Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Annenizi Mutlu Edecek En Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri

Annenizi Mutlu Edecek En Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneler günü hemen hemen herkes için dünyanın en özel günüdür. Öyle düşünmeyenler için bile en özel gün olmalıdır. Çünkü her anne özeldir.  Söz konusu anneler olunca birçoğumuz çok hassas davranıyoruz öyle değil mi? Hediye vereceğiniz kişi eğer anneniz ise bu durum sizin için başka bir özel hale gelecektir. Herkese hediye verirken heyecanlanırsınız ve özen gösterirsiniz ama konu anneniz olduğu zaman akan sular durur. Onun her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünürsünüz ve en üst seviyede fedakarlık yapmayı düşünürsünüz. Peki yaklaşmakta olan onların en özel günleri için bir planımız var mı acaba? Anneye anneler günü hediyesi seçmek zordur ama anneler, çocuklarının kendi mutluluğu için bile olsa kendilerini zora sokmalarını asla istemez. Kendileri için en ufak bir zahmete girmelerini istemezler. Anne fedakarlığı böyle bir şey işte. Kendisinden önce çocuklarının mutluluğunu isterler her zaman. Eee hal durum böyle olunca biz de onlara beklentilerinin aşağısında bir anneler günü hediyesi verecek olursak bu onlara büyük haksızlık olmaz mı? Anneler günü hediyeleri fikirlerimizle annenizi mutlu etmeniz için size yardımcı olmak adına güzel bir liste hazırladık, bakalım siz de hediye fikirlerimizi sevecek misiniz?

Sevgi Dolu Anneler Günü Hediyeleri Fikirleri

Anneye Özel Mesajlı Kalp Saat;

Kişiye özel olarak tasarlanan mesajlı akrilik kalp saat ile annenize duygu dolu bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Akrilik saat üzerine anneler gününe dair en içten mesajınızı yazdırabiliyorsunuz.

 

Analı Kızlı Takım Kol Saatleri;

anneler-gunu-hediyeleri-411

Anneniz analı kızlı hediyelere bayılıyor mu?  onun için alacağınız kırmızı kordonlu, rakam kısımlarında burçların olduğu bu çok şık kol saatini alarak onu ne kadar mutlu edeceğinizi bir düşünsenize. Bunun için her şeye değmez mi?

 

Anne’ye Mektup;

“Anneciğim, Bazı cümlelerim klişe olacak belki, çok bilindik, çok aşındırılmış olacak ama sana yazıldıklarında, sana söylendiklerinde benim için bambaşka anlamlar kazanıyor bütün hepsi, inan bana… diye devam eden bir mektuba içinizi dökmek de anlam dolu bir anneler günü hediyesi olmaz mı? Annelerin hakkı ödenmez, ama uzun bir mektupla anneye olan minnet biraz olsun dile getirebilir. Annenize olan hislerinizi rahatça yazın diye anneye mektup sertifikası ideal bir anneler günü hediyesi olabilir.

 

Anneye Özel Duvar Saatleri;

anneye_ozel_kalpli_ahsap_duvar_saati_500

Onca geçen senelere rağmen annemiz ilk günki olan sevgisini her zaman sürdürür… Biz de zamanlar her zaman onunla geçsin, o sevgi hiç azalmasın diye size çok güzel bir anneler günü tavsiyesi veriyoruz. Anneye Özel Kalpli Ahşap Duvar Saati, sizin özel mesajınız ve kalp şekliyle oldukça şık ve anlamlı hale gelerek annenize sunabileceğiniz ideal bir hediye seçeneği.

 

Anneye Özel Baskılı Mutfak Önlükleri;

anneye-en-guzel-anneler-gunu-hediyeleri-5

Çiçekler gibi güzel annelere çiçekler kadar anlamlı bir anneler günü hediyesi yakışır! Kişiye özel çiçekli anneler günü önlük ile artık daha lezzetli yemekler sizi bekliyor!

 

İstiridye İçinde Gerçek İnci Kolye;

İnci kolye istiridyenin içinden incinizi çıkartıyorsunuz  5 farklı renkte cıkabilir inciniz ve her bir rengin farklı anlamları var.Daha sonra kolyedeki kafesin içine yerleştiriyorsunuz. Böylece annenize uygun ideal bir anneler günü hediyesi sunmuş olacaksınız.

 

Mesajlı Çikolata;
????????????????

Annenize olan aşkınızı ve sevginizi çok farklı yollarla iletebileceğiniz bir hediye: Mesajlı Çikolatalar! Bazen karşınızdaki olan sevginizi ve ona olan aşkınızı tarif etmekte kelimeler yetersiz kalabilir. O zaman sevgi sözcüklerini, birde üzerine istediğinizi yazdırabileceğiniz bir çikolatayla denemeye ne dersiniz?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.