Ana Sayfa Hediye Çocuklara Özel Tasarlanan Tişört Modelleri

Çocuklara Özel Tasarlanan Tişört Modelleri

0
Paylaş

Çocuğunuz için özel tasarlayacağınız en onlar kadar sevimli tişörtlerle onları mutlu etmeye ne dersiniz? Çocukların sağlığını koruyacak %100 pamuklu özel kumaşlardan üretilen tişört modelleri birbirinden eğlenceli ve hayatlarının ilklerini barındıran mesajlarla dolu. Siz de çocuğunuza özel tişört modelleri tasarlayabilir sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

 

Çocuğunuzun İlklerini Anımsatacak Tişört Modelleri

 

İlk Diş Bebek Tişörtü

cocuklara-ozel-tasarlanan-tisort-modelleri-1

Bebeğinizin diş buğdayında giyeceği tişörtte sevimli diş figürleri ve mesajınız yer alıyor. Bebeğinizin ilk dişinin çıktığı anı size anımsatacak tişörtü hatıra olarak ömür boyu saklayacaksınız.

 

Küçük Hanım Bebek Tişörtü

cocuklara-ozel-tasarlanan-tisort-modelleri-2

Ön kısmında Little Girl yazısı bulunan sevimli tişört minik kızınıza çok yakışacak. Nefes alan baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanacak olan tişörtler bebeğinizin cildine zarar vermeyecektir.

 

Kişiye Özel Kalpli Kedi Çocuk Tişörtü

cocuklara-ozel-tasarlanan-tisort-modelleri-3

Kız çocuklarının en sevdiği renkte ve desende tasarlanmış olan kalpli kedi çocuk tişörtü üzerine kızınızın ismini yazdırarak onun için özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Astronot Çocuk Tişörtü

cocuklara-ozel-tasarlanan-tisort-modelleri-4

Her çocuk bir dönem astronot olmak istemiştir. Çocuğunuzun bu hayalini tişörtüne taşıyarak ona destek verebilir ve mutlu edebilirsiniz. 1 yaştan 12 yaşa kadar beden seçenekleri bulunan tişört unisex olup hem kız hem erkek çocuklar için hazırlanabilir.

 

Its a Boy Bebek Zıbını

cocuklara-ozel-tasarlanan-tisort-modelleri-5

Dünyaya yeni gelen minik oğlunuz için sevimli bir hediye hazırlayabilirsiniz. Minik bebeğinizin bedenini saracak zıbın nefes alan organik baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanmaktadır.

 

Yaşa Özel Bebek Zıbını

cocuklara-ozel-tasarlanan-tisort-modelleri-6

Bebeğinizin kaç aylık olduğunu veya yaşını soranlara cevabı zıbını verecek. Her yaşına özel hazırlayabileceğiniz zıbınların baskısında turuncu, mavi ve pembe renklerini kullanabilirsiniz.

 

 Kişiye Özel Kovboy Çocuk Tişörtü

cocuklara-ozel-tasarlanan-tisort-modelleri-7

Yerinde duramayan hareketli çocuklarınızın ismine özel tasarlayabileceğiniz tişört önüne dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan tişört önünde bir de kovboy figürü bulunmaktadır.

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.