Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

En Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

0
Paylaş

Daha önce gördüğünüz sevgililer günü hediyelerinden bunaldıysanız, bu hediye tavsiyelerini mutlaka inceleyin. Birbirinden renkli ve özel sevgililer günü hediyeleri, sevgilinize iletilmek üzere sizleri bekliyor.

Plastic Light Jar – Renk Değiştiren Işık Kavanozu

en-ozel-sevgililer-gunu-hediyeleri-1

Renk değiştirebilen kavanoz, LED ışıklardan oluşuyor. Evinizi, odanızı renklendirebilecek bu kavanoz, romantik ortamlar için de birebir.

 

Çiftlere Özel Kare Kanvas Tablolar

en-ozel-sevgililer-gunu-hediyeleri-2

Sevgilinize ve size özel kanvas tabloyla tanışın. Gönderdiğiniz fotoğraflarla ve isimlerinizle hazırlanan tablo, kare olup siyah beyaz ve renkli olamak üzere 2 farklı modele sahiptir.

Metal Gövdeli Dekoratif Taş Baskı

en-ozel-sevgililer-gunu-hediyeleri-3

Metal gövdeli taş baskı, en özel hediyeler arasında yer almayı hak ediyor. En sevdiğiniz fotoğrafı özenle muhafaza edebilen çerçeve, kahverengi ve beyaz olmak üzere 2 modeli ile sizleri bekliyor.

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

 

en-ozel-sevgililer-gunu-hediyeleri-4

 

Aşkınızı göklere kadar uzatacak bir hediyeye ne dersiniz? Seni her şeyden çok seviyorum aşk kulesi, içinde birbirinden güzel hediyeleri barındırıyor. Aşk mesajlarının yanı sıra çikolata ve drajeler sevgilinizi çok mutlu edecek.

Sevgi Dolu Magnet ve Bardak Altlığı Seti

en-ozel-sevgililer-gunu-hediyeleri-5

En özel hediyelerden olan bardak altlığı, en güzel tasarımlarla hazırlanıyor. Üstelik isimleriniz de bu bardak altlıklarında yer alıyor.

Aşk Meleği Bizimle Aşkım Hediye Sepeti

en-ozel-sevgililer-gunu-hediyeleri-6

Aşk meleğinize en özel hediye sepeti, içerdiği birçok ürünle sizleri bekliyor. İçinde romantik birçok hediyenin yer aldığı hediye sepeti romantik bir süsleme ile size ulaşıyor.

Hot Bottle in Knitted Cover – Örgü Kılıflı El Isıtıcı

 

en-ozel-sevgililer-gunu-hediyeleri-7

Soğuk havalarda sevgilinizi korumak için en iyi yöntemlerden birisi de el ısıtıcısıdır. Uzaklarda bile olsanız sevgilinizin elleri hiç üşümeyecek. Kullanımı oldukça pratik olan bu hediyeyi sevgilinize almaktan çekinmeyin.

 

 

 

 

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.