Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Annenize Kendisini Özel Hissettirecek Anneler Günü Hediyeleri

Annenize Kendisini Özel Hissettirecek Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Bugüne kadar annelerimizle birlikte pek çok anneler günü geçirdik ve bunun mutluluğunu yaşadık, onların sevgisiyle her yıl biraz daha büyüdük. Onlara ufacık da olsa bir hediye vermeye kalktığımızda “Düşünmen yeter, niye zahmet ettin.” cümlesini duyduk çoğu zaman. Kendi günlerinde bile kendilerinden çok bizi düşündüklerini her yıl tekrar ve tekrar hatırladık ama onları mutlu etmeye çalışmaktan asla vazgeçmedik. Anneler Günü ‘ne çok az kaldı . O özel gün yaklaşırken sizi karşılıksız seven, kalbi sizin için atan her şeyin en güzeline en özeline layık annenize öyle bir şey hediye edin ki sadece annenize özel olsun. Bu anneler gününde tamamen ona özel olan bir anneler günü hediyesi seçin. Anneler çoğunlukla, sadece hatırlanıp öpüldüğünde ve günü kutlandığında dahi mutlu olurlar; bu yüzden belki de sevgilimize yaptığımız kadar hediye araştırması yapmadık. Reklamlar bize zaten onlarca hediye önerileri sunuyordu. Ancak sırf durum böyle diye anneye hediye alırken yeterince önem vermiyor olmamız ya da bu günü öylesine görevimizi tamamlamış olmak için geçirmek olmaz. Ona layık en güzel hediyeyi almak için kişiye özel anneler günü hediyeleri seçeneklerini sizler için bir araya getirdik. Eminiz bu hediyeler sayesinde anneniz kendisini çok özel hissedecek ve sizinle tekrar tekrar gurur duyacaktır.

 

Annenizi Mutlu Edecek Orijinal Hediye Fikirleri

Tekne Turu;

Bahar havasını annenizle en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersiniz? Annenizle eşsiz bir gezi planlıyorsanız, tekne turlarına muhakkak göz atmalısınız. Yapacağınız geziyi, annenizle çekileceğiniz birbirinden güzel fotoğraflarla taçlandırmayı unutmayın.

Mini Kokulu Taş ve Altın Kolyeli Hediye Sepeti;

Şirinliğiyle dikkat çeken hediye sepetimizle annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi derinden hissettirebilirsiniz. Hediye sepetinin içerisinde; peluş ayıcık, altın melek kolye, kalpli çikolatalar ve gül kokulu taşlar yer almaktadır.

 

Kişiye Özel Baharatlık Seti;

kisiye_ozel_baharatlik_seti-21018

Baharat seti her mutfakta var olan vazgeçilmez mutfak ürünlerinden biridir.Annenizin yaptığı güzel yemekleri tatlandıran, lezzetine lezzet katan birbirinden farklı baharatların annenize özel olarak hazırlanacak baharatlık setlerindeki yerini almasına ne dersiniz? Anneniz için özel olarak hazırlatacağınız bu kişiye özel baharat seti size türlü türlü yemekler hazırlayan annenize oldukça sık ve özel bir hediye olacaktır.

 

Sinema Keyfi

Tam bir filmkolik olan annenizle, anneler gününde güzel bir aktiviteye ne dersiniz? Annenize, en sevdiği film için sinema bileti alarak birlikte harika vakit geçirebilirsiniz. Sürprizinize, annenizin hobilerini göz önünde bulundurarak gerçekleştirirseniz annenize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Çay Bardakları Seti;

kisiye_ozel_cay_bardagi_seti-21912_370_370

Üzerinde isim veya kişiye özel mesajınızın yazılı olduğu Kişiye Özel Çay Bardağı Seti ile çay saatleri daha keyifli olacak. İçerisinde 4 tane yazılı bardak bulunan Kişiye Özel Çay Bardağı Seti anneler gününde annenize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır.

 

Sürpriz Kahvaltı;

Her sabah kahvaltıyı kendisi hazırlayan annenize anneler gününde güzel bir jest yapmaya ne dersiniz? Dilerseniz kendi ellerinizle hazırlayacağınız harika bir sabah kahvaltısı ile annenizi şaşırtabilirsiniz. İsterseniz de harika bir manzarası olan güzel mekanlarda annenizle birlikte gitmek üzere rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Anneye Özel Beste;

kisiye-ozel-sarkilar-anneler-gunu-bestesi_500

Hayatımızın en değerli varlığı anneniz için şu ana kadar onun ihtiyacı olan her şeyi aldınız Peki ona olan duygularınızı ifade eden, annenizin adına yapılmış bir beste hediye ettiniz mi? En değerli varlığınız annenizin adına beste onu çok ama çok mutlu edecektir.

 

Günübirlik Ebru Sanatı Kursları;

Annenizin sanata olan merağını gün yüzüne çıkarmak için anneler gününden daha güzel bir fırsat olamaz! Günübirlik ebru sanatı kursları ile anneler gününe özel annenizle hoş vakit geçirdiğiniz harika çalışmalar ortaya çıkarabileceksiniz.

 

 

 

Anneniz için Kişiye Özel Star Master Gece Lambası;

Annenizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızın, gecenizi aydınlatmasını ister misiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan star master projeksiyonlu gece lambası annenizin sahip olabileceği en marjinal anneler günü hediyelerinden…

 

Spa ve Cilt Bakımı Seansı;

Kadınlar için en önemli şeylerden birisi de kendilerini bakımlı hissetmeleridir. Annenize özel olarak alacağınız spa ve cilt bakımı seansı ile ona en güzel anneler günü hediyesini vermeniz mümkün!

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.