Ana Sayfa İlginç Ürünler Türünün Tek Örneği Olan En İlginç Hediyeler

Türünün Tek Örneği Olan En İlginç Hediyeler

0
Paylaş

Şimdi efendim, çiçek – çikolata almak elbet güzeldir ama devir olmuş 2015 ile başlayan cümlelerimizi sona bırakıyoruz 🙂 Birilerine “Sence ne hediye alsam?” diye fikir danıştığınızda aldığınız yanıtların hep aynı olması size de sıkıcı gelmeye başladıysa en farklı ve ilginç hediyeler ile sizleri şaşırtmaya geldik. Bundan böyle siz de birileri sizden hediye önerisi istediği zaman farklı seçenekler sunabileceksiniz.

Bu hediye seçeneklerinde kriter belirtilmemiştir. Yani hediyeyi vereceğiniz kişinin yaşının kaç olduğu önemli değildir, her kitleye hitap edebilecek kadar ilginç ürünlerdir. O halde daha fazla zaman kaybetmeyelim ve türünün tek örneği olan ilginç hediye fikirlerimize göz atalım…

İlginç Hediye Dalında Yarışan Ürünler 

Projeksiyonlu Gece Lambası

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-1

Gökyüzünü seyretme isteği duyduğunuzda, en renkli ve büyüleyici gökyüzünü evinize getirecek projeksiyonlu gece lambası daima yanınızda… Lambadan yayılan yıldızlar renk değiştirerek odanızın içerisinde görsel bir şölen oluşmasını sağlayacak. İlginç hediyeler kategorisinin en merak uyandıran ürünlerinden biri olan Star Master Projeksiyonlu gece lambası ile bir an önce tanışmalısınız.

 

Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-2

İlginç tasarımlara merak duyanlardansanız ve bunun yanında tam bir kahve tutkunuysanız, Dökülen Kahve Görünümlü Masa Lambası tam sizlik! Lambanın üzerindeki kahve bardağını üzerine en renkli çizimleri yaptığınız kağıt bardaklarla değiştirebilme imkanına sahipsiniz.

 

PİN ART

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-3

Hediye alacağınız kişi eğlenceli ve ilginçliklere kapı aralayan biriyse PIN ART’la tanışmanızı tavsiye ederiz. Üzerindeki çiviler sayesinde üzerine bastırılan nesnelerin şeklini alan bu tablaya hayran kalmamak mümkün değil…

 

 Dinamit Çalar Saat

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-4

Benim başımda davul çalsanız bile uyanmam” diye iddia edenlerin bile uykusunu kaçıran bir alarm saatle karşınızdayız! Dinamit çalar saat, güne bomba gibi bir başlangıç yapmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

 

Tembel Gözlüğü

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-5

Koala ya da pandalar kadar keyfine düşkün olan sevdiklerinize verebileceğiniz en ilginç hediyeyi almak istiyorsanız Tembel Gözlüğü ne güne duruyor! 🙂 Yattığı yerden, boynunu oynatmadan kitap okumak ya da tv izlemek isteyenlerin bir an önce sahip olması gereken ilginç hediyeler arasında…

 

3Doodler 2.0 Üç Boyutlu Çizim Kalemi

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-6

Çizim yapmayı çok seven dostlarınıza ömür boyu unutamayacakları bir hediye vermek istemez misiniz? Üç boyutlu çizim kalemleri sayesinde artık çizimleriniz hayatın içinde… İlginç hediyeler kategorisinin en çok ilgi gören ürünlerinden biri olan üç boyutlu çizim kaleminin nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Boose Kablosuz Hoparlör

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-7

Rahatlama ihtiyacı duyduğunuzda, yapmak istediğiniz ilk şey en sevdiğiniz müziklerle havanızı bulmaya çalışmak mı oluyor? Eğer cevabınız evetse, telefonunuzu yaklaştırdığınızda sihirli bir şekilde müzik sesinin yükselmesini sağlayan Boose Kablosuz Hoparlörü yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.


Baloncuklu iPhone 5 Kılıfı

turunun-tek-ornegi-olan-en-ilginc-hediyeler-8

Kırılabilecek eşyalarımızı muhafaza ettiğimiz baloncuklu poşetlerin, şirin mi şirin baloncuklarını patlatmak sizin de çok hoşunuza gidiyorsa, sizi,  bitmek tükenmek bilmeyen baloncukları olan iPhone 5 kılıfıyla tanıştıralım. Stresli anlarınızda en büyük destekçiniz olacak bu kılıf bağımlılık yapabilir, bizden söylemesi 🙂 İlginç hediyeler listemizin sonuna geldik… Bir sonraki ilginç hediye tavsiyesi serimizde görüşmek üzere…

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.