Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Burçlara Göre Anneler Günü Hediyeleri

Burçlara Göre Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Tek sığınağınız, arkanızı güvenle yaslanıdığınız, sevgisinden hiçbir zaman şüphe duymadığınız ve duymayacağınıza emin olduğunuz en değerli varlığınız; anneniz. Onun için dağları deler, onun üzülmemesi için her şeyi yaparsınız. Mutluluğu mutluluğunuz, üzüntüsü hayattaki en büyük korkunuz… Anneniz, canınızdan çok sevdiğiniz biricik varlığınız…

Dünyalar güzeli biricik anneniz için neler yaparsınız diye sormayacağız çünkü dünyaları yakacağınızı biliyoruz. Aslında bizim merak ettiğimiz burçlara inanıp inanmadığınız ve annenize anneler günü hediyesi olarak burçlara özel hediye alıp almayacağınız. Eğer cevabınız “tabi ki alırım” ise, 12 burca özel hazırladığımız anneler günü hediyesi konseptlerimizle tanışmaya hazır olun. Bakalım annenize en uygun hediyeyi bulabilecek misiniz?

12 Burca Özel Anneler Günü Hediyeleri

Koç Burcu Anneye Özel Anneler Günü Hediyesi

Koç burcu denildiği zaman akla ilk gelen özelliklerin başında “maceracı tipler” gelir. Annenizin kanında da koç burcu maceraperestliği varsa, havaların ısınmaya başladığı Mayıs ayında annenize güzel bir tatil hediye edebilirsiniz. Tatilin içinde rafting olması da öncelikleriniz arasında yer almalı. Ayrıca koç burcu ateş grubunda yer aldığı için annenize kırmızı renkteki giysiler de çok yakışacaktır.

 

Boğa Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

boga

Boğa burcu tanıdıklarınıza baktığınız zaman ne görüyorsunuz? Sakinlik, huzur… Eğer bu nitelikleri üzerlerinde çok yakışır bir şekilde taşıyan boğa burcu anneniz varsa, ona giyecek olarak yumuşak dokulu elbiseler alabilirsiniz. Ayrıca rahatına da önem veren bu burçlara yatak tepsileri harika bir hediye seçeneği olacaktır.

 

İkizler Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

ikizler

Meraklı sıfatına en çok uyan burç ikizler burcudur. Teknolojik gelişmelere meraklı olan bir anneye alınabilecek en güzel hediyelerin başında, son model bir cep telefonu gelmektedir. Ayrıca kitap okumayı da seven bu burç mensuplarına olasılıkla ilgili bir şeyler almanız onu çok mutlu edecektir.

 

Yengeç Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

yengeç

Duygusallığıyla ön plana çıkan yengeç burcu insanlarına ne alsanız çok mutlu olacaklardır. Yeter ki  aldığınız hediyeyi canı gönülden hissederek verin. Yengeç burcu anneye hediye ararken romantik mumlardan faydalanabilirsiniz. Ailesine düşkünlüğü ile ünlenen bu burç annelerine fotoğraf çerçevesi de hediye edebilirsiniz. Tabi çekilen en güzel aile fotoğraflarıyla süslü bir çerçeveden bahsediyoruz.

 

Aslan Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

aslan

Aslan burçları lükse olan düşkünlükleri ile ünlüdürler. Altın rengi alacağınız hediye de öncelik olursa, annenizin hediyeyi beğenme kat sayısı iki katına çıkacaktır. O halde altın rengi antika bir saat ve Altınbaş marka harika bir yüzükle annenizi anneler gününde çok mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.

 

Başak Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

basak

Titizlikleri ve düzen merakıyla dikkat çeken başak burcu kadınlara, takılarını derleyip toparlayabilecekleri harika bir takı kutusu alabilirsiniz. Veya Versace marka bir parfümle annenizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.

 

Terazi Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

terazi

Estetiklik denildiği zaman ağızlardan tek bir burç ismi çıkıyor; Terazi. Anneniz terazi burcuyla çok şanslı olduğunuzu belirtmemizde fayda var. Bakımına önem veren bu burç mensubu annelere kaliteli marka makyaj malzemeleri aldığınızda onları çok mutlu edeceksiniz. Ayrıca şık bir şamdan da anneniz için harika bir hediye seçeneği.

 

Akrep Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

akrep

Bordo akrep burçlarının şanslı rengidir. Anneniz için bordo ipek bir gömlek alarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Akrep burcunun genel özelliklerine bakıldığında işlerine çok düşkün insanlar olduklarını görmeniz oldukça kolay. Anneniz için kaliteli deri bir iş çantası alarak onun bu yönüne dikkat çekebilirsiniz.

 

Yay Burcu Annelere Anneler Günü Hediyeleri

yay

Özgürlüğüne düşkün olan yay burçları için alabileceğiniz en güzel hediyeler, özgürlüklerine hitap eden hediyeler olacaktır. Anneniz için anneler gününde gidebileceği güzel bir tatil veya gezip göreceği yerlerdeki anılarını ölümsüzleştirmesi için kaliteli bir fotoğraf makinesi alabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

oglak

Oğlak burçları maddi şeylere önem verirler. Alacağınız hediyenin bu yüzden kalitesi çok önemlidir. Anneniz için İpekyol’dan şık bir elbise veya Altınbaş’tan oğlak burcu modelli güzel bir kolye alabilir, onu anneler gününde çok mutlu edebilirsiniz.

 

Kova Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

kova

Her seferinde çok akıllı olduğunu düşündüğünüz kova burcu anneniz için anneler günü hediyesi ne alacaksınız? Bizden size tavsiye bilim ve teknoloji ile ilgili çoğu şey annenizin dikkatini kolaylıkla çekecektir.

 

Balık Burcu Anneye Anneler Günü Hediyeleri

balık

En duygusal burç diyeceğimiz balık burcu anneleri için alabileceğiniz hediyeler sanatla ilgili olursa hedefi 12’den vurma şansınız çok yüksek. Annenize alabileceğiniz seçeneklerin başında tütsüler ve sanatsal yönüne hitap eden tablolar gelebilir.

Annenizin giyim tarzına uygun anneler günü hediyesi seçenekleri ile tanışmak için “anneye hediye edilebilecek elbise modelleri” yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.