Boyutlu Led Lamba

Aşkınızla sıcacık bir yuvaya dönüşen evinizi, sevgilinizle isimlerinizin yazılı olduğu Kişiye Özel Kalpli 3 Boyutlu Led Lamba ile aydınlatmaya ne dersiniz? Dekoratif şıklığıyla sevgilinizin gözünü kamaştıracak bu lamba aşkınızı evinizin her köşesinde hissetmenizi sağlayacak.

 

Çift Fotoğraflı ve Saatli Kanvas Tablo

Romantik bir yılbaşı hediyesi her aşığın hayalidir. Siz de sevgilinize her baktığı zaman ona aşkınızı hatırlatacak bir yılbaşı hediyesi vermek isterseniz Çift Fotoğraflı ve Saatli Kanvas Tablo ürünümüzle tanışabilirsiniz. Ürün üzerine sevgilinizle çekildiğiniz en sevdiğiniz iki fotoğrafınızı bastırabiliyorsunuz. Kanvas tablo ahşap tasarımlıdır.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.