Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneler Gününe Özel En Güzel 10 Hediye Sepeti

Anneler Gününe Özel En Güzel 10 Hediye Sepeti

1
Paylaş

Canımıza kendinden can katan, bizi yanından bir an bile ayırmayan annelerimizin tek özel günü olan anneler günü geldi çattı. Anneler günü yaklaştıkça anneler günü hediyesi olarak ne alsam telaşına düşmeye başladınız mı? Peki, anneler günü fikrinin nasıl ortaya atıldığını biliyor musunuz? Bütün bunlara değinmeden evvel “anne” kavramının ne denli önemli olduğunu düşünmeye başladık. Herhalde dünya üzerinde yazılmış tüm edebi eserleri tarasak, anne sevgisi üzerine yazılmış hatırı sayılır bir arşiv elde ederiz. Kayıtsız, şartsız, zorlamadan, sadece içgüdüleriyle annelik duygusunu yaşayan annelerimiz, ister erkek çocuğu olsun, ister kız, her ikisinin de hayatına yön veren, şefkat dolu hatta doğaüstü insanlar oluyorlar. Kitle iletişim araçlarının çoğalması, gazeteler, televizyonlar ve şimdide internetin hayatımıza girmesiyle, dört bir yandan anneler gününü haftalar öncesinden hatırlıyoruz. Bütçelerimiz dâhilinde ufak tefek hediyelerle annelerimizi sevindirmeye çalışıyor, en azından onlara duyduğumuz sonsuz saygıyı bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Ama ne yaparsak yapalım sevgimizi göstermeye tam olarak yetmiyor. Bir kaç hediye seçeneğini bir arada süsleyip püsleyip vermek istiyoruz. Eee hal böyle olunca da ortaya birbirinden güzel ve özenle hazırlanmış anneler günü hediyesi olarak alternatif oluşturan hediye sepetleri çıkıyor. Siz de anneniz bu anneler gününde özel bir hediye sunmak istiyorsanız, anneler gününe özel hazırlanan hediye sepetleri seçeneklerine mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İşte anneler gününe özel hazırlanan ve her biri farklı bir alan için kullanışlı olan hediye sepetleri;

Anneler Gününü Özel En Şık Hediye Sepetleri

1.Anneye Altın Kolyeli Hediye Sepeti;

anneye_altin_kolyeli_hediye_sepeti_500

Anneniz her şeyin en güzeline ve en iyisine layık biliyoruz. Bu yüzden size hediye sepeti önerilerimize başlarken en özel olanlarından bir tanesi ile başlamak istiyoruz. Bu Mayıs ayının ikinci haftası olan anneler gününde annenize, Anneye Altın Kolyeli Hediye Sepeti hediye ederek ne kadar değerli olduğunu gösterin.

2.Anneye Aynalı Ahşap Sepet;

anneye_aynali_ahsap_sepet_500

Annenize özel hazırlanan seni seviyorum yazılı 2 adet çikolata eşliğinde canım annem yazılı şık kırmızı ayna ve kırmızı çiçekler işte karşınızda Anneye Aynalı Ahşap Sepet. Anneye Aynalı Ahşap Sepet annenize verebileceğini en şık anneler günü hediyelerinden biri olarak annenizi mutlu etmeyi bekliyor.

3.Anneye Cupcakeli Hediye Sepeti;

anneye_cupcakeli_hediye_sepeti_500

el havlusu, el yapımı ve lavantalarla süslü lavanta kesesi, cupcake figürlü dantel pembe çikolata kutusu, cupcake etiketli blok mum ile birlikte sunulabilecek bu anneler günü hediyesi seçeneğini anneniz çok beğenecek.

 

4.Anneye Özel Ev Hediye Sepeti;

anneye_ozel_ev_hediye_kutusu_500

İçinde bir adet havlu, bir adet sabun ve iki adet çikolata bulunan Anneye özel ev hediye sepeti, annenize verebileceğiniz narin bir anneler günü hediyesi olacaktır.

 

5.Anneye Sevgi Dolu Hediye Sepeti‏;

anneye_sevgi_dolu_hediye_sepeti_500

Anneye Sevgi Dolu Hediye Sepeti içerisinde; annenizin güzelliğini gösterecek tarak ve ayna seti, kalp şeklince çikolata ve içi draje dolu mantar tıplaı küçük şişe bulunmakla birlikte zarif sepet de annenizin şirin evi için ideal bir dekoratif eşya olacak.

 

6.Anneye Fincanlı Hediye Kutusu;

anneye-fincanli-hediye-kutusu_500

2 adet fincan, 8 adet kalp çikolata ve bir adet mutfak havlusundan oluşan bu anneler günü hediyesi sepeti de oldukça ilgi çeken seçenekler arasında yer alıyor.

 

 

7.Carla Mara Dekoratif Kuş Tasarımlı Metal Sepet;

carla_mara_dekoratif_kus_tasarimli_metal_sepet_500

Annenizin evine hoş bir figür olacak bu hediye sepetinin içini doldurmak size kalmış. 🙂 Annenizin seveceği eyaları birleştirip bu şık hediye sepeti içinde ona sunabilirsiniz.

 

 

8.Hamarat Annelere Özel Hediye Sepeti;

hamarat_annelere_ozel_hediye_sepeti_500

Hamarat Annelere Özel Hediye Sepeti saklama hazneli merdane, mutfak bezi, benim hamarat annem baskılı saklama kabı ve kupa bardaktan oluşmakta annenize en güzel anneler günü hediyesi olacaktır.

 

 

9.Melek Anneye Altın Kolyeli Hediye Sepeti;

melek_anneye_altin_kolyeli_hediye_sepeti_500

İçinde sürprizler dolu hediyelerin bulunduğu bu hediye sepeti de annenize layık bir anneler günü hediyesi olacaktır.

 

 

10.Süslü Anneye Hediye Kovası;

suslu_anneye_hediye_kovasi_500

Ve en anlamlı anneler günü hediyesi karşınızda. İçerisinde manikür seti, oje kurutucu ve pembe fırçalı ayna tarağın bulunduğu Süslü Anneye Hediye Kovası şık metal pembe kovası ile annenizi çok mutlu etmeyi bekliyor!

1 Yorum var

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.