Ana Sayfa Romantik Hediye Önerileri Erkek Sevgiliye Hediye Tavsiyeleri

Erkek Sevgiliye Hediye Tavsiyeleri

2
Paylaş

Erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler her geçen gün artıyor. Elbette bu durum size yansımamış da olabilir. Halen ne hediye alacağınıza karar verememiş olabilirsiniz. Ancak artık erkek sevgiliye alınabilecek en ilginç hediyelerden haberiniz var. İşte sizin için listelediğimiz erkek sevgiliye hediye tavsiyeleri…

Erkek Sevgiliye Alınabilecek Hediye Tavsiyeleri

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

erkek-sevgiliye-hediye-tavsiyeleri-1

Kişiye özel olarak hazırlanan bu çakmak, en sevdiğiniz fotoğrafı özenle taşır. Özel baskı teknolojisiyle hazırlandığı için üzerindeki fotoğraf asla silinmez. Sevgiliniz sizi her özlediği an bu çakmağa bakarak özlemini giderebilir.

 

Kişiye Özel 1 Numara Ödülü

erkek-sevgiliye-hediye-tavsiyeleri-2

Kişiye özel 1 numara ödülü, hem sevgiliye hem de diğer tüm sevdiklere alınabilecek özel bir hediye. Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz, sevdiklerinizi oldukça sevindirecek.

Aşıklara Özel Çerçeve – Aşkınızı Ağaca Kazıyın

erkek-sevgiliye-hediye-tavsiyeleri-3

Ağaçlara zarar vermeden de isimlerinizi ağaçlarda görmek mümkün. Doğaya zarar vermeden, özel bir hediyeye sahip olmak istiyorsanız bu ürünü mutlaka inceleyin. İsimlerinizi ve tarihi yazdırabileceğiniz bu özel çerçeve, maun renkli çerçevesi içinde gönderiliyor.

Kişiye Özel Gerçek Deri Kartvizitlik Cüzdan Model 1

erkek-sevgiliye-hediye-tavsiyeleri-4

Bu zarif hediye, sevgilinizin ismine özel olarak hazırlanıyor. Kartvizitleri ve kart ürünlerini özenle muhafaza edebilen deri cüzdanın tam 7 adet bölmesi bulunuyor.

 

Rüzgarda Sönmeyen İsme Özel Metal Çakmak

erkek-sevgiliye-hediye-tavsiyeleri-5

Bu çakmak rüzgarda sönmediği gibi, sevgilinizin ve sizin baş harfinizi taşıyor. Sevgililer gününde alınabilecek güzel hediyelerden olan metal çakmak, şık görüntüsüyle dikkat çekici.

Kişiye Özel İsim ve Mesaj Yazılı Duvar Saati

erkek-sevgiliye-hediye-tavsiyeleri-6

Her dakikanın her saatin değerini bilen sevgililer için özel olarak tasarlanmış olan bu saat, isimlerinize özel olarak hazırlanıyor. Bu özel saat, HDF malzeme üzerine sublimasyon baskı tekniği ile üretiliyor.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kitap Ayracı

erkek-sevgiliye-hediye-tavsiyeleri-7

Kitap okumayı seven sevgiline alınabilecek güzel hediyelerden bir tanesi de kitap ayracıdır. Üstelik bu kitap ayracı hem baş harflerinizi hem de fotoğrafınızı taşıyor. Üzerindeki baskılar sublimasyon baskı tekniğiyle oluşturulmuştur dolasıyla kalitesini hiç kaybetmez.

 

2 yorumlar

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.