Ana Sayfa Sevgiliye Hediye Asker Sevgiliye Hediye Fikirleri

Asker Sevgiliye Hediye Fikirleri

0
Paylaş

Askerdeki sevgilinize onu mutlu edecek harika bir sürpriz hazırlamaya var mısınız? Hediye seçmek kolay gibi gözükse de asker sevgiliye hediye almak tahmin ettiğinizden çok daha zordur. Sevginin önüne geçebilecek bir mesafe yoktur. Siz sevdiğiniz müddetçe, sevgiliniz her nerede askerlik yapıyorsa yapsın daima yanınızdaymışçasına sevmeye devam edersiniz. Hatta araya özlem de gireceği için sevginizin ikiye katlandığını hissedersiniz. Sevgiliniz için alacağınız hediye her daim önemlidir. Hele ki askerdeki sevgiliniz için seçeceğiniz hediyeye çok daha fazla özen göstermeniz gerekmektedir. Sizden sevgilinize ulaşacak ufacık bir hediye bile onu dünyanın en mutlu insanı yapmaya ve özlemini dindirmeye yetecektir.

 

Asker Sevgiliye Ne Hediye Alınır? 

 Kişiye Özel Asker Künyesi

Sevgilinize unutulmadığını ve unutulmak istemediğinizi en iyi şekilde hissettirebileceğiniz bir hediyeye ne dersiniz? Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz ve fotoğrafınızı bastırabildiğiniz Kişiye Özel Asker Künyesi aşkınızı taze tutacak hediyeler arasında…

 

 

Aşk Dergisi

Sevgilinize, aşkınızı en iyi şekilde ifade edebileceğiniz bir hediye vermek ister misiniz? Ön ve arka kapak dahil olmak üzere toplam 8 sayfadan oluşan bu derginin içeriğinde sevgilinizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınız ve bizzat hazırlayacağınız aşk dolu cümleleriniz yer alacaktır. Geçmişinize dair sevgilinizin zihninde küçük bir film şeridi oluşmasını sağlayacak bu romantik dergi, duygularınızın tercümanı olacak.

 

 

Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı

Hediyenizle sevgilinizi şaşırtmak ve onure etmek istiyorsanız Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı tam sizlik! Oscar ödülünün plakasına “Dünyanın En Yakışıklı Asker Sevgilisi” gibi dilediğiniz metni yazdırabilir, erkek arkadaşınızın şaşırmasına vesile olabilirsiniz.

 

 

 Sevgili Cüzdanı

Askerlik psikolojisi çok başka bir şeydir. Sevgilinize yapmayı planladığınız sürprizin onu motive edecek nitelikte olmasını istiyorsanız içeriğini kendi ellerinizle doldurup sevgilinize ulaştırabileceğiniz Sevgili Cüzdanı ürünümüze ne dersiniz? Eğlenceli bir hediye arıyorsanız sizin için tasarlanan aşk dolu cüzdanlarımızı kaçırmayın!

 

 

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemeniz hiç bu kadar tatlı ve ilginç olmamıştı 🙂 İçerisinde draje çikolatalar bulunan, kutusunun üzerinde sevgilinizle isimlerinizin yazılı olacağı ve kutunun içinde yer alan prospektüsü istediğiniz gibi doldurabildiğiniz Çok Seviyorum Aşk Drajeleri sevgilinizi şaşırtmak için fazlasıyla yeterli gelecek.

 

 

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

Sevgiliniz yanında olmadığı için her geçen gününüz anlamsızsa, duygularınızı en iyi şekilde sevgilinize de yansıtmanızı sağlayacak Kişiye Özel Manyetik Kum Saati ile tanışın. Kum saatinin ahşap tabanı size özel olarak hazırlanmakta olup üzerine dilediğiniz metni yazdırabilir, sevgilinize olan özleminizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

 

 

Book Safe – Kitap Kasa

Sevgilinizin ona özel olarak yazdığınız mektupları en farklı şekilde saklayabileceği harika bir fikrimiz var. Askerdeki sevgilinizin büyük bir güvenle en değer verdiği eşyaları saklayabileceği Book Safe – Kitap Kasa hem kullanışlı hem de ilginç bir hediye… Sevgiliniz parasını, ona gönderdiğiniz mektupları ve daha pek çok değerli eşyasını bu kasanın içinde saklayabilir.

 

Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve

Yıldönümü hediyesi olarak sevgilinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olan Kişiye Özel Yıl Dönümü Akrilik Çerçeve ile mutlaka tanışmalısınız. Akrilik çerçeveye mesajınızı ve sevgilinizle isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Takvimde sevgilinizle tanıştığınız gün kalp simgesi ile işaretlenmiş olacak.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.