Ana Sayfa Hediye Atatürk Tişörtleri

Atatürk Tişörtleri

0
Paylaş

İçinizdeki Atatürk aşkını dışarı yansıtmanın tasarım haliyle karşınızdayız. En güzel Atatürk tişörtleri tasarımlarını isterseniz sevdiklerinize hediye edebilir, dilerseniz de kendinize alabilirsiniz. Farklı renk alternatifleri bulunan bu tişörtler Atatürk sevginizi temsil edecek en güzel ürünler arasında bulunuyor.

Tişörtlerimiz en kaliteli 1. Sınıf penyeden üretilmekte olup %100 pamukludur. İpeksi yumuşaklıktaki tişörtlere dünyanın en kaliteli nefes alan organik baskı teknolojisiyle baskılar yapılmaktadır. Tişörtünüzü 30 derecede çamaşır makinesinde tersten yıkayarak, tersten ütülemeniz gerekmektedir.

En Güzel Tasarım Atatürk Tişörtleri 

Atatürk – Mavi Işık – Erkek Bisiklet Yaka Tişört 

ataturk-tisortleri-1

Mavi ışık fonuyla kendini gösteren ve Atatürk’ün otururken çekilmiş fotoğrafını konu edinen bu tişörtün de 9 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

 

 

Cihan Engin – Atatürk – Bayan V Yaka Tişört

ataturk-tisortleri-2

Türk bayrağıyla sonsuzluk işaretinin çizilmiş olduğu bu tişört de en çok sevilen tişörtler arasındaki yerini alacaktır.

 

 

Cihan Engin – Atatürk Heykeli – Erkek Yuvarlak Yaka Tişört

ataturk-tisortleri-3

Cihan Engin tarafından tasarlanmış Atatürk heykeli tişört de tasarımıyla dikkat çeken ve Atatürk sevgisini en iyi şekilde temsil edecek tişörtlerden biri…

 

Sevgili Tişörtleri – Siyah – Atatürk Portresi

atatürk

Siyah renginin ve Atatürk’ün tutkunu olan çiftlere özel olarak tasarlanmış Atatürk portresi tişörtlerinden satın alarak sevgilinize unutamayacağı bir jest yapabilirsiniz. Tişört tarafınıza ikili olarak gönderilecektir.

 

Cihan Engin- Atatürk – Erkek Bisiklet Yaka Tişört

ataturk-tisortleri-4

Atatürk’ün at üzerinde çekildiği fotoğraflardan esinlenerek yapılmış bu tasarımı da 9 farklı renk seçeneği bulunan tişörtlerden dilediğinize bastırabilirsiniz.

 

Mustafa Kemal Atatürk- Erkek V Yaka Tişört

ataturk-tisortleri-5

Sulu boya efekti verilen bu şık tasarım da Atatürk portresi ve imzasıyla renklenmiş… Orijinal bir tişörte sahip olmak istiyorsanız tercihinizi erkek v yaka Atatürk tişörtünden yana kullanabilirsiniz.

 

Mustafa Kemal Atatürk – Bayan U Yaka Tişört
ataturk-tisortleri-6

Atatürk’ün kalpaklı fotoğrafının tasarımı artık tişörtlerinizde! Tişörtte bir de Atatürk’ün imzası bulunmaktadır.

 

Organikçizer – Atatürk – Erkek V Yaka Tişört

ataturk-tisortleri-7

Atatürk portresi en fazla bu kadar renkli olabilirdi 🙂 Hem renkli kişiliğinizi hem de Atatürk aşkınızı yansıtacak bir tişörte sahip olmak istiyorsanız, aradığınız ürün tam da karşınızda…

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.