Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Çalışan Anneler için En İdeal Anneler Günü Hediyeleri

Çalışan Anneler için En İdeal Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Annelerimiz bizim süper kahramanlarımız derken abartmıyoruz, anneler günü hediyeleri arasından en süper fikirleri tüm süper anneler için seçtik 🙂 Her şeyin üstesinden gelebilen, evine – işine – çocuklarına intizamlı bir şekilde yetişebilen annelerimiz süper kahramanların ilham aldıkları kişilerdir. Tüm sorumlulukların yanında, eksiltmeden sizinle sevgisini, merhametini paylaşan biricik annenize her ne kadar ona layık olmasa da güzel bir sürpriz yapmaya var mısınız? Annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemeniz için anneler gününü beklemenize gerek yok tabii ki. Ama anneler gününde beklenti içerisinde olan annenize beklentilerinin karşılığını yoğun sevginizin ön plana çıkacağı ikramınızla hissettirebilirsiniz. Anneniz onun için ne kadar pahalı hediyeler aldığınızla ilgilenmez. Yanağına konduracağınız öpücüğün içtenliği ve her türlü çıkardan arınmış olmasıyla ilgilenir. Bu sevgi duruluğu sadece anne ve evladı arasında kurulan sıcak bağ ile mümkündür. İçerisinde sevgi, samimiyet, bol etkinlik ve tertemiz duygular eşliğinde sunulmayı bekleyen hediye seçeneklerimiz hiç şüphesiz annenize çok iyi gelecek. O zaman “hediye seçmek beni çok strese sokuyor” vesveselerinizi bir kenara bırakın ve buyrun çalışan anneniz için en uygun hediye alternatifini birlikte seçelim 🙂

Annenizi Dünyanın En Mutlu İnsanı Yapacak 10 Hediye

1. Kişiye Özel Kadın Cüzdan ve Ayna Seti

Annenizin çantasından en çok nelerin eksik olmadığını takip ettiyseniz, bunlar arasında öncelikli olarak cüzdanın ve makyaj aynasının olduğunu fark etmişsinizdir. Çalışan kadınların hassasiyet gösterdikleri en önemli meselelerden birisi de her nerede olursa olsunlar makyajlarını tazeleyebilecekleri bir ortam bulabilme durumlarıdır. Dolayısıyla çalışan kadınlar için makyaj aynası büyük bir servettir.

Alışveriş yapmanın kadınlar için büyük bir terapi olduğunu bilmeyen yoktur herhalde 🙂 Annenizin gerildiğini, sinirlerinin yıprandığını düşünüyorsanız, kendisini deşarj etmesi için alışveriş merkezlerini talan etme fikrini sakın ola ertelemeyin! Tabii ki annenizin kendisini deşarj etmesi için içi dolu bir cüzdana da ihtiyacı var. Yoksa istediğini alamayan her kadın, patlayıcı maddeler gibidir. Uzak durmanızda fayda vardır 🙂

Sizin için seçtiğimiz kişiye özel cüzdan ve ayna seti annenizin terapi seti olmaya aday! Annenizin ismine özel olarak hazırlanan şık set, kırmızı oluşuyla da kadınları can evinden vurmayı başarıyor.

 

2. Pilates Kurs Paketleri 

Çalışan kadınların en çok dert yandıkları meselelerden biri de hareketsizliktir. Hele ki masa başı çalışan kadınlar, hantallaştıklarını hissettikçe tükenmişlik sendromuna girmeleri muhtemeldir. Annenizin kendisini zinde hissetmesi için ona mutluluk hormonlarını harekete geçirecek bir sürpriz yapabilirsiniz. Çalışan anneniz için tercih edeceğiniz spor paketleri onu yormayacak, aksine vücüdunu dinlendirecek paketlerden oluşmalı. Kadınların olmazsa olmazı haline gelen pilates kurs paketlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Böylelikle yaşam standardını “evden işe – işten eve” olarak tanımlayan annenizin hayatına renk katmış olacaksınız.

Kadınlar fit olmak dolayısıyla da hoş görünmek isterler. Sürekli fazla kilolalarından yakınan, ataletini yenemeyen annenize anneler günü hediyesi olarak spor paketi alarak yüzündeki mutluluğa şahit olabilirsiniz.

 

3. Kahraman Annelere – Kare Yastık

Eve – işe – çocuklara yetişmenin ne kadar zor olduğunu sadece anneler bilir. Böylesi zorlu bir üçgenin üstesinden başarılı bir şekilde gelen anneniz süper güçleri olan bir kahraman olmayı fazlasıyla hak ediyor. Anneler gününde annenizin motivasyonunu artıracak, kullandıkça ona süper kimliğini hatırlatacak bir hediye vermek istiyorsanız, kahraman annelere özel olarak tasarlanmış kare yastık ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

 

4. Haftasonu Kaçamağı Yapacağınız Tatil Bileti

İş yoğunluğundan dolayı strese giren anneniz için anneler gününü fırsata dönüştürmeye ne dersiniz? Uzun zamandır birlikte bir şeyler yapmaya vakit bulamadığınız annenizi, içinde bulunduğu stres ortamından kurtarmak için geç kalmamanızı ve anneler gününü değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
İş stresini atmanın en etkili yolu da kafa dinleyebileceğiniz, zihninizdeki her şeyi resetleyebileceğiniz güzel bir tatil fikridir. Sadece size ve annenize özel olarak ayırtacağınız haftasonu tatil bileti, annenize ilaç gibi gelecek. Bu vesileyle annenize unutamayacağı ve oldukça keyifli bir zaman geçireceği anneler günü sunmuş olacaksınız. Geç kalmadan tatil biletlerinizi ayırtsanız iyi edersiniz 😉

 

5. Anneler Gününe Özel Mesajlı Kalp Akrilik

Dekoratif ürünlere fazlasıyla önem veren annenize, onun dilinden anladığınızı en iyi şekilde gösterebileceğiniz akrilik kalp ürünümüzle tanışın! Anneniz, kalbindeki sevgisini hissettirme konusunda size samimiyetle yaklaşacak ilk kişidir. Siz de alacağınız hediyeyle annenize aynı hislerle yaklaşabilirsiniz.

Annenize onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek için geç kalmayın! Her gün sevginizi dile getirmek için idealdir. Sizi hiçbir çıkar gütmeden seven, sahiplenen, koruyan anneniz sevildiğini duymayı en çok hak eden kişi… Çalışan annenizin çalışma masasındaki yerini alacak şık bir hediye tercih etmek istiyorsanız, kalbinizden geçen en samimi duygularınızı annenize aktarabileceğiniz akrilik ödülümüzü kaçırmayın!

 

6. Eğlenceli Bir Lunapark Gezisi 

Ne yani, annemi lunaparka mı götüreceğim!?” dediğinizi duyar gibiyiz 🙂 Evet doğru okudunuz, anneler gününde annenizi mutlu etmenizin başka bir yolu da onunla lunaparkta keyifli dakikalar geçirmenizdir. İnsanın yaşı kaç olursa olsun, içindeki çocuğun başını okşamayı bildiği müddetçe ruhu çocuktur.

Yapacağınız jestin annenizi mutlu etmesini istiyorsanız, annenizin içindeki çocuğu dışarı çıkaracak lunapark etkinliklerini tercih edebilirsiniz. Annenizin yoğun iş temposunun üzerine böyle bir aktivite çok iyi gelecek. Böylesine renkli bir günde, güzel anlarınızı ölümsüzleştirmeniz için fotoğraf çekilmeyi unutmayın 😉

 

7. Annelere Özel Kupa Bardak

On parmağında on marifet olan annenize tam da onu temsil edecek tasarıma sahip renkli bir kupa bardak hediye edebilirsiniz. Ofiste çayını – kahvesini yudumlarken ona hediye edeceğiniz bu kupa bardağı kullanacak olan anneniz her seferinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunu hatırlayacak.

Annelere özel kupa bardak ürünümüz kişiye özel olup, üzerine annenizin ismini yazdırabiliyorsunuz. Yorgunluğunu çay ve kahveyle atan anneniz, onu motive edecek bu kupa bardakla bu keyfini ikiye katlayacak ve kendisiyle gurur duyacak.

 

8. Anne – Kız Hamam Keyfi 

İş stresinden arınmak için haftasonunu iple çeken annenize, mayıs ayının 2.haftasına denk gelen anneler gününde unutamayacağı bir jest yapmanız tahmin ettiğinizden daha kolay! Annenizi şımartmak istiyorsanız, ikiniz için ayarlayacağınız bir hamam keyfi annenizin neşesini yerine getirecek.

Anneler gününü sıradan geçirmeye hiç niyetiniz yoksa, annenizin de hiç aklına gelmeyecek olan hamama gitme fikri birlikte güzel bir gün geçirmenize vesile olacak.

 

9. İsme Özel Kalem Defter Seti

İşkolik annenize ideal bir hediye vermeniz için kalem ve defter setlerimizi tercih edebilirsiniz. İşi gereği her daim elinden kalemini ve defterini düşürmeyen anneniz, en önemli notlarını ona hediye edeceğiniz bu set sayesinde kaydedecek. Kullanışlı ve manevi değeri olacak bir hediye arayanların dikkatine!

İsme özel kalem ve defter seti kişiye özeldir. Kalem ve defter üzerine annenizin ismini yazdırmanız mümkündür. Setlerin kırmızı, lacivert ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renklerden dilediğinizi tercih ederek annenize hediye edebilirsiniz.

 

10. Ebru Sanatı Kursu

Haftasonu annenizin ruhunu dinlendirecek bir etkinliğe ne dersiniz? İş stresinden zihnini dinlendirme fırsatı bulamayan annenize anneler günü vesilesiyle harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Günübirlik ebru sanatı kursları ile anneler gününe özel olarak annenizle harika bir sanat icra edebilirsiniz. Yaptığınız ebru sanatı çalışmasının altına o günü ölümsüz kılmak için tarih atmayı unutmayın 😉

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.