Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Anneniz İçin Yeteneğinizi Konuşturacağınız 10 Örgü Modeli

Anneniz İçin Yeteneğinizi Konuşturacağınız 10 Örgü Modeli

0
Paylaş

En zor anlardan birisi de fedakarlık timsali olan annelere anneler günü hediyesi beğenmektir. Annenizin sizin için yaptıkları aklınıza geldikçe hiçbir hediyeyi annenize layık bulmazsınız. Çocuğu üzerindeki çabası maddiyatla ölçülmeyecek olan annelere verilebilecek en güzel hediyelerin, içinde el emeği geçen örgülerin olduğunu düşünüyoruz. Şimdi beyler ahlanıp vahlanmaya başlayacak ama annenizin sizin için sarf ettiği çabayı hesaba katarsanız yapacağınız bu fedakarlığın gözünüzde hiç önemi olmayacak. Şimdi “erkek adam örgü mü örermiş!” politikanızı bir kenara bırakın ve annenize unutamayacağı bir anneler günü hediyesi verin.

Kadınları hiç hesaba bile katmıyoruz. Onların bu örgü modellerini gördükleri zaman fazlasıyla mutluluk duyacaklarından eminiz. Belki de elinize şişinizi ve örgü ipinizi aldınız bile 🙂 Örgü, annenize hazır bir hediye almak yerine “sana değer veriyorum” demenin kanıtlanmış halidir. Hee unutmadan, kendi ellerinizle öreceğiniz örgünün yanında, annenizin yanağına mis kokulu bir öpücük kondurmayı da unutmayın.

El Emeği Göz Nuru Anneler Günü Hediyeleri

1. Bileklik Modelleri

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli

Eee biliyorsunuz ki takıp takıştırmak kadınların fıtratında var. Böyle bir gerçek varken annenize şık bir bileklik örmeniz de kaçınılmaz olacaktır. Bilekliği isterseniz fotoğraflardaki örneklerde olduğu gibi rengarenk örün, isterseniz de annenizin tuttuğu takımı da göz önünde bulundurarak takım renklerinden faydalanın.. Karar sizin!

 

2. Atkı Seçenekleri

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-2

Şimdiki gençler ne kadar atkı kullanmayı sevmese de, annelerin olmazsa olmazlarından birisi de atkılardır. Süslü ya da sade bir atkı örmek annenizin nasıl bir kişiliğe sahip olduğuna ve size bağlı… Örgü modellerimiz arasında herkese hitap eden seçenekleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

3.Cüzdan Modelleri 

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-3

Klasik anne cüzdanları herkeste var yahu! Madem havalarda güzelleşiyor, annenizi bir türlü vazgeçemediği pastel renkli cüzdanından kurtarmanın tam zamanıdır. Annenizin, sırf siz ördüğünüz için gururla taşıyacağından emin olduğumuz bu cüzdanlar, sizce de çok sevimli değiller mi?

 

4. Örgü Çanta Modelleri 

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-4

Denizde dalgadan, kadında çantadan bol ne olur 🙂 Sizin annenizin de çanta koleksiyonu varsa, o koleksiyona yeni bir model ekleme konusunda neden sizin de bir payınız olmasın ki? O zaman doğru iş başına! Anneniz için örebileceğiniz bu çanta modelleri komşularınızın hayran bakışlarına maruz kalacak.

 

5. Kolye-Küpe Seçenekleri

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-5

Sallantılı küpeler ve örülmüş kolyeler annenizi nostaljiye götürmeye geliyor. Geçmişine özlem duyan annenize bundan daha güzel bir sürpriz yapamazsınız herhalde. Size küçük bir tavsiyede bulunalım. Annenize hediye etmek için sevimli bir takı kutusu da alın ve öreceğiniz aksesuarları onun içine koyarak annenize armağan edin.

 

6. Patik Modelleri 

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-6

Çorap giymediği zamanlarda çocuğunu usanmadan ikaz eden annelerin, patikleri ne kadar çok sevdiğini tahmin edersiniz herhalde. Annenize patik örme fikriyle, hayatınızın en doğru kararını vermiş olacaksınız. Ama laf aramızda kalsın, dikkat edin de ördüğünüz patikleri anneniz sizin çeyizinize koymasın…

 

7. Saç Bandı Modelleri 

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-7

Arkadaşlar, saç bandı örmek inanın hiç zor değil. Tek sorun, annenizin sevdiği renkteki ipi bulmak. Öreceğiniz saç bandını isterseniz simli pullarla isterseniz de parlak boncuklarla süsleyebilirsiniz. Böylelikle hediyeniz hem daha cici hem de ışıl ışıl olacak.

 

8. Şal Modelleri 

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-8

Sizin annenizde dışarıya omuzlarına şal atmadan çıkmayanlardan mı? Eğer cevabınız evetse çok şanslısınız. Çünkü annenize örebileceğiniz o kadar çok şal modeli mevcut ki, hiç el örgüsü bilmeyen birisi bile bir günde yapımını öğrenebilir. Size şimdiden kolay gelsin…

 

9. Şapka Modelleri

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-9

Aslında şapka modeli seçerken o kadar kararsız kaldık ki ama madem söz konusu olan kişiler anneler, biz de tercihimizi pastel tonlardan yana kullanalım dedik. Salaş duran bu şapkalar, eminiz annenize de çok yakışacak.

 

10. Yastık Modelleri 

anneler-gunu-icin-yeteneginizi-konusturacaginiz-10-orgu-modeli-10

Siz hiç daha önce evine düşkün olmayan bir anne gördünüz mü? Özellikle misafir odası her annenin istiridye incisi… Annenizin gözü gibi baktığı koltuklarına yaraşır yastıklar örmeniz annenizin unutamayacağı jestlerden biri.

El yapımı anneler günü hediyesi fikirlerimizi de görmeden geçmeyin deriz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.