Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri En Çılgın Erkek Tişört Modelleri

En Çılgın Erkek Tişört Modelleri

0
Paylaş

Artık moda, klasik tişört modellerinin yanından geçmiyor efendim! Gözler tişörtlerde hep ilginç tasarımları arıyor. Özellikle erkekler renkli baskılı tişörtleri tercih ediyorlar ve tarzlarını giydikleri tişörtlerle yansıtmayı seçiyorlar.

En büyük zaaflarınızdan birisi, giydiğiniz tişörtün başkasında da olduğunu düşünmeniz ve aynı ortamda pişti olma korkunuz mu? Herkesin kolay kolay sahip olamayacağı ve belki de giymeye cesaret edemeyeceği tasarım tişört fikirlerimiz fazlasıyla özel hissetmenizi sağlayacak nitelikte! Sizin de ilginç tasarıma sahip erkek tişört tasarımı fikirlerine ihtiyacınız varsa, tişört tutkunları için derlediğimiz en ilginç modellerimize göz atmanızda fayda var 😉

 

Dikkat Çeken Tasarım Erkek Tişört Modelleri

1- Boksör Eldivenleri Tişört

En büyük hayaliniz boksör olmaktı ama siz bu hayalinizi gerçekleştiremediniz mi? Üzülmenize hiç gerek yok! Boksör eldiveni tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek bu tişört, içinizdeki boksör olma özlemini dindirmeye geliyor.

 

2- Müzik Tutkunlarına Özel Tişört

Müzik dinlemek sizin için bir tutkuysa ve siz bu tutkunuzu hayatınızın her alanında yaşamak istiyorsanız iPod cepli bu tişörte hayran kalacağınızdan hiç şüphemiz yok! Tişörtün üzerinde iPod’unuzu yerleştireceğiniz bir cep var ve siz cihazınızı oraya yerleştirip kulaklığınızı takarak müziğe olan susuzluğunuzu kolaylıkla giderebileceksiniz.

 

3- ‘Ben İyiyim’ Bisiklet Yaka Tişört

Bazı zamanlar her ne kadar kötü hissetsek de ağzımıza pelesenk olmuş “İyiyim” cümlesinin esiri oluruz. Aslında iyi değilizdir ama iyi olmak zorundayızdır. I’m fine tişört, konuyu en iyi özetleyen tasarıma sahip…

 

4- Atletik Vücut Baskılı Tişört

Aylardır gittiğiniz spor kursunun vücudunuza etkilerini görmek için sabırsızlanıyorsanız müjdemizi isteriz! Bunun için beklemenize gerek yok. Atletik vücut baskılı tişört fikri ile spor yapmadan da fit görünmeniz çok kolay!

 

5- Aşk Temalı Tişört

Tişört seçerken, karışık tasarımlara sahip olanlardan uzak duruyorsanız bu tişört tam sizlik! Hem ilginç hem de sade olan aşk temalı tişört kalbinizin bir sahibi olduğunu da gözler önüne serecek.

 

6- Defter – Kalem Tişört

Yazı yazmak en büyük tutkunuzsa ve bu tutkunuzu herkese gösterebileceğiniz bir tişört arıyorsanız doğru adrestesiniz! Kaleminizi yerleştirebileceğiniz bir cebi bulunan tişört seçeneği ile herkesin görüp görebileceği en ilginç tişörte sahip olabilirsiniz.

 

7- Saklanan Kedi Tişört

Kedi tutkunlarının dikkatine! Ceketinizin içine gizlenmiş gibi gözüken şirin kedi tasarımı tişört tüm bakışların size dönmesini sağlayacak şirinlikte 🙂

 

8- ‘Tutunamayanlar’ Tişört

Madem kedi tasarımlarından gidiyoruz, tutunamayanları işleyen bu tişört tasarımını da es geçmeyelim. Yakanızda asılı kalmış olan bu kedicik, eğlenceli bir karaktere sahip olduğunuzun da göstergesi olacak.

 

9- Renk Coşkusu Tişört

Renkli tişörtler giymek size kendinizi daha iyi hissettiriyorsa, içinizdeki coşkuyu en iyi şekilde temsil edecek bu tişörte ne dersiniz? Tişört eminiz ki erkeklerin beğenisini kazandığı kadar kadınların da favorisi olmayı başaracak.

 

10- Motor Tutkunlarına Özel Tişört

Tam bir motosiklet tutkunuysanız, lastik izi ve tutkusuna sadık motorcu tasarımıyla dikkat çeken bu tişörtü kaçırmayın deriz 😉

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.