Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Sıradışı Doğum Günü Hediyesi

Sıradışı Doğum Günü Hediyesi

0
Paylaş

Dünya üzerinden en çok kutlanan özel günün doğum günü olduğu biliyor muydunuz? Haliyle doğum günü hediyesi de üzerinde en çok düşünülen hediye oluyor. Bunun bir diğer getirisi de en çok tasarlanan, üretilen hediyelerin doğum günü hediyesi olması. Ama bu da klasik hediyelerin varlığını sürdürmekten başka bir seçenek oluşturmuyor. Kısaca özetlersek klasik doğum günü hediyelerinden bıktık!

Herkes sevgilisini, ailesini, arkadaşını doğum gününde mutlu etmek ister. Ee tabi bu da hediyesiz olmaz. Peki klasik hediyeler yerine sıradışı doğum günü hediyesine sahip olmak istemez misiniz? Hatta sıradışı hediyeyi kendiniz de tasarlayarak yapabilirsiniz! Özellikle kişiselleştirilerek  hazırlanan hediyeler sayesinde sevdikleriniz kendisini özel hissedecektir. Düşünsenize kim sahip olduğu hediyede kendisinden bir parçayı görmek istemez ki?

İlginç Doğum Günü Hediye Fikirleri 

Doğum Günü Hediye Sepeti

Sıradışı doğum günü hediyeleri arasında lezzetli ürünler de var! Yıllar boyunca değişmeyen nostaljik hediyelerden oluşan bu hediye sepeti kişiye özel olarak tasarlanıyor. Tipitip sakız, cino çikolata, sulu göz sakız, lira çikolata ve birçok lezzet bu sepette. Yanında kupa bardak ve posterin de olduğunu hatırlatalım.

Kişiye Özel Gazete

 

Babanızı ya da sevgilinizi gazeteye çıkarmak oldukça sıra dışı bir hediye olurdu değil mi? Merak etmeyin bu artık o kadar da zor değil. Tamamen kişiselleştirilen bu gazete çerçevelenerek adresinize kadar yollanıyor. Hediyesi sizden şaşırması sevdiklerinizden. 🙂

100 Dilde Doğum Günü Mesajı Kavanozu

 

“Doğum günün kutlu olsun” demek yetmiyorsa bir de diğer dilleri deneyin! Tam 100 dilde doğum günü mesajının yer aldığı bu kavanoz oldukça ilginç olduğu kesin.

 

Kişiye Özel Harfli Kalpler Renk Değiştiren 3 Boyutlu Led Lamba

Sevgilinize hem romantik hem de sıra dışı bir doğum günü hediyesi arıyorsanız bu LED lambayı mutlaka incelemelisiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan lamba üzerinde hem sizin hem de sevgilinizin adı yazıyor.

Yeni Bebeklere Özel Doğum Günü Posteri

Sadece arkadaşların ya da sevgilinizin değil çocuğunuzun da doğum günü hediyesini düşünmek gerek… Tamamen kişiye özel olarak tasarlanan bu poster, fotoğraf, kutlama mesajı ve tarihle hazırlanıyor. Sıra dışı bir doğum günü organizasyonu için bu tarz ürünleri kullanabilirsiniz.

Gramafondaki Aşıklar Hareketli Müzik Kutusu

Gramafondaki aşıklar daha önce görmenizin mümkün olmadığı özel bir hediye. Romantik bu müzik kutusu her sevgiliyi mutlu edeceği kesin. Sadece doğum günü için değil sevgililer günü gibi diğer özel günlerde de bu seçeneği aklınızda bulundurun.

Kurabiye Canavarı Mini Şifonyer Çekmece

Kurabiyeleri ve Kurabiye Canavarı’nı kim sevmez! Efsane karakterin yer aldığı bu minicik hediyeyi kesinlikle görmelisiniz. Mini şifonyer çekmece, özellikle kadınların çok hoşuna gidecek. Takı kutusu olarak da kullanılabilen bu mini çekmece, en sevimli masa üstü süsü olmaya aday.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here