Ana Sayfa Doğum Günü Hediyesi En Güzel Doğum Günü Hediyesi

En Güzel Doğum Günü Hediyesi

2
Paylaş

Değer verdiğiniz kişilere, onların sizin için önemli olduğunu hissettirebileceğiniz en önemli gün doğum günleridir. Eşinizin, dostunuzun doğum gününü kutlarken çok şey ifade edersiniz. Alacağınız hediyelerle, sevdiklerinize “İyi ki seni tanımışım” deme fırsatını yakalamış olursunuz. Doğum günü gibi özel günlerde, siz de hediye seçme hususunda büyük bir kararsızlık kaosu içerisinde kalıyorsanız, size yol gösterecek bu hediye fikirlerimizi görmenizde fayda var. Herkese hitap eden bu doğum günü hediyesi alternatifleri sayesinde siz de sevdikleriniz için en uygun hediyeyi zaman kaybetmeden bulabileceksiniz.

Doğum Günü Hediyesi Rehberi

Kadınlara Özel Doğum Günü Hediyesi Fikirleri 

En Şık Ayakkabı Modelleri

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-1

 

Her zaman şıklıktan yana olan kadınlar, bu ayakkabı modellerini çok sevecekler. Alacağınız hediyelerin kullanışlı olması taraftarıysanız, doğum günü hediyesi olarak tercihinizi ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz.

 

Takı Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-2

Kıyafet kombinasyonlarına göre takılarını seçen hanımların olmazsa olmazlarından biri de elbette takılarıdır. Biz sizin için bir kaç model beğendik fakat siz kendi zevkinize göre en uygun takı modelini seçebilirsiniz. Altınbaş‘ın göz kamaştıran aksesuarları size bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Kadınlara Özel Aksesuar Seçenekleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-3

Broş, kemer, saç aksesuarı ve saat bir kadına verilebilecek en yerli yerinde hediyelerden. Tabii bu ürünlerin tercih edilme durumu alacağınız kişiye göre değişkenlik gösterecektir. Doğum günü hediyesi alacağınız kişi spor giyiniyorsa, incili saat yerine spor saat, daha spor bir kemer ve saç bandını tercih edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Hediye Fikirleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-4

 

Doğum günü gibi özel bir günde, kim özel hissetmek istemez ki! Üzerine isim yazdırılabilen bu kişiye özel ürünler sayesinde, sevdiklerinize unutamayacakları bir doğum günü yaşatmaya ne dersiniz?

 

Makyaj Malzemeleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-5

 

Aynanın karşısından saatlerce ayrılamayan kadınlarımızı da unutmadık tabi ki : ) Doğum günü olan yakınınızın makyaj malzemeleriyle arası oldukça iyiyse ona kaliteli bir kozmetik ürünü alarak en doğru kararı vermiş olacaksınız.

 

En Güzel Çantalar

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-6

Ayakkabı ve çanta uyumuna oldukça dikkat eden hanımlar, çanta gibi güzel bir hediyeye hiçbir zaman hayır diyemezler. Alacağınız çantanın spor ya da klasik olacağı konusundaki kararı da siz vereceksiniz artık.

Mutfak Eşyaları 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-7

Mutfağına gözü gibi bakan, her fırsatta mutfak eşyalarını yenileyen annenize doğum günü hediyesi olarak mikser, kettle ya da kahvaltı seti alabilirsiniz. Tekzen‘in her bütçeye uygun ürünlerine göz atmanızda fayda var 😉

 

Beyaz Eşya Seçenekleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-8

Paraya kıyacağınız bir doğum günü hediyesi arıyorsanız da beyaz eşyaları tek geçeriz. Kadınların beyaz eşyalara ne kadar önem verdiklerinden bahsetmemize gerek olmadığını düşünüyoruz.

Erkeklere Özel Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

 

Gözlük Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-9

Erkeklerin en çok hoşuna giden aksesuarlardan biri de, onları daha da karizmatik gösteren güneş gözlükleridir. Siz de eğer bir beyefendi için doğum günü hediyesi arıyorsanız, güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz.

 

En Güzel Ayakkabı Seçenekleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-12

Hediye alacağınız kişinin giyim tarzını göz önünde bulundurarak, ona ne tür ayakkabı hediye edebileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Spor ve klasik modelleriyle oldukça şık alternatifler var.

Telefon Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-11

Teknolojiyle arası iyi olan erkeklere, eğer maddi durumunuz elveriyorsa, alabileceğiniz en ideal hediye akıllı telefonlardır. Telefon fikrine kimse hayır diyemez herhalde öyle değil mi? 🙂

 

İlginç Hediye Fikirleri

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-13

Hediye alacağınız kişi sizin için çok önemli biriyse, kişiye özel olarak üretilen bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Üzerine isim yazdırılabilen cüzdan, fotoğraf baskılı ve yazılı çakmak, isim yazılı çakı ve asker künyesi en farklı hediye fikirleri arasında yer alıyor.

 

Erkek Giyim Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-14

Sizin amacınız ilginç olmaktan da öte kullanışlı hediyeler almaksa, giyim reyonları sizi bekliyor 🙂 Tişört, gömlek ve pantolon bir erkeğe verebileceğiniz en kullanışlı hediyelerden. Hediye alacağınız kişiyle zevkleriniz aynıysa, hediyenizin mutlaka Beymen gibi bir markaya ait olmasına gerek yok, fiyatına aldırış etmeden beğendiğiniz her giyim ürünü hediye edeceğiniz kişinin de favorisi olacaktır!

Kol Düğmesi Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-15

Şıklığından hiçbir şekilde ödün vermeyen beyleri unutur muyuz hiç! Tabii ki unutmadık. Birbirinden şık kol düğmeleri sayesinde siz de en zarif doğum günü hediyesini verebilirsiniz.

 

Cüzdan Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-16

Beylerin olmazsa olmazlarında ilk sıralarda bulunan cüzdanlar da en güzel doğum günü hediyelerinin arasında! Dilediğiniz renk ve modelde seçeceğiniz cüzdan modelleri sayesinde hafızalara kazınacaksınız.

Maç Bileti

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-17

Maç seyretmeyi çok seven erkeklerin bu hediye fikrimizi de çok seveceklerini düşünüyoruz. Erkek arkadaşınıza alabileceği en güzel hediyeyi vermek istiyorsanız maç bileti fikri tam sizlik!


En Pahalı Drone Almak

Erkekler pahalı hediyelerden hoşlanırlar, ama dronelarda daha çok hoşlanırlar. Yeni bir teknoloji olmasından dolayı daha önce çok az hediye edilmiş bir doğum günü hediyesi bu bakımdan. Şunları inceleyerek güzel modelleri alabilirsiniz.

El Yapımı Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

 

İlginç Pastel Boya Sanatı

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-17

Kendi ellerinizle, sanat kokan bir doğum günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Kurutma makinesi yardımıyla eriteceğiniz pastel boyalar sayesinde ortaya böyle şık mı şık çalışmalar çıkıyor. Siz de yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşabilirsiniz 🙂

Pastel Boyalar ile Tablo Nasıl Yapılır?

Pastel boyaları eriterek yapabileceğiniz oldukça sanatsal tabloların detaylı olarak nasıl yapıldığını videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

 

El Yapımı Takı Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-18

 

Takılara olan hayranlığında hiçbir eksilme olmayan yakınlarınıza unutamayacakları bir doğum günü hediyesi vermek isterseniz, kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz bu takı modellerinin size ilham olacağını düşünüyoruz.

El Yapımı Takılar Nasıl Yapılır? 

Daha fazla takı modeline ve nasıl yapıldığına yukarıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

 

El Yapımı Çerçeveler

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-19

Seçtiği hediyelerin dekoratif ürünler olmasına özen gösterenler bu fikirlerimizi eminiz çok sevecekler. Kendi ellerinizle fotoğraf çerçevesi ya da tablo yapmaya ne dersiniz?

El Yapımı Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır? 

Sizin için seçtiğimiz, şıklığıyla göz kamaştıracak el yapımı fotoğraf çerçevesinin yapılışı için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

El Yapımı Yastık Modelleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-20

Dekorasyonun uyumu konusunda oldukça hassas olan sevdiklerinize, mobilyaları ile uyumlu olacak yastıklar hediye etmeye hazır mısınız? “Sıradan bir yastık en fazla ne kadar güzelleştirilebilir?” sorusuna verilebilecek en güzel cevaplarla karşınızdayız.

El Yapımı Yastıklar Nasıl Yapılır? 

Yastıklarınızı kendi ellerinizle hazırlamaya var mısınız? Sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de yeteneklerinizi konuşturduğunuz seçeneklerdir. El yapımı farklı yastıkların nasıl hazırladığına dair bilgi almak için videoyu izleyebilirsiniz.

 

En Şık Kapı Süsleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-21

Değer verdiğiniz kişilere, evlerinin bir köşesinde durdukça onlara sizi hatırlatacak bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. İçerisinde emeğin bulunacağı bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu kapı süslerini görmeden geçmeyin deriz.

El Yapımı Kapı Süsü Nasıl Yapılır? 

Şıklığıyla herkesin favorisi olacak bir kapı süsü hazırlamak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz kapı süsünün yapılışına videodan ulaşabilirsiniz.

 

Dekoratif Mumluklar

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-22

Kendi yöntemlerinizle de evinizi oldukça otantik bir hale getirebilirsiniz. El yapımı bu mumluk çalışmaları, küçük şeylerden mutlu olan sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olacak.

El Yapımı Dekoratif Mumluklar Nasıl Yapılır?

Sevdikleriniz kullandıkça onlara sizi hatırlatacak şık bir mumluk hazırlamak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz mumluğun yapılış detaylarına yukarıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

 

 El Yapımı Cüzdan Modelleri

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-23Kendi ellerinizle hazırlayacağınız ürünleri hediye etmenin lezzeti bambaşkadır. El yapımı bu cüzdan modelleri de emeğinizi devreye geçireceğiniz hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

El Yapımı Cüzdan Nasıl Yapılır?

Kolaylıkla hazırlayabileceğiniz bir cüzdan arayışındaysanız yukarıdaki videodan el yapımı cüzdanın yapılış detaylarına ulaşabilirsiniz.

Deniz Kabuklarıyla Yapılan Takılar 

deniz-kabuklari-ile-yapilabilecek-dogum-gunu-hediyeleri-2Yaz mevsiminde doğan sevdiklerinize, el emeği göz nurunuzu katabileceğiniz bir hediye vermek istiyorsanız, deniz kabuklarıyla yapabileceğiniz bu takı alternatiflerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Sizce de çok şık değil mi?

Deniz Kabuğuyla El Yapımı Takılar Nasıl Yapılır?

Deniz kabuklarıyla şık takılar yapmak isteyenler detaylara yukarıdaki videoyu izleyerek ulaşabilirler.

 

Cd ile El Yapımı Hediye Fikirleri 

en-guzel-dogum-gunu-hediyesi-24

Çizilmiş, kullanmadığınız, kısacası gözden çıkardığınız tüm cdlerinizi çöpe atmak yerine neden sevdiklerinize sürprizler yapma konusunda değerlendirmiyorsunuz? Cd ile yapabileceğiniz el yapımı bu şık çalışmaları çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Cd ile El Yapımı Hediye Nasıl Yapılır?

Cd ile hazırlanabilecek el yapımı ürünlerden birisi de şık dekoratif tabaklardır. Hiç kullanmadığınız tabaklarınız şıklıklarıyla göz kamaştırmasını ister misiniz? Detaylara videodan ulaşabilirsiniz.

 

Taşlardan Gelen Güzellik

en-guzel-dogum-gunu-hediyeleri

Tatildeyseniz ve vaktinizin çoğunu deniz sahilinde geçiriyorsanız, taşlardan faydalanarak yapabileceğiniz çok sevimli bir doğum günü hediyesi fikrimiz var. Bu sevimli çalışmalar sayesinde dostlarınızı hiç ummadığınız kadar mutlu edebilirsiniz.


Taş Boyama Nasıl Yapılır? 

Yapabileceğiniz çalışmalara alternatif olarak yukarıda sizin için seçmiş olduğumuz videoyu izleyerek de fikir edinebilirsiniz.

 

El Yapımı Hediye Kutusu

123

Doğum günü hediyesi olarak vereceğiniz ürünlerin paketlerini kendiniz yapmak istemez misiniz? Dış kaplaması oldukça şık olan kartonları kullanarak oldukça gösterişli hediye paketleri yapabilir ve sevdiklerinize kendilerini daha değerli hissettirebilirsiniz.

El Yapımı Hediye Kutusu Nasıl Yapılır?

Doğum günü hediyelerinin en önemli unsurlarından birisi de birbirinden şık hediye kutularıdır. Hediye kutunuzu kendi ellerinizle hazırlamak isterseniz, sizin için seçtiğimiz videodan detaylara ulaşabilirsiniz.

 

El Yapımı Puzzle

4dc668385cb6b02c4e61a14cf2cb8ab5

 

Fotoğraf parçalarını tahta parçalarına yapıştırarak en orijinal puzzle’ı siz yapabilirsiniz. Anlamlı bir doğum günü hediyesi vermeyi kim istemez ki! Bu sürpriz fikri sayesinde pek çok dostunuzu mutlu edebilirsiniz.

Ahşap Puzzle Nasıl Yapılır? 

Üzerinde hediye edeceğiniz kişinin fotoğraflarının yer alacağı ahşap yapbozun yapılışının detaylarına videodan ulaşabilirsiniz.

2 yorumlar

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.