Ana Sayfa Sevgililer Günü Hediyeleri Erkeklerin Kalbine Giden Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Erkeklerin Kalbine Giden Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

0
Paylaş

Erkek arkadaşınıza unutamayacağı bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız, farklı oluşuyla dikkat çeken en kaliteli hediye fikirlerimizle tanışmanızın zamanı gelmiş demektir! 🙂 Hediyenizin erkek arkadaşınıza kullandıkça sizi hatırlatacak nitelikte olmasını istiyorsanız en ideal hediye seçeneklerimizi beğeninize sunduk, mutlaka incelemelisiniz. Erkeklerin en çok sevdiği ürünlerimizi sizler için bir araya getirdik ki, aralarından muhakkak erkek arkadaşınızın beğeneceği bir ürün de çıkacaktır. Hediye çok genel kapsamlı bir kelime olduğundan kararsız kalmanızdan daha doğal bir şey olamaz. Kişiye özel erkeklere hediye seçeneklerimizle kararsızlıklarınızı bir nebze de olsa giderebileceksiniz 🙂

Erkek Sevgiliye Sevgililer Günü Hediyesi Rehberi 

Kişiye Özel Hakiki Deri Cüzdan

 

Kadınlar için çanta neyse, erkekler için de cüzdan odur. Cüzdanı olmadan hiçbir yere adım atmayan erkek arkadaşınıza, siyah ve taba olmak üzere iki renk alternatifi bulunan deri cüzdanlarımızdan hediye edebilirsiniz. Cüzdanlarımız kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve üzerine sevgilinizin ismini yazdırmanız mümkündür.

 

Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

Kimi erkeklerin yanlarından ayırmadıkları bir diğer eşyalarıysa çakmaklarıdır. Sevgilinizin de herkes gibi klasik çakmak kullanmasını istemiyor, “o benim sevgilim, herkesten bir farkı olsun!” diyorsanız tamamen size özel olarak hazırlanan çakmaklarımızı görmelisiniz. Bir tarafına sevgilinizle fotoğrafınızı diğer tarafınaysa sevgililer gününe özel mesajınızı yazdırabildiğiniz kişiye özel çakmak ürünümüz erkek arkadaşınızın da favorisi olacak.

 

Erkeklere Özel Premium Set

Dolu dolu bir hediye sepeti hangi sevilenin hoşuna gitmez ki! İçerisinde kişiye özel gömlek, kol düğmesi, kalem ve kartvizitlik bulunan hasır hediye sepetimiz erkeklerin vazgeçilmezi olacak! Gömleğin siyah, beyaz ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

 

Kişiye Özel Kalpli Sevgili Oscarı

Erkek arkadaşınıza sevginizle her daim onun yanında olduğunuzu hissettirecek bir hediye vermek istiyorsanız, plakasına dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz Oscar ödülünü ona hediye edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Çok Amaçlı Set

Üzerine sevgilinizin ismini yazdırabildiğiniz kalem, kartvizitlik, çakı ve anahtarlıktan oluşan bu şık çok amaçlı set en kullanışlı sevgililer günü hediyesi olacak!

 

 

Spectrum Metal Sevgili Kol Saati

Erkek arkadaşınızla aynı zevklere sahipseniz, şıklığıyla dikkat çeken sevgili kol saatlerini tercih edebilirsiniz. Uyumlu bir çift olmanın kurallarından biri de uyumlu aksesuarlar kullanmak ve uyumlu giyinmektir 🙂

Sevgiliye Drone Hediye Almak

Sevgiliye şuradan detaylı incelenmiş drone modellerinden en uygununu satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata

Sevgilinizle ağzınızın tadı hiç bozulmasın diye ona üzerinde fotoğrafınızın ve romantik mesajınızın olduğu ambalajlara sahip 16’lı çikolatalardan hediye etmeye ne dersiniz?

 

Sevgili Sweatshirtleri – Siyah – Süper Aşıklar

Süper erkekler her daim hediyelerin en süperini hak ederler! Tabii sizin de hakkınızı yememek lazım. Süper bir aşk hayatınız varsa, çiftlere özel olarak tasarlanmış ve isimlerinizin baş harflerini yazdırabileceğiniz sevgili sweatshirtlerimiz tam sizlik 😉

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.