Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Ayaklarınızı Yerden Kesecek Doğum Günü Hediyeleri

Ayaklarınızı Yerden Kesecek Doğum Günü Hediyeleri

1
Paylaş

Hayatınızın en önemli kısımlarından biri olan aşk hayatınız size mutluluk veren, kalbinizin hızlı atmasını sağlayan en önemli olgudur. Böylesine güzel duygular yaşamanıza vesile olan biricik sevgilinizin doğum günü yaklaşıyorsa ve siz ona nasıl bir sürpriz yapabileceğiniz konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek birbirinden anlamlı hediye alternatilerimizle muhakkak tanışmalısınız.

Sevgiliniz ona aldığınız hediyenin paketini açarken büyük bir heyecan duyacaktır. Hatta bu esnada merağından dolayı artan kalp atışının sesini bile duyabilirsiniz 🙂 Böylesine tatlı bir heyecanın ardından hiç kimse hayal kırıklığına uğramak istemez. Dolayısıyla yapacağınız hediye seçimleri çok önemlidir. Hediye tercihlerinizde, sevgilinizin daha önce sahip olmadığı ürünleri tercih etmenizi öneririz. Böyle tercihler yapmanız alacağınız hediyelerin sevgilinizin seneler sonra da sizi hatırlamasını sağlar, kalıcı olur 🙂 Buraya kadar anlaştıysak, sıra işin en heyecan verici kısmına geldi. Evet doğru bildiniz! Size özel olarak seçtiğimiz en özel hediyeleri incelemeye başlayabiliriz.

 

Aşk Dolu Doğum Günü Hediyeleri 

Altın Kolyeli Romantik Hediye

Kadınlar için aksesuar kullanmak şıklıklarını ikiye katlayan en önemli vesilelerden biridir. Takı takmayı seven sevgilinize hem şirin hem şık hem de leziz olan bir hediye vermeye ne dersiniz? Bu üç önemli özellik her hediyede bir araya gelmez. Böyle bir fırsatı değerlendirmenizi isteriz. Romantik kalpli kutu içerisinde altın melek kolye, iki adet şirin ayıcık ve iki adet leziz kalpli çikolatalar bulunmaktadır. Sevgilinizi şımartmanın en şık hali!

 

 Kişiye Özel Sonsuzluk 2’li Yastık Seti

Sevgilinize onu sonsuza kadar seveceğinizi ifade edebileceğiniz anlamlı bir sürpriz yapmak için kollarınızı sıvayın! Sevgilinizle isimlerinizin yazılı olacağı  Kişiye Özel Sonsuzluk 2’li Yastık Seti sevgilinizle aynı yastığa baş koymak istediğiniz mesajını da iletecek niteliktedir. Yastığa sevgilinize dair romantik mesajınızı ve tanışma yıldönümü tarihinizi de yazdırabilmektesiniz. ( Dilerseniz sevgilinizin doğum günü tarihini de yazdırabilirsiniz )

 

Melek Sevgilime Hediye Kulesi

Kim sevgilisinin onu ne kadar çok sevdiğini söylemesinden rahatsız olur ki! Hatta tam tersi, her seven sevdiği kişinin de onu ne kadar çok sevdiğini ifade etmesini ister. Kimileri sevgisini ulu orta ifade edebilirken kimisi de kendisini ifade etmekte sıkıntı yaşayabilir. Melek Sevgilime Hediye Kulesi ürünüyle siz de kalbinizdeki tüm duygularınızı sevgilinize en saf haliyle izah edebilirsiniz. Bu kule Seni Her Şeyden Çok Seviyorum mesajlı 4 kalp kutudan oluşmaktadır. Kutuların içerisinde sırasıyla; renkli drajeler, seni seviyorum mesajlı ambalaja sahip Mabel çikolatalar, kalpli mum ve melek kolye – iki adet kalp çikolata – makyaj aynasından oluşmaktadır. Dolu dolu bir sürpriz yapmak için geç kalmayın!

 

 Aşkbiyotik

İlginç bir hediyeyle sevgilinizi şaşırtmak isterseniz Aşkbiyotik tam da aradığınız hediye seçeneği! Aşkbiyotikteki drajelerin içerisinde aşk dolu kırmızı mesajlı kağıtlar yer almaktadır. Sevgilinizin kalbine ve aşkınıza şifa olacak bu hediye seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz 😉

 

 100 Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablolar

Bazen sevginizi en anlaşılır şekilde ifade etmek istesenizde, kelimelerin sevginizin büyüklüğü karşısında kifayetsiz kaldığını fark edersiniz. İşte böyle zamanlarda sözcüklerden daha da etkili fiiller vardır. Mesela aşkınızı en iyi şekilde anlatabileceğiniz hediyeleri tercih etmek gibi… Sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi en iyi yansıtabileceğiniz 100 Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablolar tamamen kişiye özel olarak hazırlanmakta olup üzerine sevgilinizin ismini yazdırabilmektesiniz.

 

Altın Kolyeli Kalp Hediye Sepeti

Sevgilinizin karşısında dopdolu bir hediyeyle çıkmaya ne dersiniz? İçeriğinde melek kolye, kokulu taş güller, şirin peluş ayıcık ve iki adet leziz kalp çikolatalar bulunan Altın Kolyeli Kalp Hediye Seti, aşıkların vazgeçilmezi olmaya geliyor. Bu şık hediyeyi sadece sevgilinize değil, annenize, kız kardeşinize ya da çok sevdiğiniz arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz.

 

 

Aşıklara Özel Mesajlı Dev Çikolata

Tam bir çikolata tutkunu olan sevgilinizi şaşırtmanız için sizlere harika bir fırsat sunuyoruz! Kişiye özel olarak hazırlanan dev çikolata hem sevgilinize olan aşkınızı ifade etmenizi sağlıyor hem de sevgilinizin ağzını tatlandırıyor. Bir taşla iki kuş vurmak için bu fırsatı kaçırmayın 🙂 Çikolata ambalajı kişiye özeldir. Üzerine kalbinizden geçen en aşk dolu cümlelerinizi yazdırabilir, sevgilinizin çikolaya paketini açmaya kıyamadığı dakikaları büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

 

 

Ekmek Reçel 2li Önlük Seti

 

Sevgilinizle her yerde uyumlu olduğunuzu ispatlayacağınız en renkli hediyelerden birisi de Ekmek Reçel 2li Önlük Seti olacak! Her daim sevgilinizin yanınızda olacağınızı – mutfak da dahil – ifade edebileceğiniz bu mutfak önlüğü tamamen size özel olarak hazırlanmaktadır. Önlüğün üzerine sevgilinizle isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

 

 

Fotoğraflı Yılın Sevgilisi Sertifikası

Aşkın hayatınızdaki önemine vurgu yapabileceğiniz romantik hediyelere ihtiyacınız varsa Fotoğraflı Yılın Sevgilisi Sertifikası ürünümüze merhaba deyin! Sevgilinize hayatınızda olduğu için teşekkür etmeniz için doğum günü harika bir zamanla bu sertifikaysa harika bir vesile olacak. Sertifika kişiye özel olarak hazırlanmakta olup üzerinde sevgilinizle çekildiğiniz fotoğraf yer alacaktır. Sertifikadaki metinleri, tarihleri dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür.

 

İki İsim Yazılı Alyans Yüzük

Bir kadının ayaklarını yerden kesecek en etkili ve akla gelen ilk hediyelerden biri de alyanstır. Sevgilinize doğum gününde onunla ömür boyu aynı yastığa baş koymak istediğinizi ifade edebileceğiniz İki İsim Yazılı Alyans Yüzük unutulmaz bir doğum günü sürprizi olacak.

Daha fazla romantik hediye fikrine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yorum var

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.