Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri Aşkınızın Romanını Yazdıracak Hediyeler

Aşkınızın Romanını Yazdıracak Hediyeler

0
Paylaş

Birlikte geçirdiğiniz güzel anları, kelimelere dökerek sevgilinize çok şık bir hediye hazırlamak istiyorsunuz. Kaleme aldığınız yazıları size özel bir defterde toplayıp sevgilinize armağan etmeye ne dersiniz? Kapağında isimlerinizin ya da mesajınızın yer alacağı defterler aşkınızın en özel anlarını barındıran harika bir sevgililer günü hediyesi olacak.

 

Aşkınızı Anlatan Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Sevgiliye Özel Aşk Defterleri

 

Üzerinde çifte kumruların tasvir edildiği defter üzerine mesajınızı yazdırarak defteri size özel hale getirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan defterin lastikli koruması ve kalemini tutturabileceğiniz minik bir lastiği bulunuyor.

 

El Ele Aşıklar Ahşap Defter

 

Ahşap kapağı üzerinde yer alan çiftin elindeki kalp balonlara isminizi yazdıracağınız defteri sevgiliniz yanında ayırmayacak. Saman kağıdını sayfalarına birlikte geçirdiğiniz her anı ve mutluluğunuzu yazacak, aşkınızın defterini oluşturacak.

 

Sana Aşık Olmamın 100 Nedeni Defter

 

Onu neden sevdiğinizi dile getirebileceğiniz en romantik hediyeyle karşınızdayız. Kapağını fotoğrafınız ve isimlerinizle süsleyeceğiniz defterin içerisine onu sevmenizin 100 nedeni ellerinizle yazacak, sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapacaksınız.

 

Kalpli Ahşap Defter

 

Güllerle oluşturulmuş kalbin içerisine isimlerinizi yazdırabileceğiniz ahşap defter lazer işeme yöntemiyle hazırlanıyor. Yanında bir de doğa dostu kalem hediye olan defter spiralli yapısıyla kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Aşıklara Özel Türkiye Temalı Defter

 

Her bir sayfasında Türkiye’nin eşsiz güzelliklerine yer verilen defter, gezgin çiftler için harika bir hediye seçeneği. Kapağına isimlerinizi yazdıracağınız defterin içerisinde yer alan ayracına da mesajınızı ekleyebiliyorsunuz. Farklı renk seçenekleri bulunan defter Türkiye aşığı çiftlere özel tasarlandı.

 

Bay ve Bayan Ahşap Defter

 

Birlikte geçirdiğiniz güzel anları not alabileceğiniz bu defteri sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Çizgili saman kağıdı sayfalarıyla aşkınızın romanı haline gelecek deftere eminiz sevgiliniz de bayılacak.

 

Sevgililer Günü Hediyesi Defterler

 

Kapağı kalpler ve öpücüklerle dolu cep boy defterleri ister duygularınızı anlatan yazılarla siz doldurarak sevgilinize verin isterseniz bırakın o doldursun. İki farklı modeli bulunan defteri küçük boyu sayesinde her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Aşık Çiftler Ahşap Defter

 

Bir arada olduğunuz güzel anları yazıya dökmenize yardımcı olacak defter, ahşap kapağı ve üzerindeki desenleriyle oldukça şık görünüyor.

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.