Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneannelere Minnet Dolu Anneler Günü Hediyeleri

Anneannelere Minnet Dolu Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneannelerimiz hemen hemen hepimizin, küçük yaşlarda tanıştığı, huzur dolu minik evleri olan tatlı mı tatlı biriciklerimizdir. Çoğu zaman ve özellikle ergenlikte, anne ve babanın hışmından kaçtığımızda bizi her türlü tehlikeden koruyacaklarına inandığımız sığınacak limanlar… Olur da erken yaşta kaybedenlerimiz olduysa onlar hep eksikliğini yaşarlar ama hala hayatta olanlarımızın da değerlerini çok iyi bildiklerini biliyoruz. Onlar hep bir nebze başka şımartırlar insanı çünkü… Anne babadan daha sabırlı daha bilge bir duruşları da olduğu için güven dolu bir tarafları vardır. Öyle ya annemizin annesi, ona bir kızdı mı sözü üstüne söz yoktur, nihayetinde en büyük anne odur 🙂  Hal böyle olunca anneler günü esasında anneannelerin anneler günü sayılır. Onlar hediyelerin en anlamlısına ve en güzeline layıkken onları anneler gününde unutmak olmaz. Gelin bu yıl onun için farklı bir şey yapın. Ona sadece bir hediye vermek yerine, onunla bir yolculuğa çıkın. Çıkacağınız bu yolculuğun hem onun, hem de sizin için verilebilecek tüm hediyelerden daha değerli olacağını göreceksiniz. Muhtemelen anneannenize alacağınız hediyeyi çoktan seçtiniz ya da yoğunluğunuzdan fırsat bulur bulmaz, kendinizi bir alışveriş merkezine atacaksınız.Anneannenize hediye almayı düşünmeniz harika! Ancak unutmayın ki, anneanneniz için; onunla geçireceğiniz zamanın, ona alacağınız tüm hediyelerden daha değerli olacaktır. Siz yine de her durumda onlara layık en güzel anneler günü hediyeleri arasından en minnet dolu olanlarını seçmek de boynumuzun borcu sayılır. O halde iste anneannelerimize anneler gününde alacağımız en anlamlı anneler günü hediyeleri;

 

Anneanneleri Mutlu Edecek Anneler Günü Hediyeleri

Keyif Dolu Sallanan Sandalye;

5

Yaş ilerledikçe keyif veren şeyler azalıyor muhakkak. Onların tek neşesi, tek enerji kaynağı da torunlarını etrafında görmek oluyor. Ama ne yazık ki bu her zaman mümkün olmuyor. İş güç, hayat monotonluğu derken, anneannelerimizi de ihmal ettiğimiz ortada. Sallanan sandalye modelleri artık sadece yaşlılar için kullanılmıyor; annelerin kurtarıcısı da oldu bir yönde.Bu yüzden o sallanan sandalyesinde tüm bu sorunları unutsun, keyif dolu zamanlar geçirsin diye onlara anneler günü hediyesi olarak bir sallanan sandalye alabiliriz.

 

Nostaljik Bir Duvar Saati;

Antika duvar saatleri1

Hemen hemen tüm büyüklerimizin evinde çalışmayan bir antika saat bulunur. Bunların yeni tasarımları, nostaljik bir güzellikle tekrar piyasadayken, anneannelerimize bu anlam dolu huzur veren anneler günü hediyesi seçeneğini tercih edebiliriz.

 

İğne Oyalı Havlu;

ceyizlik-dantel-havlu-kenari-ornekleri

Onlar eskiden beri bayılırlar el emeğiyle ortaya koyulan işlere… Eee durum böyleyken, anneler gününde hediye seçmek isteyenlere en özenli anneler günü hediyesi tavsiyemiz de el işi işlenmiş bir havlu olacaktır.

 

Varaklı Ayna Modelleri;

FB,2996,14,varak-ayna-no24-109x70-cm

Anneannelerimizin evini süsleyecek yegane dekor ürünü olarak bu varaklı aynalar, onların oldukça meraklı oldukları bir eşya iken bunu es geçmek olmaz. Onlara anneler günü hediyeleri arasından bu seçeneği de gönül rahatlığı ile seçebiliriz.

 

Huzur Veren Biblolar;

Happiness-Rocking-Chair-Old-font-b-Granny-b-font-Ornaments-Crafts-Wedding-Gift-10-sets

Eskilerden beri bu biblolar huzur kaynağı olmuştur. Anneler gününde anneannelerimize evlerini süsleyecek bu biblolardan vererek, onları çok mutlu edebilirsiniz.

 

Kendi Emeğinizle Ördüğünüz Bir Lif;

images (1)

Oturup boş zamanınızda öreceğiniz lifler de anneannenizin gözdesi olacak. Onlar el emeği göz nuru olan her şeye bayılırlar. Emin olun ki bu tercih de 10 numara bir anneler günü hediyesi olacaktır.

 

Anlamlı Yumuşacık Bir Yastık;

super-anneanne-super-anane-kare-yastik-tasarimi_2539-502-5892-47

Süper anneannem yastık çeşitleri anneannenizin gönlünü fethedecek seçenekler arasında yer alırken, size duyacağı minneti gözlerinde görebilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Ona anneler günü hediyesi olarak seçeceğiniz bu ürün, inanın en anlamlı anneler günü hediyeleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.