Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Teknolojik Babaya Babalar Günü Hediyeleri

Teknolojik Babaya Babalar Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Babalar günü hediyesi deyince aklınıza ilk ne geliyor? Eğer teknolojik bir babaya sahipseniz, eminiz ki teknolojik ürünler sizin için ilk tercihlerdir. Teknolojik babalar günü hediyeleri ile teknoloji ile haşır neşir olan babanıza harika bir babalar günü yaşatabilirsiniz.

 

Akıllı Telefon

 

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 1

Babalar gününde babanızın telefonunu yenilemeye ne dersiniz? Son model bir akıllı telefon, babalar günü hediyesi için güzel bir teknolojik seçeneği olabilir.

iPad

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 2

Teknolojik bir babaya sahipseniz, hediye yelpazeniz de geniş demektir. iPad de bu hediyelerden biri.

İsme Özel Ahşap USB Bellek

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 3

Üzerinde babanızın isminin olduğu hem şık hem de kullanışlı bir hediye. Ahşap ürünleri seven babanız da bu flash belleği çok sevecek.

Plazma TV

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 4

Babaların evde en çok zaman geçirdikleri şey televizyondur. Gelin, babalar gününde babanızın televizyon keyfini arttıracak bir plazma tv hediye edin.

Samsung Go Gear

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 5

Samsung Go Gear, teknolojik babalar günü hediyeleri arasında yer alan en şık hediyelerden biri. Teknoloji ile arası gerçekten iyi olan babalar da bu hediyeye bayılacak.

Fotoğraf Makinesi

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 6

En güzel anlarını fotoğraf çekerek ölümsüzleştiren babanıza dijital fotoğraf makinesi hediye edebilirsiniz. Hatta teknoloji ile arası daha iyi olan babanıza profesyonel fotoğraf makinesi hediye etmek de güzel bir fikir olacaktır.

Su Geçirmez Telefon Kılıfı

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 7

Önümüz yaz ve su geçirmez telefon kılıflarına ihtiyacımız olacak. Denizde de telefon kullanabileceğiniz su geçirmez telefon kılıfları, farklı bir babalar günü hediyesi alternatifi olacak.

Traş Makinesi

teknolojik babaya babalar gunu hediyeleri 8

Hem teknolojik hem bakımlı babaya son model traş makinesi yakışır! Philips ya da Braun gibi markaların traş makinelerini tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.