Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneler Günü Hediyesi Olacak Sıradışı Etkinlikler

Anneler Günü Hediyesi Olacak Sıradışı Etkinlikler

0
Paylaş

Annelerimiz, bizim dünyadaki en kıymetli varlıklarımızdır. Bizi dünyaya getiren, her sıkıntımıza, sevincimize her zaman ortak olan, gerekirse bizim için gecelerce uykusuz kalan annelerimizdir… Hayatımızdaki yerleri kelimeler ile ifade edilemeyecek kadar özel olan annelerimiz için, anneler günü hediyesi almak, en azından yılda bir defa da olsabu nedenle onların yüzünü güldürmek çok önemlidir. Annelerimiz, bize hayat veren insan, kendisi yemeyip bize yediren, kendisi giymeyip bizlere giydiren insan… Annelerimiz, bizleri büyütürken uykusuz geceler geçiren, bizler için kendi özel hayatından feragat eden insanlar… Tabi ki annelerimizi mutlu etmek için sadece yılın bir gününü beklememeliyiz. Elimizden geldiğince, yılın her günü, her dakikası, her saniyesi, annelerimizin refahı, huzuru, mutluluğu için çaba göstermeliyiz. Ama anneler gününde de onları mutlu edecek bir hediyeyi annelerimizden esirgememeliyiz. Anneler günü hediyesi ne alınabilir diye soruyorsanız öncelikle belirtmemiz gerekir ki, onu mutlu etmek için hediyeden çok hediyeyi veriş şeklimiz ve niyetimiz önemlidir. Anna Jarvis’in 1908 yılında kaybettiği annesini anma günü olarak başlamış ve Amerika’da kongrenin onayıyla 1914 yılında kutlanmaya başlanmıştır. Bunları diğer ülkelerin de anneler gününü bir özel gün olarak kutlamaya başlaması takip etti. Mayıs ayının ikinci Pazar günü, bu yüzden bizlere verilen çok özel bir fırsattır. Bu günde annemizi mutlu etmek için elimizden ne geliyorsa onu yapmamız gerekir. İşte annenizi çok mutlu edecek, ona özel bir gün yaşatacak anneler günü hediyeleri;

Anneler Günü Hediyesi: En Keyifli Etkinlikler

Lunaparkta Çocukluğa Doğru Bir Gün;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-1

Kim çocukluğuna dönmek istemez ki? Yıllarca bütün ömrünü siz mutlu olun diye geçiren annelerinize verebileceğiniz en güzel hediye, bir süreliğine de olsa onu çocuk gibi şımartmak olacaktır. Anneniz bu sayede hem unutulmaz bir anneler günü yaşayacak hem de çok eğlenmenin sınırsız keyfini çıkaracaktır.

 

Çocukluğunun Geçtiği Yere Düzenleyeceğiniz Bir Gezi;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-2

Annenize anneler gününde çocukluğunu geçirdiği şehir ve semtte bir gün hediye edin, onunla beraber dolaşın, anılarını dinleyin. Emin olun ki bu ona çok iyi gelecektir.

 

Analı Kızlı Sauna Keyfi;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-3

Anneler günü hediyesi henüz almamış olanlar için hem çok kaliteli, hem de uygun fiyata satın alabilecekleri birçok alternatif bulunmaktadır. Anneler günü hediyesi ne alınabilir, en güzel anneler günü hediyeleri, anneler günü hediyesi ne olabilir, anneler günü hediyesi ne alabilirim, diye sormaktan vazgeçip, sauna fikrini düşünmelisiniz. Annenize vereceğiniz en rahatlatıcı hediye, onunla saunada geçireceğiniz bir gün olsa gerek. Hem sınırsız sohbetin eşsiz tadına varacak, hem de olabildiğince kaliteli vakit geçireceksiniz.

 

Kız Kıza Brunch Keyfi;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-4

Anneler günü, zaman olarak uzun bir kahvaltı veya brunch için ideal bir tarihte kutlanıyor. Eskiden çocuklar annelerine evde kahvaltı hazırlardı. Şimdi annelerini alıp brunch’a götürüyorlar. Bu öyle yaygınlaştı ki, bazı mekanlarda annelere Mayıs’ın ikinci haftasında brunch ücretsiz bile oluyor. Belli şartlara göre belirlenen kampanyalar ile annelerin brunch keyfi ücretsiz sunuluyor.

 

Kuaförde Bakım Dolu Bir Gün;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-5

Bakımlı ya da bakımsız her kadının bayılacağı ve hayır diyemeyeceği en güzel hediye, ona kuaför günü hediye etmek olacaktır. Tüm masrafları sizin karşılayacağınız kuaförde annenize manikür, fön, kesim ya da saç bakımı hediye edebilirsiniz.

 

Anlam Dolu Çerçeve Tasarımları;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-6

Aldığınız basit bir çerçeveyi içinizden geldiği gibi süsleyebilir, içine de annenizle birlikte olduğunuz en güzel fotoğrafı koyabilirsiniz. Bu şekilde ona ne kadar önem verdiğinizi anlatmış olacaksınız! Bir anneler günü hediyesi olarak, bu saydıklarımızdan daha anlamlı hediyeler olamaz. Mühim olan hediyenin miktarı, boyutu ya da değeri değil sizin niyetinizdir 🙂

 

Ev Dekorasyonunu Değiştirmek;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-7

Kadınlar için evi vazgeçilmezidir. Ve kadınların kendilerini en iyi hissettikleri yer de evleridir. Annenizi haftasonu babanızla güzel bir tatile göndererek evin dekorasyonunu annenizin zevkine göre dizayn edebilir ve anneniz tatilden döndüğünde onun mutluluk ve şaşkınlıkla dolu bakışlarına şahit olabilirsiniz…

 

Günübirlik Sushi Kursu;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-8

Hep aynı lezzetlere aşina olan ve benzer yemekleri yapan annenizi şimdiye kadar tatmadığı ve yapmadığı bir lezzetle tanıştırmaya ne dersiniz? Annenizle anneler gününde günübirlik gideceğiniz sushi kursu annenizin unutamayacağı bir gün yaşamasına vesile olacak.

 

Go Kart Heyecanı;

anneler-gunu-hediyesi-olacak-siradisi-etkinlikler-9

Anları unutulmaz kılan en önemli etken heyecan dolu dakikalardan oluşmasıdır. Siz de anneler gününde unutamayacağı bir go kart heyecanı yaşamaya ne dersiniz?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.