Ana Sayfa Anneler Günü Hediyesi Dünyanın En Zengin Annelerine Anneler Günü Hediyeleri

Dünyanın En Zengin Annelerine Anneler Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Anneler gününün tüm dünyada kutlanan özel günlerden biri olduğunu biliyoruz. Tüm dünya anneleri de bu özel günde ufak da olsa bir anneler günü hediyesi bekler. Buna dünyanın en zengin anneleri de dahil. Şimdi, kendinizi dünyanın en zengin annesinin oğlu ya da kızı olarak düşünün.. Düşündüyseniz asıl sorumuza geçelim; anneler gününde annenize ne hediye alırdınız? Evet, belki annenizin bir eksiği yok ama ona gösterişli de bir hediye almak istiyorsunuz. O halde seçiminiz ne olurdu?

Dünyanın en zengin annelerine uygun olacak anneler günü hediyesi seçenekleri, bu konuda size yardımcı olacak. Çok çok çok zengin olduğunuzu hayal ettiğinize göre, bu hediyeler de size asla pahalı gelmeyecektir. İşte dünyanın en zengin annelerine verilebilecek anneler günü hediyeleri…

 Annenize Verebileceğiniz En Pahalı Anneler Günü Hediyeleri

Villa

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 7

Ee zenginlik kolay mı? Zengin bir anneye hediye almak da hiç kolay değil tabi.. Son derece lüks bir villaya ne dersiniz? Annesine “Seni bir gün saraylarda yaşatacağım anacım” diyenlerin tercihi villa olabilir.

 

Yat

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 8

Serin suların üzerinde muhteşem bir yolculuğa hazır olun! Yukarıdaki hediyeler kadar bu hediye de size biraz tuhaf gelebilir. Ancak annelerin de denizlere açılma hakkı var değil mi? Zengin annelere güzel ve rahat bir yat hediye edebilirsiniz.

 

Altın Kaplama Macbook

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 1

Apple’ın özel üretimlerinden olan altın kaplamalı Macbook, teknolojiyle de ilgilenen anneye farklı bir anneler günü hediyesi alternatifi olacak.

 

Klasik Araba

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 2

Zenginlik de başa bela şimdi.. Zengin anneye normal araba da alınmaz. Onun yerine klasik arabayı tercih edebilirsiniz. Son model spor arabalar kadar pahalı olan klasik arabalar, parasını hak eden özel ürünlerden…

Altın Kaplama ve Pırlantalı Apple

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 3

Yine Apple’ın özel üretimlerinden olan bir ürün daha. Altın kaplama olan ve pırlanta taşlarla süslenen iPhone, dünyanın en zengin annesini bile mutlu edecektir.

 

Parfüm

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 4

Kastettiğimiz normal bir parfüm değil tabi ki! Dünyada sayılı miktarda bulunan dünyanın en pahalı parfümlerinden tercih edebilirsiniz. Bunun için de inanılmaz paraları gözden çıkarmanız gerekebilir 🙂

 

Kol Saati

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 5

Pırlanta taşları ile süslenmiş bir kol saati sizce de güzel bir jest olmaz mıydı? Anne zengin olsa da, ona vereceğiniz pırlanta saatin anlamı çok daha farklı olacak.

 

 

Pırlanta Seti

dunyanin en zengin annelerine anneler gunu hediyeleri 6

Pırlantanın kadınlara çok yakıştığı bir gerçek. Siz de pırlanta setini anneler günü hediyesi olarak düşünmek istemez misiniz?

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.