Ana Sayfa Tişört Ünlülerin Tişört Tarzları

Ünlülerin Tişört Tarzları

0
Paylaş

Moda akımları her zaman ünlüler üzerinden yayılıyor. Çok eski yıllardan beri yıldızların kostümleri halkı etkilemiştir. Hatta tişörtlerin günümüze ulaşması da Hollywood yıldızları sayesinde olmuştur. Önceleri atlet yerine kullanılan tişörtler, filmlerde yıldızların günlük giyimde kullanmasıyla birlikte iyice popüler olmuştur. Uzun lafın kısası bir moda akımının hafızalarda yer etmesi için ünlü kişiler gerekiyor.

Peki günümüzde sinema ve müzik dünyasının starları hangi tişörtleri giyiyor? Basit bir kıyafet olan tişörtler duruşunuza oldukça büyük bir farklılık katabilir. Hal böyle olunca da tişörtler de büyük öneme sahip oluyor. İşte yerli yabancı ünlülerin tercih ettiği tişört modelleri….

Ünlülerin Tercih Ettiği Tişört Modelleri

Son dönemin başarılı sinema oyuncusu Nicola Peltz tişörtünde favori müzik grubunu taşıyanlardan. Görünen o ki Peltz, Queen hayranlığını gizlemiyor. Etek, topuklu ayakkabı ile bile tişört giyebilirsiniz. Ancak uyaralım; Queen baskısı olmadan bu kombin oldukça sönük kalacaktır.

Hem oyuncu ve hem de şarkıcı olan Victoria Justice tişört, gömlek modasının akımını başlatanlardan. Özellikle yaz aylarında yarım tişörtler birçok kadın tarafından tercih ediliyor. Gömlek ve tişört karışımı olan bu tişörtü ise günlük kullanım dışında da rahatlıkla giyebilirsiniz.

Bir diğer sansasyonel oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez de tişört ile farklı moda akımı yaratanlardan. Farklı tişört modelleriyle sokaklarda bile ilgiyi üzerine çeken Gomez en az ilişkileri kadar tişört seçimiyle de konuşulmayı başarıyor.

 

Rihanna ne giyse haber oluyor! Davetlerde giydiği kostümlerle objektifleri üzerine çeken Rihanna, sokaklarda dahi giyimiyle adından söz ettiriyor. Farklı bir tişört tasarımı bakalım kimlere ilham kaynağı olacak…

Model ve oyuncu olan Cara Delevingne’da asi duruşunu kıyafetiyle tamamlayanlardan. Üzerinde asi sözlerin yer aldığı tişörtleri giymesiyle tanınan Cara, “son temiz tişört” anlamına gelen esprili bir tişört ile gazetecilere poz vermiş.

Megan Fox sadece güzelliğiyle ve başarılı oyunculuğuyla değil kıyafetleriyle de konuşuluyor. Star Wars tasarımlı yarım tişört ile günlük giyiminde bile şıklığı elden bırakmamış.

Sandra Bullock resmi davetlerde bile rahatlığından ödün vermiyor. Gösterişli, parıltılı kıyafetler yerine topuklu ayakkabı, tişört ve etek ile kombinini oluşturmuş. Çok da şık olduğunu kabul etmemek gibi bir lüksümüz yok. 🙂

Game Of Thrones’un kadın yıldızlarından Sophie Turner da sevdiği müzik grubunu tişörtünde taşıyanlardan. Pink Floyd hayranı Turner, başarılı oyunculuğunun yanında iyi bir müziksever olduğunu da kanıtlıyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.