Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Şık ve Dekoratif Yılbaşı Hediyeleri

Şık ve Dekoratif Yılbaşı Hediyeleri

0
Paylaş

Yılbaşı hediyeleri denildiğinde geniş bir hediye havuzu bizi bekliyor. Bu havuzda yüzmeyi keyifli hale getirmek için de tavsiyeleri yerine getirmek gerek. Örneğin şapka, gözlük, anahtarlık gibi klasikleşmiş yılbaşı hediyelerinin yerine, şık ve dekoratif yılbaşı hediyelerine yönelebilirsiniz.

Şık ve dekoratif yılbaşı hediyeleri, diğer hediye seçeneklerine göre tercih edilmesinin bir diğer sebebi de oldukça kullanışlı olması. Dekoratif hediyeler, yılbaşı geçtikten sonra kenara atılmaktansa yıl boyunca evleri süslemeye devam ediyor…

Eşe Dosta Alınabilecek Şık Ve Dekoratif Yılbaşı Hediyeleri

Star Lover – Romantik Projeksiyonlu Gece Lambası

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri

Hem yılbaşı gecesinde hem de diğer günlerde kullanılabilecek şık ve dekoratif yılbaşı hediyesine ne dersiniz? Bu romantik gece lambası, odayı aydınlatmakla kalmıyor, sevginizi duvara yansıtıyor.

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri-2

Dekoratif ürünlerin olmazsa olmazları da kişiye özel hediyelerdir. Kişiye özel olarak hazırlanan bu şık ve dekoratif yılbaşı hediyesi, verdiğiniz bilgilere göre sadece size göre hazırlanıyor.

Dekoratif Noel Baba Figürleri

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri-3

Yılbaşı için dekoratif hediyeler demişken, Noel Baba’yı unutmak olmaz! Sevimli mi sevimli, tonton Noel Baba figürleri evinizde yılbaşı atmosferi yaşatacak. Üstelik birbirinden farklı birçok modeli var.

Yılbaşı Mum Seti

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri-4

Kardan adam, Noel Baba ve çam ağacı şeklindeki mumlar evinize dekoratif bir hava katacak. Yılbaşını buram buram hissedeceğiniz mumlar, PVC kutusuyla gönderiliyor.

Silindir Kutulu Kırmızı Mum

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri-5

Mumlar dekoratif ürünlerin vazgeçilmezlerinden! Silindir kutulu bu mum, zarif tasarımıyla diğer mumlardan bir adım öne çıkıyor. Yılbaşı gecesini renklendirebileceğiniz gibi kutusu sayesinde küçük objelerinizi de muhafaza edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Çoraplar

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri-6

Bolluk ve bereket getirdiği inanılan çoraplar, evinize de şık ve dekoratif bir hava katacak. 5 farklı modeli bulunan dekoratif çorapların içine çeşitli hediyelerden doldurabilir, arkadaşlarınıza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Yılbaşına Özel Havalı Kar Küresi

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri-7

Unutulmayacak bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, kar küresi tam da size göre bir ürün. Bu kar küresi diğerlerinden çok farklı, hem müzik çalıyor hem de kendi başına karları havalandırıyor!

Snow Spray – Kar Spreyi

sik-ve-dekoratif-yilbasi-hediyeleri-8

Yılbaşı moduna girmek için kar yağmasını beklemeyin! Kar spreyi sayesinde eviniz de karlarla kaplanacak. Kar spreyi ile isterseniz dekoratif etki yaratın isterseniz de camlara yazı yazın, üstelik kolayca silinebiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.