Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Erkek Öğretmene Öğretmenler Günü Sürprizi

Erkek Öğretmene Öğretmenler Günü Sürprizi

0
Paylaş

Bu yıl da öğretmenler günü 24 Kasım’da kutlanacak. Ekim ayının ortasına geldik ve şimdiden erkek öğretmene öğretmenler günü hediyeleri aranmaya başladı. Hangi hediyeyi almanız gerektiğinde kararsız kalıyorsanız birkaç ayrım ile öğretmeninizi mutlu edecek en güzel hediyeyi bulabilirsiniz. Örneğin erkek öğretmene alınabilecek hediyelerden seçenekler yaratmaya başlayalım…

Klasik öğretmenler günü hediyelerinden olan kravat, kalem, gömlek ve kupa bardak gibi hediyeler genelde erkek öğretmenlere hediye ediliyor. Siz de hem klasik hem de eğlenceli bir hediye olmasını diliyorsanız sizin için hazırladığımız bu liste yeterli olacaktır.

Erkek Öğretmene Alınabilecek Hediyeler

Matematik Öğretmenine El Yapımı Saksı

İşte doğasever matematik öğretmenlerini mutlu edecek özel bir hediye. El yapımı olan bu saksı kolayca ve sadece birkaç adımda yapılabilir. Tahta cetveli eşit parçalara bölerek aldığınız hazır saksıyı çevreleyin ve istediğiniz çiçeği ekin. İşte bu kadar basit…

Kişiye Özel En İyi Kimya Öğretmeni Kupa Bardak

Kimya figürlerinin yer aldığı bu kupa bardak tasarımıyla dikkat çekiyor. Kimya öğretmeninizi şaşırtacak kupa bardağın en güzel özelliği ise kişiye özel olarak tasarlanabiliyor olması. Öğretmeninizin adına tasarlanacak kupa bardakları mutlaka incelemelisiniz.

Sevgili Hocamız Kalem ve Defter Seti

Her öğretmenin gün içinde en çok kullandığı gereçleri sıralamak istesek kalem ve not defteri başta gelecektir. Peki bu gereçleri öğretmeninize özel hale getirerek hediye etmek ister misiniz? Sadece erkek öğretmenlere değil kadın öğretmenlere de bu şık seti hediye edebilirsiniz.

Öğretmen Sweatshirtleri – Kopya

Her öğretmenin kendine özgü sözleri vardır. En çok kullanılanlardan birisi de kopya çekmek serbest, yakalanmak yasak. 🙂 Hepimiz bu sözleri en az 1-2 kez öğretmenlerimizden duymuşuzdur. Siz de bu cümleyi kullanan öğretmeninizi şaşırtabilirsiniz.

Öğretmene Özel Fotoğraflı Kitap Ayracı

Kitapsever herkesin beğeneceği bu kitap ayracı diğerlerinden çok farklı. Üzerine hem öğretmeninizin fotoğrafını hem de istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz. Uzun yıllar hatıra olarak saklanabilecek bu hediyeyi mutlaka listenize eklemelisiniz.

Atatürk Temalı İsme Özel Kalem Seti

Biz öğrenciler ve öğrencilik yaşamış herkese Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü en güzel şekilde anlatan öğretmenlerimiz bu özel hediyeyi çoktan hak etti… Atatürk’ün imzasının yer aldığı bu kalem ve anahtarlık setini tüm öğretmenlerinize armağan edebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.