Ana Sayfa Hamile Tişörtleri Hamile Tişörtleri Nereden Satın Alınır?

Hamile Tişörtleri Nereden Satın Alınır?

0
Paylaş

İçinde büyüyen bambaşka bir dünya olduğunu fark eden anne adaylarının mutluluğuna mutluluk katacak en eğlenceli hamile tişörtleri ile karşınızdayız! Göbeğini en sevimli tişörtlerle kamufle etmeye çalışan annelerin favorisi olacağını düşündüğümüz hamile tişörtlerini sizin de görmenizi istedik. Birbirinden farklı ve birbirinden eğlenceli bu tişört modelleriyle tanışmanızın zamanı çoktan geldi… İşte sizin için seçtiklerimiz;

Uykucu Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-10

Çocuğu daha dünyaya gelmeden, uyku düzeni hakkında endişeye kapılan anne adaylarına hediye edilebilecek en güzel hamile tişörtü ile karşınızdayız. Uykucu hamile tişörtünün siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır.

Balonlu Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-9

Bebeğinizin hayata gözlerini açmasını rengarenk balon baskılı hamile tişörtleriyle beklemeye ne dersiniz? Tişört kişiye özel olup üzerine dilediğiniz ismi yazdırabiliyorsunuz.

 

Bıyık Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-8

Erkek babası olacağı için sevinçten havalara uçan eşinize unutamayacağı bir jest yapmak isterseniz “Babasının oğlu” hamile tişörtleri tam sizlik! Tişörtün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

 

 

Rakun Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-7

Sevimli rakun hamile tişörtü ile konuşan bir göbeğe sahip olan annelerin sayısı artıyor 🙂 Üzerindeki metni istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz rakun hamile tişörtünün de fotoğrafta görüldüğü üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır.

Sessizlik Hamile Tişörtü
hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-6
Arabada bebek var” uyarısının anne adaylarına özel olarak tasarlanmış tişört modeliyle tanışmaya ne dersiniz?

 

Boom Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-5

Büyüyen göbeğiniz size de aldığınız kilolarınızı hatırlatıyorsa, göbeğinizi kamufle edebileceğiniz bu eğlenceli hamile tişörtünü çok seveceksiniz demektir.

 

Loading Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-4

 

Bebeğinin dünyaya gelmesini büyük bir heyecanla bekleyen ebeveynlerin sabırsızlıklarını temsil edecek Loading Hamile Tişörtü, kız ve bebek erkeklere özel olarak iki farklı tasarımdan oluşmaktadır.

İçerdeyim Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-3

Hamilelik sürecinizi esprili hale getirmek sizin elinizde! İçerdeyim hamile tişörtü ile sabırsız bir bebeğin annesi olduğunuzu herkese göstermeye hazır olun 🙂

 

Leylek Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-2

 

Bebeğinizin ilerleyen süreçlerde size yönelteceği “Ben nasıl dünyaya geldim?” sorusuna verebileceğiniz en eğlenceli cevap leylek hamile tişörtünde gizli… Tişörtün üzerindeki metni dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

Sağlıklı Hamile Tişörtü

hamile-tisortleri-nereden-satin-alinir-1

Ebeveynler arasında geçen “çocuğum sağlıklı olsun da” temennisini bebeklerin dilinden konu edinen sevimli tişört tasarımının alternatifleri fotoğraftaki gibidir.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.