Ana Sayfa Tişört Yazın Vazgeçilmezi Yarım Tişörtler

Yazın Vazgeçilmezi Yarım Tişörtler

0
Paylaş

Her ne kadar mevsim olarak yaz ayına girmiş olsak da havalar hiç “yaz havası” vermiyor. Ancak güneş yüzünü gösterdiği takdirde hemen ortaya çıkan yarım tişörtler halen varlığını sürdürüyor. Kadınların vazgeçilmez tişört modeli olan piyasa ağzıyla yarım bel tişörtler bu yaz da rakipsiz olarak görülüyor. Bunaltıcı yaz sıcaklarında kurtarıcı olan tişörtler, yarım tasarımı sayesinde de birçok kadının tercihi oluyor.

Peki yarım tişörtlerde ne gibi değişiklikler var? Yeni tasarımlarda kullanılan renkler neler? Yarım tişörtleri nereden satın alabilirim? İşte bu soruların hepsini birlikte yanıtlamaya çalışacağız. Önce isterseniz birbirinden güzel yarım tişört modellerini ve trendleri inceleyelim.

Yazlık Bayan Tişörtleri: Yarım Tişörtler

Sokak Modası Yarım Tişörtler

Sokak modası deyip geçmeyin. Birçok moda akımı sokaktan başlıyor denebilir. Baskılı yarım tişörtler ile sonbahar ve yaz aylarında farklı kombinler hazırlayabilirsiniz. Renk renk üretilen yarım tişörtlerin her renkten pantolonla uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Sporseverlere Spor Model Yarım Tişörtler

Spor yaparken tarzından ödün vermeyenler burada mı? Eşofman ve taytlar ile uyumlu yarım tişörtleri mutlaka denemelisiniz. Renk renk tasarlanan spor yarım tişörtler sizi spor salonunun prensesi yapmaya hazır!

Sade Tasarımlı Yarım Bel Tişörtler

Sade kıyafetlerin belki de en büyük avantajı yaz kış giyilebilir olması. Sade tasarımlı kısa tişörtler de bu yaz peşinizi bırakmayacak gibi görünüyor. Bir kot pantolon ya da kumaş pantolon ile uyumlu olabilen kısa tişörtlere siz de bir şans vermelisiniz.

Baskısız Kısa Tişört Modelleri

Sade tişörtlerden ziyade üzerinde hiç baskı olmayan tişörtleri tercih ediyorsanız sesinizi duyan modacılar var! Artık yarım tişörtlerde de baskısız, basic diye nitelendirilen tasarımları bulabilirsiniz.

Salaş Model Kısa Tişörtler

Salaş modası aldı başını gidiyor. Salaş pantolon, salaş tişörtler ve hatta salaş ceket modelleri! Hal böyle olunca salaşlık furyası yarım tişörtleri de vurdu. Her türlü pantolonla kombinlebilen yarım tişörtler, salaş pantolonlarla da son derece uyumlu bir görünüm sergiliyor. İster eğlence olsun isterseniz iş… Kısacası her ortamda kısa tişörtleri gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Hem yaz aylarında biraz da havaların tadını çıkarmak, özgür takılmak gerekmez mi?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here