Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri En Kırmızı Sevgililer Günü Hediyeleri

En Kırmızı Sevgililer Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Aşkın rengi nedir diye sorsak herkesin cevabı istinasız kırmızı olacaktır. Ateşli, canlı ve çekici görüntüsüyle aşkı çağrıştıran kırmızı, bu sebeple hediye tasarımlarında da ön plana çıkıyor. Siz de sevgilinize aldığınız hediyelerde aşkın temsili kırmızı renginden vazgeçemiyorsanız işte karşınızda en kırmızı sevgililer günü hediyesi seçenekleri!

 

Kırmızının İhtişamını Taşıyan Sevgililer Günü Hediyeleri

 

Kişiye Özel Kadın Cüzdan ve Ayna Seti

Aşkın rengini aksesuarlarında kullanmaktan hoşlanan kadınlara özel tasarlanan bu set, cüzdan ve aynadan oluşuyor. Üzerine isim yazdırabileceğiniz aksesuarları sevgiliniz yanından ayırmayacak.

 

Heart Wall Clock – Kalp Duvar Saati

Kalbinizin her dakika her saniye aşkla attığını ona hissettirecek bir hediye arıyorsanız kalp şeklinde duvar saati tam size göre.

 

Kişiye Özel Kalp Kutuda Konuşan Kalp Puzzle

Sevgililer gününde kuru kuru sadece “seni seviyorum” demek yetmez. Mesajınızı sürpriz dolu bir hediyeyle iletmelisiniz. Ne yapabilirim diye düşünüyorsanız gül yapraklarıyla süslenmiş kalp puzzle üzerine mesajınızı ekleyebilirsiniz.

 

Aşk Dolu Balonlu Kova

Balonların mutlu edemeyeceği kimse yoktur. Hele balonlarla dolu bir kovanın. Biz de sevgilileri mutlu edelim dedik kalp şeklinde balonları ve çikolataları bir araya getirdik, üzerinde mutlu çift figürlerinin bulunduğu kovanın içerisine yerleştirdik.

 

Aşk Kadehleri

Sevgililer günü kutlamasının olmazsa olmazı romantik bir yemek ve sonrasında verilecek şık bir hediyedir. Ancak siz sevgilinizle hazırladığınız sofrada hediyenizi paylaşmak isterseniz bu kadehler tam size göre. Üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz kadehlerin kırmızı ve siyah renkleri mevcut.

 

Romantik Ayıcık Hediye Kutusu

İçi sürprizlerle dolu bu ayıcık kutu üzerinde yer alan mesajıyla da sevgililer günün en şık hediyeleri arasında yer alıyor.

 

Merry See Gecelik Takımı

Ateşli bir gece geçirmek isteyenlerin tercih ettiği geceli tek parça olup, rengi ve seksi tasarımıyla partnerinizi baştan çıkaracak bir sevgililer günü hediyesi olacak.

 

Kişiye Özel Seni Sevmemin Nedenleri Hediye Kutusu

Sevgililer günü için tasarlanan kırmızı ve aşk dolu bir başka hediye de Seni Sevmemin Nedenleri Hediye Kutusu. İçerisinde 100 adet kalp şeklinde kağıt, aşk dolu mesajlarıyla sevgilinizin okumasını bekliyor. Üzerine isimlerinizi ekleyebileceğiniz kutu en romantik hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.