Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneler Günü Hediyesi Deyince Akla Gelen Seçenekler

Anneler Günü Hediyesi Deyince Akla Gelen Seçenekler

0
Paylaş

Anneler hepimizin çok çok iyi bildiği gibi çocuklarının doğumundan itibaren onların eğitimi, bakımı, sevgisi ve diğer her şeyi ile ilgilenen birer kutsalımız olduklarından dolayı her sene Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler Günü olarak dünya çapında kutlanıyor. Her ülkeden milyonlarca çocuk bu kutlu günde anneleri için irili ufaklı onlarca hediye alıyor ya da sevgisini farklı şekillerde göstermek için elinden geleni yapıyorlar. Anneler gününde anneme ne hediye alabilirim gibi düşüncelerinizi dert etmenize gerek yok. 10 Mayıs 2015 pazar gününe denk gelen anneler gününde alabileceğiniz en güzel hediyeleri sizler için ayrıntılı bir şekilde araştırdık. Düşünmek ve karar vermek için bolca vaktiniz olması için de şimdiden rehber yazımızı sizin için hazırladık. Klasik anneler günü hediyeleri arasında elbette çiçek, çikolata ve güzel şekerlemeler almak geliyor. Anneler zaten maddi beklentiler peşinde olmadıklarından dolayı onu düşündüğünüzü gösteren bu tip ufak ve sevimli hediyeler onlar için yeterli olacaktır. Ancak daha spesifik ve anneniz için özel bir hediye almak niyetinde olanlar bu klasik hamlelerle yetinmeyip özel alanlara yönelebilir. Biz size bu yazımızda anneler günü deyince akla gelen en ünlü hediye seçeneklerini sıralamak istedik. Bunlar bir çoğumuzun klasik diyebileceği seçenekler olsa da bize göre anneler gününün vazgeçilmez ruhunu yansıtmayı başarıyor. Büyük bir titizlik ve özenle sizler için seçtiğimiz Anneler Günü Hediyelerine bu başlık altında göz atabilirsiniz. Annelerimiz çok özel oldukları için, biz de anneler günü hediyesi olarak mümkün olduğunca Kişiye özel hediyeler seçmeye çalıştık;

 

Annelere Özel Olarak Hazırlanan Tasarım Hediyeler

Anneye Özel Plaketler;

kisiye_ozel_mini_anne_plaketi_500

Annenizi yılın en hamarat, en güzel ya da en havalı annesi ilan edebilirsiniz. Annenizin can alıcı özelliklerini anlamlandırmanıza yardımcı olacak, anneler gününe özel hazırlanan plaketler sayesinde annenizi çok mutlu edecek, ona bir baş ucu hediyesi vermiş olacaksınız.

 

Annelere Özel Sözler Yazılı Kupa Bardaklar;

kisiye_ozel_klasik_anne_sozleri_kupa_bardak_500

Her annenin doğasında olan, özünde bulunan olmazsa olmaz sözleri vardır. Bütün anneler ağız birliği yapmış gibi aynı şeyleri söyler dururlar. Bu efsaneleşmiş sözleri bir kupa bardağına baskı yaparak ona hediye etmeye ne dersiniz?  Böylesi bir anneler günü hediyesi hem alışılmamış hem de ilginç bir hediye olacaktır.

 

İsme Özel Çay Bardağı Setleri;kisiye_ozel_cay_bardagi_seti~21914_600_265

Ülkemizde sabah kahvaltında, beş çayında ve akşam yemeklerinden sonra çay demlemek en büyük keyiflerden biridir. Çay demleme işini önce anneler daha sonra varsa evin kızı üstlenir. Ama çay içerken yaşanan keyif ailenin tüm bireylerinin ortak paydası olma olayı hiç değişmez. Annenizin içtiği her yudum çaya anlam katmak istiyorsanız işte size eşsiz bir anneler günü hediyesi 🙂

 

Fotoğraflı Çikolatalardan Oluşan Reçel Kavanozu;

anneye_recel_kavanozu_500

Annenize içinde fotoğrafınızın basılı olduğı çikolatalardan oluşan bu kavanozu almanız durumunda ona çok işlevli bir hediye sunmuş olacaksınız. Ayrıca reçel Kavanozu İçindeki çikolatalar bitince de annenizin reçel yapabileceği güzel bir kavanoz olarak hizmetlerine devam edecektir.

 

Fotoğraf Bakılı Çay Tepsisi;

annelere_ozel_fotograf_baskili_ahsap_tepsi_500

Hayattaki en değerli varlığımız biricik annemizi sadece anneler gününde değil tüm yıl hatırlamamız gerekir. Üzerinde 2 adet fotoğrafın yer aldığı Annelere Özel Fotoğraf Baskılı Ahşap Tepsi ile artık annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi her ikram da tekrar tekrar gösterebilirsiniz.

 

Anlam Dolu T-Shirtler;

anne-cocuk-tisortleri-copy-paste_500

Eğer siz de annenize çok benziyorsanız, ona esprili anneler günü hediyeleri seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

 

Melek Annenize Melek Tasarımlı Kolyeler;

altin-pirlantali-melek-kolye_500

Her anne melektir ama benimki bir başkadır diyorsanız, melek temalı pırlanta kolye seçenekleri de annenizi çok mutlu edecek seçenekler arasında yerini alıyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.