Ana Sayfa Hediye Bekarlığa Veda Partisinin Olmazsa Olmaz Ürünleri

Bekarlığa Veda Partisinin Olmazsa Olmaz Ürünleri

0
Paylaş

Bekarlığınızın son demlerini yaşadığınız günlerde “Şöyle hafızalardan silinmeyecek bir bekarlığa veda partisi yapsam” diye içinizden geçiriyorsanız, bir partiye renk katacak en keyifli ürünleri sizlerle tanıştırmak isteriz. Bekarlığa veda ürünleri olarak neleri tercih edeceğini bilememeniz çok normal. Sonuçta hepimiz ( bir aksilik olmadığı müddetçe ) hayatımızda bir kere evleniyoruz.

Şimdiden alışveriş hazırlıklarına başladıysanız ve partinizi daha da eğlenceli hale getirecek aksesuarlar arıyorsanız, sizin için seçtiğimiz bekarlığa veda ürünleri sayesinde unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz.

En Eğlenceli Bekarlığa Veda Ürünleri 

Gelin ve Damat Çubuklu Fotoğraf Gözlüğü

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-1

Gelin – damat olma yolunda ilerleyen çiftlere özel olarak tasarlanmış bu şirin fotoğraf gözlüklerine ne dersiniz? Fotoğraf arşiviniz bu süsler sayesinde çok daha renkli olacak.

Gelin Adayı – Damat Adayı Rozet

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-2

Bekarlığa veda partisinin kalabalığında gelin ve damadın ayırt edilebilmesi için gelin – damat adayı rozetleri şart. Bizden söylemesi 🙂

Çiçekli Gelin Tacı

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-3

Gelinliğinizin ağırlığını gözler önüne serebilecek ve sizi tam bir peri kızına dönüştürebilecek bir aksesuar arıyorsanız, çiçekli gelin taçları tam da aradığınız ürün…

 

Gelinlik Kızlara Kına Kutusu

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-4

Bekarlığa veda partisi olarak kına gecesini tercih eden bayanlara özel kına kutumuzu gördünüz mü? İçerisinde kınamıza hoşgeldiniz yazılı iki paket kına kutusu, bir adet dudak ve bir adet bıyık, şık ayna tarak seti, el mumu, halay mendili ve çiçekli-tüllü taç bulunmaktadır.

 

Işıklı Çubuklar & Gözlük & Saç Tacı

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-5

Gözlük, saç tacı ve ışıklı çubuklar ile siz de partinize hava katmaya hazır mısınız? Partinize davet edeceğiniz insanlara eğlenceli ve renkli bir ortam sunmak istiyorsanız, ışıklı bekarlığa veda ürünleri ile siz de unutulmaz bir parti yapmanın keyfini çıkarın.

Dolar Konfeti

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-6

Dolar saçma keyfini bekarlığa veda partinize sakladıysanız, dolar konfeti ile açılışı yapabilirsiniz. Asıl zenginliğin gönül zenginliği olduğunu da unutmamakta fayda var 😉

 

Neonlu Plastik Parti Şapkası

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-7

Eğlenceli bir bekarlığı veda partisi her bekarın hayalidir. Rengarenk bir parti ortamı kurmanızda size destek olacak Neonlu Plastik Parti Şapkalarını çok seveceksiniz.

 

Bekarlığa Veda Posteri

bekarliga-veda-partisinin-olmazsa-olmaz-urunleri-8

Yapacağınız bekarlığa veda partisi kadar, parti ortamı da çok önemlidir. Partiyi yapacağınız mekanın duvarlarında bekarlığa veda partisinin size ait olduğunu gösteren afişler olmasını istemez miydiniz?

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.