Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Dantel Meraklısı Annelere Özel Anneler Günü Hediyeleri

Dantel Meraklısı Annelere Özel Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Her anne farklıdır, her annenin zevkleri, istekleri farklı farklı olsa da bir yerde hep aynı olan bazı şeyler vardır ki değişmez! Bunlar, yaşam tarzları ve çocuklarına olan sonsuz sevgileri olarak düşünülebilir. Korkularınızda, sevinçlerinizde, heyecanınızda, aniden verdiğiniz her tepkinin içinde beliriveriyorlar. Gayri ihtiyarı yaptığımız her alışkanlığın oluşmasında bile onların rolü büyük. Anneniz yanı başınızda duruyor olsa bile herhangi çalan bir anne şarkısında bile gözlerin dolması, tamda kalbinizin üzerinde hissettiğiniz burkulma, belki de ne yapsanız da, yıllarca ödemeyeceğiniz bir borcun altında olduğunuzdandır. Annelerin çoğunun dantel meraklısı olduğunu biliyoruz. Bu durum, bizi çoğu zaman sinir etse de elimizden hiçbir şey gelmiyor. Ellerinde olsa tüm evi dantelle donatabilirler. Kızlarının çeyizlerini bile dantelle doldurabilirler. Annelerin bu dantel aşkını hiçbir zaman anlayamayacağız gibi gelse de nedense bir gün mutlaka onlardan beter olacağımızı düşünmekten alamıyoruz kendimizi.:) Sizin anneniz de dantel sevdalısı ve meraklısıysa ona anneler gününde dantel figürlü hediye seçeneklerimizden birini hediye edebilirsiniz. Dantel figürlü anneler günü hediyeleri, anneniz için ilginç ve hoş bir sürpriz olacaktır.  Bütçelerimiz dâhilinde ufak tefek hediyelerle annelerimizi sevindirmeye çalışıyor, en azından onlara duyduğumuz sonsuz saygıyı bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Bambum ailesi olarak, bizde tüm annelerin, anneler gününü kutluyor, önlerinde saygıyla eğiliyoruz.

Dantel Temalı Anneler Günü Hediyesi Fikirleri

1. Dantel Tasarımlı Bardak Altlıkları;

1-Set-4pc-Hot-Selling-Silicone-Table-Trivet-Heat-Resistant-font-b-Cup-b-font-font

Dantel Meraklısı annelere en yaratıcı anneler günü hediyeleri seçeneklerinden ilki, dantel şeklindeki bardak altlıkları olsa gerek! Annenizin çok beğeneceği, içten içe ya da göz ucuyla modeline bile bakabileceği bu bardak altlıkları, onun sehpalarının ya da masalarının vazgeçilmezi olacak.

 

2. Dantel Şal

Dantelin zarifliğinden vazgeçemeyen annenize, çok seveceği bir anneler günü hediyesi vermek isterseniz, dantel şalları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

3. Anneye Dantelli Plaket;

dantel-meraklisi-anneler-icin-anneler-gunu-hediyeleri-1

Daha küçücük bir kızken dantel örmeyi öğrenip sonra ömür boyu dantelle haşır neşir olan annelerin bu konudaki hassasiyetini anlamak zor olmasa gerek. Onların bu hassasiyetlerine ışık tutacak tarzda güzel bir hediye arıyorsanız Anneye Dantelli Plaket sizin için biçilmiş kaftan!

 

4. Kişiye Özel Anneler Günü Duvar Saati;

dantel-meraklisi-anneler-icin-anneler-gunu-hediyeleri-2

O el emeği göz nuru danteller yıllarca evlerimizin dört bir yanını süsledi; kimilerimizin evinde artık onları göz önünden kaldırıldı, kimilerimizin hala salonlarını, oturma odalarını süslüyor. Her ne kadar devir değişmiş olsa da annelerimizin genç kızlıklarından kalan beğenilerinin yerini hiçbir şey tutamaz. İşte bu yüzden anneniz bu dantel motifli duvar saatini çok beğenecek.

 

5. Şık Dantelli Çantalar

Özellikle el çantası kullanmayı seven annenizi mutlu etmeniz tahmin ettiğinizden çok daha basit! Annenizin dantel tutkusuna atıf yapacağınız bu şık çantalar unutulmaz hediyeler arasındaki yerini alacak.

 

6. Anneler Günü Hediyesi Dantelli Sertifika;

dantel-meraklisi-anneler-icin-anneler-gunu-hediyeleri-3

Annemizi mutlu etmek için onu düşünmeniz yeterliyken siz onun sevdiği şeyler üzerine yoğunlaşarak güzel bir hediye almak istiyorsunuz. Peki annenizi kalbinin tam ortasından vuracak bir hediye ne olabilir? Gençliğinden beri içli dışlı olduğu dantelle süslü bir sertifika olabilir mi mesela? Bize göre eşsiz anneler günü hediyelerinin başında anlam dolu bu dantel ayrıntılı sertifika geliyor.

 

7. Kişiye Özel Dantelli Yastık;

kisiye_ozel_dantelli_yastik-28357_466_466

Üzerinde bir adet kalp içinde fotoğraf ve iki tane ismin basılı olduğu Kişiye Özel Dantelli Yastık pembe rengi, puantiyeleri ve dantel tasarımı ile oldukça sevimli ve sevgi dolu bir görüntüye sahip! “Benim gerçek sevgilim annem” diyorsanız dantelli yastık tam size göre! Evdeki şekerlemeleri için annenizin en sevdiği yastık sizin hediyeniz olacak.

 

8. Birbirinden Şık Dantel Bileklikler

Derya Baykal‘dan esinlenerek hazırlayabileceğiniz şık dantel bileklikler annenizi mest edecek güzellikte 🙂 Bileklikleri dilediğiniz uzunlukta yapabilirsiniz.

 

9. Dantel Modelli El Aynası;

lace_compact_mirror_dantel_el_aynasi~13392_500_500

Makyaj yapmayı seven anneniz için dantel el aynası da anneler günü hediyesi seçeneklerinden biri de bu dantel tasarımlı el aynası olsa gerek! Dantel işlemeli bu şık ayna ise şık bayanların vazgeçemeyeceği bir ürün. Bir davette şık bir elbise küçük bir çantanın içine oldukça uyumlu olacak Dantel El Aynası görenleri kendine hayran bırakacak güzellikte anneler günü hediyeleri arasında yer alıyor.

 

10. Dantelli Saç Bandı

Kendi ellerinizle anneniz için hazırlayacağınız, şıklığıyla göz kamaştıracak dantelli saç bantları sıradan hediyeler almaktan sıkılanların tercihi olacak.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.