Ana Sayfa Babalar Günü Hediyesi Zamana Anlam Katan Babalar Günü Hediyeleri

Zamana Anlam Katan Babalar Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Babalar gününün yaklaştığı bu günlerde hediye telaşı başladı. Babalar gününe özel, babanıza alacağınız her hediye anlamlı ve özel olmasını istiyorsunuz. Çünkü babanız sizin için çok özeldir. Peki babanıza aldığınız hediyeler zamanı anlam katsın ister misiniz? Cevabınız evet ise, zamana anlam katan babalar günü hediyeleri seçenekleri ve daha fazlası için tavsiyelerimizi inceleyebilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Saat Hediyeleri

Kişiye Özel Köstekli Saat

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-1

Babalar gününe özel, babanıza nostaljik anlar yaşatmak isterseniz, babalar günü hediyesi olarak kişiye özel köstekli saat hediye edebilirsiniz. Zamana anlam katacak babalar günü hediyeleri arasından modası hiç geçmeyecek bir saat, babanızı mutlu edecektir.

Babalar Gününe Özel Mavi Saat

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-2

Canınızın kocaman bir parçası olan babanıza, babalar günü hediyesi olarak, canım babam mesajlı bir duvar saati hediye edebilirsiniz.

En Tonton Baba Saat

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-3

Tonton babanız pamuk gibi sıcacık ve sevgi doludur. Babalar günü hediyesi olarak, babanıza tonton temalı bir duvar saati hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Takvimli Saat

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-4

Babalar gününde babanıza alacağınız saatin, hem özel hem de farklı bir konseptte olmasını istiyorsanız; kişiye özel takvimli saat tam size göre. Babalar günü hediyesi olarak babanız için 50 yıllık takvimi olan cep saati hediye edebilirsiniz.

En Baba Adam Saatleri

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-5

En baba adam benim babam diyor ve zamanın bu gerçeği değiştirmeyeceğine inanıyor musunuz? Öyleyse babalar günü hediyesi olarak, en baba adam temalı duvar ya da masa saatini babanıza hediye edebilirsiniz. Babanıza hediye edeceğiniz bu saat, gurur verici olacaktır.

Harika Baba Saat

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-6

Babanızın her şeyin en iyisini bilen ve yapabilen biri olmalı. Babanızdan daha harika bir  baba tanıdınız mı? Eğer tanımadıysanız, en harika adama övgü dolu bir saat hediye edebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı HDF Masa Saatleri

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-7

Zamana anlam katan babalar günü hediyeleri içerisinde yer alan Hdf masa saatleri, şık ve fotoğraf özelliğiyle dikkat çekici. Babalar günü hediyesi olarak, babanıza alacağınız bu saatler hem çerçeve hemde saat özelliğini birleştiricidir. Kullanışlı saatleri babanıza çifte mutluluk yaşatacak.

Babamın Kötü Zevkleri Saat

zamana-anlam-katan-babalar-günü-hediyeleri-8

Babanızın kötü zevkleri pek yoktur. Ancak her babanın kronik kötü zevki erken uyanmak ve uyandırmaktır. Eğer babanızda kronik erken uyanan biriyse, babalar günü hediyesi olarak ironik bir saat alabilirsiniz. Babanıza alacağınız bu saat unutulmaz bir hediye olacaktır.

Farklı hediye seçenekleri için ”Babalar Günü Hediyesi – 2015 Babalar Günü Hediyeleri” yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here