Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri Çiçek ve Çiçek Tasarımlı Sevgililer Günü Hediyesi

Çiçek ve Çiçek Tasarımlı Sevgililer Günü Hediyesi

0
Paylaş

Sevgililer gününde değişmeyen değerlerden birisi de çiçeklerdir. Sevgililer günü hediyesi denilince de akla ilk başta çiçek ve çiçek tasarımlı ürünler geliyor. Ancak bu kimi zaman sıkıcı olabilir. Hatta birçok kişi klasikleşen bu hediyeyi görmek dahi istemiyor.

Hem çiçeklerden vazgeçemiyor hem de yenilikçi düşünmek istiyorsanız çiçek tasarımlı ürünleri mutlaka incelemelisiniz. Romantik kırmızı güllerle, parıldayan beyaz çiçeklerle süslenmiş birçok hediyeyi sizler için listeledik.

 

Çiçekli Sevgililer Günü Hediyeleri

Kalp Kutulu Büyük Kokulu Taş Aranjmanı

Kalpli bir kutu ve içinde yer alan kırmızı, beyaz güller aşkınızı en güzel şekilde temsil ediyor. Hiçbir zaman solmayacak bu çiçekler tıpkı bir çiçek gibi kokarak sevgilinizi etkileyecek.

Love Kokulu Taşlı Hediye Sepeti

LOVE yazılı kokulu taşla süslenmiş olan bu çiçek arajmanı özel bir sette birleşiyor. Ayıcık da bulunan hediye sepeti, tek hediye yetmez diyenler için ideal bir hediye.

Kişiye Özel Kırmızı Güller Kokulu Taş Aranjmanı

Kişiye özel olarak hazırlanan çiçek sepeti olur mu demeyin. Kokulu taşlardan oluşan bu özel hediye en sevdiğiniz fotoğrafla birleşerek daha da özel hale geliyor. Tıpkı gerçek gibi olan kırmızı güller de cabası!

Kişiye Özel Sonsuzluk Mavi Kutulu Kokulu Taş Aranjmanı

Şık ve bir o kadar da romantik olan kokulu taş arajmanı, kırmızı ve beyaz renklerden oluşuyor. Özenli kutusu ile sevgilinize sizin adınıza gönderiliyor.

Ayıcıklı Kokulu Taş Hediye Sepeti

Sevimli ayıcık da bu renkli ve romantik kokulu taş hediye sepetiyle birlikte kapınıza kadar gönderiliyor. Üstelik yanında sadece kokulu taş değil lezzetli kalpli çikolatalar yer alıyor.

Dikdörtgen Mini Kokulu Taş Aranjmanı

Büyük hediye istemiyorsanız, mini tasarımlı kokulu taşlar var. Üstelik sevimliliği ve romantikliği hiç kaybolmamış!

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.