Ana Sayfa Tişört Tişört İçin Hediye Paketleri

Tişört İçin Hediye Paketleri

0
Paylaş

En klasik hediyelerden tişörtler sadece tasarımıyla değil sunum şekliyle de ilgi çekici olmalı. Hediyenin sunumu sadece tişört için değil elbette. Diğer hediyelerin de özenli bir şekilde paketlenip, not yazılıp gönderilmesi hediyeye sahip olacak kişiyi daha da mutlu edecektir.

Siz de hediye kadar hediyenin paketlenmesini de önemsiyorsanız bu içerik tam da size göre! Üstelik hediye kutularını kendiniz de yapabilirsiniz. Unutmayın emek harcanmış el yapımı hediye paketleri karşımızdaki kişide olumlu etkiler bırakacaktır. İşte karton, kraft kağıdı ve kolayca temin edebileceğiniz malzemelerle hazırlanabilen hediye paketleri karşınızda.

El Yapımı Hediye Kutusu

Karton ya da kalın bir kraft kağıdıyla sade ve bir o kadar da şık görünen hediye kutusu yapabilirsiniz. Bu kutuya sadece tişört değil diğer hediyeleri de sığdırabilmek mümkün. Karton, yapıştırıcı ve bir delgeç yardımıyla hediye kutunuzu yapabilirsiniz. Şablonu sizler için ekledik. Şablonu karton üzerine koyarak kesebilirsiniz. Daha sonra ise kurdele vs. ile süsleyebilirsiniz.

Bavul Şeklinde Karton Hediye Kutusu

Demin yaptığımız karton hediye kutusuna bir örnek daha veriyoruz. Aynı şablonu kullanarak hediye kutusunu yapın ve daha sonra süslemek için el işi kağıtlarıyla bavul gibi yapıştırın. İşte bu kadar basit.

Hediye Paketleri İçin Kurdele Modelleri

Hediye paketleri genelde kurdeleler ile süslenir. Peki klasik kurdele modellerinden sıkıldınız mı? İşte hediye paketlerini süslerken kullanabileceğiniz birbirinden güzel kurdeleler ve kurdele bağlama şekilleri. Fotoğraftaki adımları takip ederek siz de farklı kurdele bağlama tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Oval kesim yaparak ve renkli karton malzeme kullanarak da rengarenk hediye paketleri tasarlayabilirsiniz. Renkli kraft kağıtlarını kırtasiyelerde ve tuhafiyelerde kolayca bulabilirsiniz. Karton rengiyle uyumlu kurdele bulmayı da unutmayın.

Sadeliğin büyüleyici etkisi tam da karşınızda duruyor. Kraft kağıdı ve bir çam ağacı dalı etkileyici bir hediye paketi yapmak için yetiyor da artıyor bile. Tişörtlerinizi güzelce katlayarak bu hediye paketi tasarımıyla sevdiklerinize gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

 

Tişörtler için uygun olabilecek bir diğer hediye kutusu tasarımını inceleyin. Desenli sert karton kağıtları ile bu tarz bir hediye kutusu yapabilirsiniz. Fotoğrafta yer alan şablonu birebir kopyalayarak kesim yapabilir ve yapıştırıcı yardımıyla da kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Geriye sadece hediye için tişört bulmak kalıyor!

Kırmızı Karton Kutu

 

Eğer evde kutu yapacak vaktiniz yok ise kırmızı kutu imdadınıza yetişiyor. Birçok boyutta satılan kırmızı karton kutular, kurdelesiyle birlikte gönderiliyor. İster tişört isterseniz de diğer hediyeleri kırmızı kutuyla sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Mesajlı Kalp Kutu

Yine kutu hazırlamaya vakti olmayanlar için önerimiz var. Kalpli kutu ile romantik bir hediye yaratabilirsiniz. Bu şık tasarımlı kalpli kutunun içine değerli bir hediye koymak ise size kalmış. Kalpli kutunun yanına bir de romantik not bulundurursanız hediyenizin daha da etkileyici olabileceğini unutmayın.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.