Ana Sayfa Hediye Birbirinden İlginç Okul Ürünleri

Birbirinden İlginç Okul Ürünleri

0
Paylaş

Okulların açılmasını büyük bir sabırsızlıkla bekleyen öğrencileri unutmadık! Birbirinden eğlenceli en güzel kırtasiye ürünlerimizi sizin için listeledik. Çocuğunun okula başladığı ilk sene olduğu için büyük bir heyecan duyan ebeveynleri de düşündük tabii ki. Çocuklarınız için alacağınız kırtasiye malzemeleri, onlara okulu sevdirecek farklılıkta olursa, eğitim öğretimin ilk senesini stressiz bir şekilde atlatırsınız.

Birbirinden ilginç okul ürünleri tabii ki de sadece çocuklara hitap etmiyor. İstikrarlı bir şekilde yazmayı, okumayı seven büyükler de bu hediye alternatiflerini çok beğenecekler…

Eğlenceli ve İlginç En Sevilen Okul Ürünleri 

Boks Eldivenli Kalemler

birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-1

Çocuklara yazı yazmaktan korkmamaları gerektiğini hatırlatacak boks eldivenli kalemler ile çocuklar ödevlere meydan okuyabilecekler.

 

Lolipop Silgi ve Kalem

birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-2

Çocuğunun şekeri, çikolatayı sevdiği kadar ödev yapmayı da sevmesini ümit eden ebeveynler burada mı? Lolipop silgi ve kalem ile çocuğunuz derslerini daha da istekli bir şekilde yapacak.

 

Esnek Kalemler

birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-3

Sınav stresinizi alacak bir kaleme sahip olmak istemez misiniz? Dilediğiniz gibi eğip bükebileceğiniz bu kalemler motive olmanızı sağlayacak.

 

Mikrofon Kalem Başı
birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-4

Ders çalışma modunuzu, kendinizi rahatlatmak için sahne moduna dönüştürmeniz mikrofon kalem başı sayesinde mümkün. Eğlenceli dakikalar geçirmek istiyorsanız, size kendinizi bir süperstar gibi hissettirecek bu kalem başı ile tanışmalısınız.


Muz Kalem Kutusu
birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-5

Sizin kalemliğiniz herkesinkinden farklı olsun. Sıradan kalemlikler kullanmak yerine, dikkat çekecek ve vitamini bol bir kalemliğe ne dersiniz? 🙂 Muz kalem kutusu tam da aradığınız ürün!

Çikolata Defterler

birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-6

Hemen hemen tüm çocukların arası çikolatayla oldukça iyidir. Bir çocuğa yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dilemenin en etkili yollarından birisinin de iki farklı renk alternatifi bulunan çikolata defterler olduğunu düşünüyoruz.

Ağaç Defterler

birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-7

Ağaç kokmasa bile, o kokuyu derinden hissetmenize vesile olacak ağaç defterlere sahip olmak istemez misiniz? Defterin, çizgili ve düz olmak üzere iki farklı seçeneği bulunmaktadır.

 

Kendin Boya Kalem Kutusu birbirinden-ilginc-ve-eglenceli-okul-urunleri-8

En eğlenceli okul ürünlerinden biri olan kendin boya kalem kutusu da sizin olmayı bekliyor. Çizim yeteneğine güvenenlerin, kendi kalem kutusunu tasarlamak isteyenlerin tercih edebileceği bu ürün de yeteneklerinizi gözler önüne sermenizi sağlayacak.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.