Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Sıradışı Bir Hediye: Oyun Evi!

Sıradışı Bir Hediye: Oyun Evi!

0
Paylaş

Çocuğunuza şimdiye kadar birçok hediye almışsınızdır. Ama bu denlisini sanıyorum ki ilk defa göreceksiniz.

Tom Cruise ve Katie Holmes çiftini herkes televizyonlardan bilir. Bu yazımızda size onların kim olduklarından bahsetmeyeceğiz. Bahsedeceğimiz şey gündeme geldikleri ilginç hediye fikri. Çiftin herkesi kendine hayran bırakan, kendi tarzıyla dikkat çeken küçük bir kızları var. Sürekli pahalı hediyeler isteyen Suri adındaki bu küçük kız, bu sefer de adını yine pahalı bir hediye olan bu Oyun Eviyle duyurdu. Gelin bu pahalı oyun evinin içini birlikte inceleyelim.

hediye oyun evi

Bu eve dışardan bakıldığında normal bir evden hiçbir farkı bulunmuyor. Hatta lüks donanımları dahi olan bu evin suyu ve elektriği bile var. Tom ve Katie çifti bu ev için 25 bin doları (yaklaşık 50 bin TL) gözden çıkarmış.

hediye oyun evleri

İçerisinde büyük bir mutfak olan bu evde Suri’nin eğlenmesi için herşey düşünülmüş. Sanıyorum küçükken oynanılan ve evcilik oyunu olarak bilinen oyun en fazla bu kadar gerçekçi oynanılabilir.

oyun evi salon

Diyafon sistemiyle ana eve bağlantısı olan bu oyun evinde bir de garaj bulunmakta. Garajda çocuklar için tasarlanmış Mercedes’in fiyatı ise 10 bin dolar. Bu sıradışı oyun evi’ni bu şekilde uygulamak veya daha da geliştirmek mümkün. Böyle bir hediye eminim bir çok çocuğun hayallerini süsler… Siz de bu hediyeyi yaptırabilecek duruma sahipseniz hiç düşünmeyin derim.