Ana Sayfa Yılbaşı Hediyesi Yılbaşı Çekilişinize Özel En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı Çekilişinize Özel En Güzel Yılbaşı Hediyeleri

0
Paylaş

Yılbaşı için arkadaş çevrenizde ya da aile arasında çekiliş yaptıysanız ve geriye hediye alacağınız kişiye nasıl bir sürpriz yapacağınıza dair soru işaretleriniz kaldıysa, yılbaşı çekilişi yapanlara özel olarak hazırladığımız bu hediye listemiz derdinize derman olmaya geliyor. “Sıradan hediyelerden çok sıkıldım, bana ilginç hediyeler lazım” diyorsanız, tam adresindesiniz! Sizi ilginç yılbaşı hediyeleri ile tanıştırmaya geliyoruz. Ortamların, hediye paketi açıldığında içinden en ilginç hediye çıkan kişisi olmak artık hiç zor değil. İşte tanışmanız gereken o orijinal yılbaşı hediyeleri…

Birbirinden İlginç En Özel Yılbaşı Hediyeleri 

Yılbaşı Çiftleri 2li Yastık Seti

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-1

Sadece yılbaşında değil, her gün örnek çift olmayı başaran sevdiklerinize onlara özel çift yastığı yaptırmaya ne dersiniz? Üzerine isim yazdırabildiğiniz Yılbaşı Çiftleri 2’li Yastık Seti hem eğlenceli hem de romantik bir hediye arayanların tercihi olacak.

Çikolatalı Noel Baba Çizmesi

 

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-10

Sevdiklerinize “Noel baba gelemedi ama bu sene çizmemle idare etsinler dedi” diyebileceğiniz şirin bir yılbaşı hediyesi vermeye hazır olun! İçerisinde 16 adet lezzetli mutlu yıllar mesajlı ambalajı bulunan çikolataların yer aldığı Noel Baba çizmesi, yeni yılı temsil edecek en leziz hediyelerden…

 

Deri Kapaklı 2016 Ajandası

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-9

Her daim tertipli olan dostlarınıza, 2016 yılında planlarını not edebileceği deri kapaklı ajanda hediye edebilirsiniz. Ajanda kişiye özel olup üzerine tarih ve isim yazdırabiliyorsunuz. Ajandanın taba, lacivert, kırmızı ve siyah olmak üzere 4 farklı renk alternatifi bulunmaktadır.

Yılbaşına Özel Hediye Kovası

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-8

İçerisinde baston şeker, ayıcık anahtarlık ve yıldız draje şekerlemelerin yer aldığı mutlu yıllar mesajlı yılbaşı kovası sizce de çok şirin değil mi?

 

Yeni Yıla Özel Kar Küreleri

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-7

Hediyenizle insanları nostaljiye götürmek istiyorsanız, yeni yıla özel mini kar kürelerine  ne dersiniz? Kar kürelerinin üç farklı modeli bulunmaktadır.

 

İsme Özel Çam Ağaçlı Kesme Tahtası

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-6

Yeteneklerini en özgün şekilde mutfakta sergileyebilen sevdiklerinize, üzerine isimlerini yazdırabildiğiniz Çam Ağaçlı Kesme Tahtasını hediye ederek onları fazlasıyla mutlu edebilirsiniz.

Noel Baba ve Geyik Duvar Saati

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-5

Noel Baba ve Geyik tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu şirin duvar saati tamamen sevdiklerinize özel… Duvar saati üzerine istediğiniz fotoğrafı ekleyebiliyor ve hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz.

 

2016 Hatırası Fotoğraflı Yılbaşı Magneti

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-4

Kişiye özel olarak hazırlanan yılbaşı magnetleri ile sevdiklerinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Üzerine fotoğrafınızı, dilediğiniz yılbaşı mesajınızı bastırabildiğiniz bu özel magnetler sıradan hediyelerden sıkılanların büyük kurtarıcısı oluyor.

 

Yılbaşına Özel Magnet ve Kupa Bardak Seti

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-3

Tamamen sevdiklerinize özel olarak hazırlanan kupa bardak ve magnet seti ile 2016 yılına sevdiklerinizin mutluluğuna şahit olarak girin…

 

Yılın İlk Hediyesi Ürünleri

yilbasi-cekilisinize-ozel-en-guzel-yilbasi-hediyeleri-2

Birlik ve beraberlik mesajı veren mesajlı bu şirin tasarımı magnet, kupa bardak, masa saati ve duvar saati gibi ürünlere bastırabiliyorsunuz.

Kişiye özel daha fazla hediye seçeneğiyle tanışmak istiyorsanız, sizi buraya davet edelim 🙂

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.