Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi Doğum Günü Hediyesi Olacak El Yapımı Bileklikler

Doğum Günü Hediyesi Olacak El Yapımı Bileklikler

0
Paylaş

İçerisinde kendi el emeğinizin de yer aldığı yeni hediye fikirlerine kapı aralamaya ne dersiniz? Doğum günü olan arkadaşınız eğer bayansa, takı ve aksesuarlar en büyük tutkularından biriyse, kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz bu şık bileklikleri mutlaka görmelisiniz. Takı takmayı seven kadınların aksesuar çekmecelerine baktığınızda “Dünya’da satın almadığı takı kalmamış” endişesine kapılabilirsiniz. Halbuki yeteneğinizi de konuşturabileceğiniz bu bileklikler, pek çok kadının takılarının sahip olmadığı farklılığa sahip… Eee o zaman şimdi ne yapıyoruz? Kolları sıvıyoruz tabii ki. Buyrun başlayabiliriz.

En Kolay El Yapımı Bileklik Modelleri

Orlon ile Yapılan Bileklik Modelleri 

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-1

Yün ya da nakış ipliği kullanarak yapabileceğiniz, her yaş grubuna hitap eden bu renkli bileklik seçenekleri doğum günü hediyesi olabilecek güzel bir alternatif. Hatta doğum günlerini beklemenize bile gerek yok. Evinize misafirliğe gelen yakınlarınıza bile hediye edebilirsiniz.

 

Boncuk ile Yapılan Bileklik Modelleri

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-2

Takı seçerken, seçtiği takının şatafatlı olmasına özen gösteren bayanlar, çengelli iğne ve boncukla yapılan bu bileklikleri de eminiz ki çok sevecekler.

Deri ve Fiyonk Bileklik Yapımı

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-3

Şıklık ve sadelikten yana olan bayanları da unutmamak lazım tabii. Deri ile yapabileceğiniz bu şık fiyonk modeli hem spor hem de klasik kıyafetlerinizle giyebileceğiniz uyumlu bir aksesuarınız olacak.

 

Dantel Bileklik Modelleri

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-4

Küpür ya da direkt kullanılmayan dantellerden faydalanabileceğiniz bu bileklik seçenekleri, dantel takıntısı olan kadınların sahip olmak isteyeceği nitelikte!

Açma Halkasından Yapılan Bileklikler

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-5

İçtiğiniz metal kutu meyve suyu ve asitli içeceklerin açma halkalarını atmak yerine biriktirerek oldukça şık bileklikler ortaya çıkarabilirsiniz. Kurdele ve renkli ipler kullanarak yapabileceğiniz bu bileklikler de her yaş grubuna hitap ediyor.

 

El Örgüsü Bileklik Modelleri

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-6

Örgü örmeyi sevenlere ya da örgü örmeyi öğrenmek isteyenlere bu şık bilekliklerle işe başlamayı tavsiye ediyoruz. Örgü ile yapılabilecek pek çok farklı bileklik çeşidi bulabilirsiniz.

 

Kurdele ile Yapılan Bileklik Modelleri

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-7

En şık kurdelelerinizi değerlendirebileceğiniz oldukça zarif bileklikler yapmaya ne dersiniz?
Bilekliklerinizi süsleyeceğiniz aksesuarlarınızı iyi seçmenizi tavsiye ederiz 🙂

Düğme ile Süslenen Bileklikler

dogum-gunu-hediyesi-olacak-el-yapimi-bileklikler-8

Hiçbir işe yaramadığını düşündüğünüz eşyalarınız elbet bir gün geri dönüşüme katkı sağlayacaktır. Biz kadınlar bunu iyi bildiğimiz için çoğu zaman eşyalarımızı atmaya kıyamayız. Düğmelerle yapılan bu bileklikler, kadınların büyük beğenisini kazanıyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.