Ana Sayfa Tişört Son Teknoloji Hidrofobik Tişörtler

Son Teknoloji Hidrofobik Tişörtler

0
Paylaş

Bir düşünün hiç teri çekmeyen, sıvıyla lekelenmeyen kısacası suyu sevmeyen bir tişört olduğunu. Teknolojik gelişmeler tekstil dünyasına da atılınca ortaya hidrofobik tişörtler çıkmış, bunlara kısaca suyu sevmeyen tişörtler.

Peki bu tişört neye benziyor, lekelere karşı nasıl tepki veriyor ve en önemlisi rahat mı? En çok sorun sorular arasında bunlar yer alıyor. Bu soruların cevapları ve tişörtün testini birlikte inceleyelim.

 

 

Su Geçirmeyen Hidrofobik Tişört Testi 

son-teknoloji-hidrofobik-tisortler-1

Görünüşte hiçbir fark görünmüyor değil mi? Üreticilerin iddiası da bu yönde normal pamuklu bir tişört!

Videoda da görüldüğü gibi tişört; musluğun altında, yoğun su akışında bile suyu emmiyor.

Bu testte de tişört üzerine bilerek su dökülüyor. Tişörtün suya verdiği tepki oldukça dikkat çekici. Artık yemek yerken kazara dökülen sıvılar dert olmaktan çıkacak gibi.

 

Bu testte de tişört üzerine önce yemek sosu dökülüyor. Ardından ise temiz su dökülüyor. Tişört tüm sıvıları içine hapsetmiyor! Gördüğünüz gibi eskaza leke verecek sıvılar dökülse bile yine çivi çiviyi söker mantığıyla yani temiz suyla tişörtü lekelerden arındırabilirsiniz.

 

son-teknoloji-hidrofobik-tisortler-11

Su Geçirmez Tişörtte Yapılan Koku Testi

1 hafta boyunca giyilen su geçirmez tişörtün insanlar tarafından yapılan testi. Kimsenin kokudan şikayetçi olduğu söylenemez. Bakalım bizi terden ve lekelerden koruyacak hidrofobik tişörtler ne zaman yaygınlaşacak.

 

 

 

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here